Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. no więc tak: gdy otworzyłam worek to odrzuciła mnie dość silna woń ryby... w smaku jakie są hmm jak dla mnie nie za specjalne - jak większości suchej karmy, po przegryzieni zauważyłam jednak, że składniki są bardzo dobrze zmielone i - jakby to określić - mączyste (mimo, iż są bez zbóż itp.). Moje psy nie zabijają się za tą karmą, mają podejście jak to większości suchych karm.... czyli "boże znów to muszę jeść" ;p
  2. czekamy i trzymamy kciuki :*
  3. ;(... czyli właściciele zrzekli się prawa do suczki i oddali ją pod opiekę przytuliska?
  4. Nano

    POZNAŃ 2010 r

    xD no na chartach to sie nie znam xD a takie podobne xD
  5. boże... strasznie chuda ta dożyca...
  6. słodziaszek :)
  7. Nano

    POZNAŃ 2010 r

    dziękować malwka :*
  8. Nano

    POZNAŃ 2010 r

    [quote name='taigan'] [URL]http://picasaweb.google.com/tajganka/Poznan61110#[/URL] [/QUOTE] boskie fotki :*:*:* i jest śliczna Saluki i wilczaki i nawet jedne dożek :):) dziękujemy :*:*
  9. jak tam Bezunia już po czy jeszcze nie ?? jeżeli juz po to jak się czuje nasza kluseczka ??
  10. Nano

    POZNAŃ 2010 r

    a ma ktoś może wyniki dogów ??
  11. Nano

    POZNAŃ 2010 r

    Paulinka masz może dogi niemieckie? :D
  12. Nano

    POZNAŃ 2010 r

    cały czas 15 zł
  13. Nano

    POZNAŃ 2010 r

    a wystawia tu ktoś może doga niemieckiego ?? :)
  14. Nano

    POZNAŃ 2010 r

    byle nie za szybko xD
  15. Nano

    POZNAŃ 2010 r

    powinno tak być, że w halach z psami długowłosymi powinno być chłodniej, a z psami małymi, nagimi bądz krótkowłosymi w miare ciepło, ale nie duszno xD ale mam wymagania xD
  16. miejmy najdzieje, że wszystko będzie dobrze :)
  17. .................
  18. ................
  19. Nano

    POZNAŃ 2010 r

    innych psów niż zgłoszone nie wpuszczają
  20. Nano

    POZNAŃ 2010 r

    Bilet wejściowy 15 zł (od 8 lat w górę), dzieci do lat 8 bezpłatnie.
  21. a nowy domek nie mógłby wykonać sterylki ??
  22. Ja zamówiłam właśnie Orijen Regional Red, kupiłam na allegro najtaniej 13,5 kg za 268,99 zł i dostane jeszcze gratisy: sos do karmy + smycz + piłkę tenisową ze sznurem + miarkę do karmy Orjen !!! no i kurier zarówno z wpłatą na konto jak i za pobraniem gratis :) jedzonko przyjedzie w czwartek... zobaczymy swiatkarm.pl ma na allegro za 269 + 2 gratisy...
  23. a w ogole to do jakiej miejscowości malutka jedzie ?? :)
  24. super :D:D:D może jakieś nowe fotki ?? :) mam nadzieje, że co jakiś czas bedziemy dostawać info z nowego domku no i foteczki :):)
  25. łooo to fajnie by było :) Osa daj znać jak już będziesz coś wiedziec :)
×
×
  • Create New...