[quote name='majqa'] (...) albo Acanę albo tę drugą karmę ale piorunem, chodzi mi o to, by zrobić łagodne przejście z jednej na drugą, bo może znów być jakaś jazda z kupą.[/QUOTE] a jaka to była ta druga ?? nop conajmniej tydzień trzeba łagodnie przestawiać psiaka...