Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. O jej ta lapka wyglada okropnie :-(:-(:-(
  2. Mam nadzieje, ze Idusiek wie:cool3::cool3::cool3:
  3. Widze, ze jestes jak blyskawica :):)
  4. [quote name='milcia17']Wysłałam 30 zł na Graffiego z bazarku... Malo ale cos... :loveu:[/QUOTE] Lepszy rydz niz nic :multi::multi::multi:
  5. Hm.............my odcielismy telewizje :evil_lol::evil_lol:, wiec ja musze byc na dogo:):)
  6. [quote name='anawa']Tak, jakby to mnie ktoś adoptował ;)[/QUOTE] Anawa jak bardzo chcesz to postaram sie to tez zalatwic :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='anawa']Nie o takiej pomocy myślałam ale O.K. :krach: ;) Jutro się tu zamelduję bo teraz muszę isć spać. Pobudka o 04.00 i do pracy :wallbash:[/QUOTE] Anawa o 4 rano w niedziele ??
  8. [quote name='katie05']dzieki serdeczne:lol:poki co nie potrzebuje ale cos mi mowi ze będe potrzebowac jak sie telenowele pokończą:zly7:[/QUOTE] A co to sa telenowele ??
  9. Zmiencie tytul :multi::multi::multi::multi::multi:
  10. No Baranek pokaz sie. Teraz biore sie za Ciebie :):)
  11. Faktycznie potrzebna, bo krzyczenie jest bez sensu, pies bedzie jeszcze bardziej nerwowy. Wizyta wrecz konieczna.
  12. [quote name='anawa']Ale ile jest przedtem momentów zwątpienia.......... Czasem myślałam, że to się nigdy nie uda...........[/QUOTE] No przeciez Ci obiecalam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::multi::multi::multi:
  13. Brzmi swietnie. Mam nadzieje, ze nowi wlaciciele beda miec nowe zdjecia.
  14. Jak lgnie do czlowieka to bardzo dobrze :):)
  15. [quote name='anawa']Chętnie, przylatuj choćby zaraz :lol: Właśnie dostałam wiadomość z nowego domku: Kojot wszedł do windy, nie musieli drałować po schodach na 8 pietro :evil_lol: Wcześniej zwiedził kilka trawników, teraz ogląda pokoje i szuka sobie najlepszego miejsca. Obstawiamy: czy będzie to kanapa?[/QUOTE] A to zuch chlopak :):) Daj znac czy to byla kanapa :):)
  16. [quote name='Anja93']Emi jest taka śliczna!! :loveu::loveu: A swoją drogą jaka z Fionki się księżniczka zrobiła :smile:[/QUOTE] Zdjecia nie widac ???
  17. [quote name='anawa']CZAROWNICA :loveu:[/QUOTE] Miotla wisi na drzwiach, wiec uwazaj bo sie pojawie :cool3::cool3::cool3::razz::razz::razz::p:p:p
  18. No i czuje sie wspaniale bo obiecalam, ze Kojot sie wyadoptuje :):) wiec jednak czary dzialaja :loveu::loveu::loveu:
  19. Wszystko brzmi fantastycznie :):):loveu::loveu::loveu:
  20. Napisz mi jeszcze czy wy jestescie schroniskiem czy ?? czyms innym, bo nie bardzo sie w tym orientuje ??
  21. Bede go rozglaszac, ale dopiero po poludniu, bo siedze tu juz cale rano a robota w ogrodzie sama sie zrobic nie chce :roll::roll::roll::cool3::cool3::cool3:
  22. [quote name='Monika z Katowic'][IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/25-5.jpg[/IMG][/QUOTE] Rikus to taki odpasiony lisek :):)
  23. [quote name='jamor']Przyjechała po niego śliczna dziewczyna i szarik pojechał w swiat.[/QUOTE] Jamor masz zdjecia, dziewczyny i psa :):)
  24. Moge Rudzikowi zaoferowac ogloszenia wykupione na bazarkach tez :):)
×
×
  • Create New...