-
Posts
2286 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nano
-
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Nano replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
supcio, że mała odzyskuje siły ;) kurcze gdydy nie to, że mam juz 4 psy i mieszkam jeszcze z rodzicami to ja już bym zrobila wszystko żebyś była moja ;) z pyszczek ma taki słodki długi jak moja Emi ;) [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2389/17354211.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/4672/emiliad.jpg[/IMG] niestety mam tylko takie 2 niewyraźne fotki jak emiś była młodsza ;) -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Nano replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
może zrobimy jakiś plakacik dla małej ?? tylko co na nim napisać... żeby było krótko zwięźle i na tamat... ma ktoś może zdolności humanistyczne ?? :) wywiesiłabym jutro na uczelni :) -
a moze spróbuj sonię bądz sabinkę wziąc do siebie ?? ;)
-
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Nano replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
wreszcie was odnalazłam... rozgłaszam sunie jak się da... Mishka bardzo urzekła moje serce tym bardziej, że jest podobna do mojej Emi jak była mała... w połowie kwietnia postaram się przelać parę złociszy na mała... ;( trzymaj się kruszynko :* w razie potrzeby oferuje swoją pomoc i ręce przyszłego (mam nadzieje) fizjoterapeuty ;) -
i jak tam nika udało się sprawdzić laski na koty ? :D
-
jeść nie może, ale wode może pić do godziny przed zabiegiem. Najlepiej kupić psu kaftanik + kołnierz, oraz jakiś spray antyseptyczny ale to już lekarz powinien doradzić odpowiedni środek - my miałyśmy OcteniSept ;) no i oczywiście mimo wszystko pilnować sunię aby jakimś cudem dostała się do rany, trzeba też na początku ograniczać ruch (pies nie może skakać, biegać itp) aby pies nie rozerwał szwów :)
-
tyle, że ten kot ze "swoim" pierwszym psem się tak nie bawił... oni raczej zachowywali się jakby ich na wzajem nie było xD
-
SZCZENIAK COCKER SPANIEL - PIESEK - znalazł domek u amacariel
Nano replied to Nano's topic in Już w nowym domu
co tam nowego u naszego słodziaka ? :) -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Nano replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
jak tam nasza malutka ?? :) -
Zorro, piękny, młody collie wraca z adopcji -pojechał już do domu!
Nano replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
kiedy będą jakieś nowe wieści od Zorrusia ?? :) może i jakieś foteczki ? :D -
ja prowadziłam adopcje psa (hugo - cocker spaniel) który w ogóle nie był sprawdzany na koty, a adoptująca go osoba (amacariel) miała i psa i kota... i hugo świetnie się z kotem dogaduje ;p po prostu chce się z nim bawić i zamęczył by go na śmierć normalnie XD a tutaj hugo konsumuje kota[IMG]http://img337.imageshack.us/img337/592/dsc09431p.jpg[/IMG]
-
no to najpierw sprawdźcie na koty a potem pomyślimy :)
-
wydaje się konkretna :) a gdzie mieszka ? :) można by pomysleć o wizycie, tylko zastrzeż żeby cała rodzina była w domu :) i co z Sabinką, ktoś konkretny ? :)
-
18 msc, piękny amstaff, po szkoleniu ZNALAZŁ dom na zawsze :) !!
Nano replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
na prawde cudo :D mam nadzieje, że tak agresja do innych psów z czasem minie, i nie będzie się nawracać... ;/ -
[quote name='nika28']Kalinek pięknie jeździ samochodem i chodzi na smyczy. Jak dojdzie trochę do siebie, to będzie szukał domku.[/QUOTE] Kaliś jest śliczny :) miejmy nadzieje, że szybko przyzwyczai się do normalnego życia :)
-
[quote name='Starbuck']Miałam próbki i mojej suce bardzoooooooo smakowała wersja z rybką ale na razie nie mogę kupic karmy w tej cenie ;/[/QUOTE] skąd miałaś próbki ?? :) mnie interesuje pro nature holistic kaczka w pomaranczach dla psów ;) :) kto byłby taki miły aby odsypać troszkę ze swojej karmy i mi wyslać ?? oczywiście wszelkie koszta zwrócę :D ma ktoś może dawkowanie tej karmy ??
-
cioteczki ja mam taką prośbę nietypową, ma ktoś może Acane gresslands, pacifice bądź Praive Harvest żeby odsypać troszkę z worka i wysłać mi jako próbkę oczywiście za drobną opłatą ?? :) bo próbuje dobrać odpowiednią karmę dla moich psów ;) a co do miarki jak ja zamawiałam orijen to dostałam miarke od acany...
-
[quote name='nika28']bo w przytulisku nie ma kotów już[/QUOTE] a co się z nimi stało ??
-
[quote name='sabusia']choc dzis uslyszalam że acana nawet jest lepsza niz royal bytowy[/QUOTE] i ja się z tym zgadzam ;)
-
a jak tam Sabinka ? :)
-
salo opróżnij skrzynkę pw bo nie moge ci nic wysłać xD
-
no to trzymam <trzyma_kciuki> xD
-
ma ktoś może fotki NUTRA GOLD Adult Dog ??