-
Posts
27988 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Szarotka
-
ślepy terier walijski, biega za TM
Szarotka replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dalej nic nie wiadomo :roll::roll::roll: -
Z tego co wiem, to sie robi wizyte przedadaptacyjna zanim sie psa odda komus.
-
[quote name='jamor']Coś w tym musi być. ja bym stawiał ubytek na ten chwytak, poskroma. kamien na zębach na starym babciowym czajniku. polezałem dzis w trawie z lando i paznokciem odrywałem mu płaty kamienia z zębów. Jakby tak mu zrobić czyszczenie kamienia , to nie dobrze by mu to zrobiło. W sline zadna laska z nim teraz nie pójdzie bo mu capi z paszczy.[/quote] Jamor Ty piszez grypsem :):) albo ja za dlugo na obczyznie siedze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: No w kazdym razie gratuluje milego lezenia i odrywania :):)
-
[quote name='monika55']Dzwonilam oczywiscie. Sunki jeszcze nie bardzo sie dogaduja i Mila jeszcze jest izolowana. Panstwo jednak pracuja nad tym. Uspokoilam sie.[/quote] To zalezy od ludzi. Jak chca to bedzie :):)
-
Lady już w nowym domu!wszystkiego dobrego księżniczko!!!
Szarotka replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Lady powiedz cos bo wszyscy czekaja :):) W koncu to troche trwalo zanim sie wydarzylo, wiec teraz prosimy o sprawozdanie :):) -
Jak sie dwa psy gryza, to z tego co wiem, ale moze ktos inny wie lepiej, to albo sie je polewa woda, albo gwaltownie szarpie za tylne nogi, zeby pies puscil, proba rozdzielania gryzacych sie psow golymi rekami, zawsze sie skonczy pogryzieniem czlowieka. Cos takiego mozna robic tylko w grubych rekawicach. Nawet wlasiciel psa zostaby w takiej sytuacji pogryziony, bo pies dziala instynktownie i moze to byc pies,ktory jest bardzo lagodny do ludzi.
-
O jaki ladny opis Vulkana :):)
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
Szarotka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Może ktoś chciałby przenieść swoją deklarację na suczkę Fredkę? ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1156/fredka-przesympatyczna-nieszczesliwa-szuka-domu-147014/[/URL][/quote] Wysylam wlasnie na Szarik, to jak mi dasz fizyczny adres( nie numer konta) osoby co zbiera to wysle tez na Fredzie :):) -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
Szarotka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ponka1']dokładnie tak! [B]sugeruję Szarika-ON dzięki interwencji Oktawii pies odkupiony ze ściany obory gdzie był skuty łańcuchem na gołej glebie, przebywał na DT w W-wie obecnie znajduje się u Jamora gdzie brakuje stałych deklaracji!! [/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/mlody-jestem-szarik-zyje-jak-skazaniec-ok-plocka-146961/"][B][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/4617/baner500.jpg[/IMG][/B][/URL][/quote] Ponka wyslij PW do deklarujacych, bo kazdy ma tyle na glowie, ze trzeba kazdego osobiscie dopasc:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Gacek - lepiej mieć rodzinę :-) Gacek pojechał do domu!
Szarotka replied to Camara's topic in Już w nowym domu
A u mnie piekne slonce, w miare zimno, ale slonce jest piekne i jakos tak, ze tlumy ptakow wokol ogorodu. Wczoraj wkopywalam cebulki i tam gdzie byla swierza ziema to zatrzesienie a i tez na drzewie przed domem pelno. Rozne takie, male fincze i widzialam dzieciola i wogole same takie ladne i kolorowe:loveu::loveu::loveu::loveu::cool3::cool3::cool3::multi::multi: -
ślepy terier walijski, biega za TM
Szarotka replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hej i co tam ze Stasiem ??????????? -
[quote name='anawa']Szarotka, a nie wiedziałaś, że [B]my jesteśmy[/B] agentki? :megagrin:[/quote] Hm jak tak teraz sobie wszystko przemysle i przeanalizuje, to chyba cos w tym jest, ale napewno jestescie agentki nr. 1............przynajmniej na tym watku :):):eviltong::eviltong::eviltong: i to od samego poczatku :):) Anawa Ty jak to tango mnie prowokujesz :):)
-
Ogolnie wojna jest dosyc "ciekawym" pomyslem z punktu widzenia ekonomii i napewno nie sluzy narodowi :shake::shake::shake: i to zadnemu. Ci co je wymyslaja nie maja na celu dobra zadnego narodu...............
-
Lady już w nowym domu!wszystkiego dobrego księżniczko!!!
Szarotka replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Moze by tak tytul zmienic ??, na taki szczesliwszy :):) -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
Szarotka replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Czy Fredzia jest u oryginalnego wlasciciela czy na tymczasie ?