no więc tak: gdy otworzyłam worek to odrzuciła mnie dość silna woń ryby... w smaku jakie są hmm jak dla mnie nie za specjalne - jak większości suchej karmy, po przegryzieni zauważyłam jednak, że składniki są bardzo dobrze zmielone i - jakby to określić - mączyste (mimo, iż są bez zbóż itp.). Moje psy nie zabijają się za tą karmą, mają podejście jak to większości suchych karm.... czyli "boże znów to muszę jeść" ;p