Czyli tak Pati pobyt w hotelu kosztuje [B]450[/B]( w tym jest specjalistyczna karma, ktora jest droga). Do tego dochodza koszty leczenia.
Najpierw skoncentrujmy sie na $450 zl. ,bo[U] nie mozna dopuscic, zeby pies wrocil do schroniska!
[/U]Pies napewno ma dobrze tam gdzie jest.
[quote name='Dorota&Frodo&Lady']Sytuację mialam pod kontrolą:cool3: lisek byl bezpieczny jak jajko w wielkanocnym koszyczku:cool3:[/QUOTE]
I tak by liska nie dogonili.
Moja goni wiewiorki, ale one sa zupelnie bezpieczne :p:p:p
[quote name='megii1']Szarotko, dziękuję że weszłaś:loveu: Patinka jadła najpierw karmę dla psiaków chorych na nerki, teraz trzeba ogarnąć trzustkę i ma zaleconego Royala Intestinal:roll:[/QUOTE]
A ile on kosztuje ??
Moja psica kosztuje mnie fortune, wiec chyba to nie bedzie drozsze.
[quote name='Helga&Ares']Aniu, potrzebna jest pomoc finansowa i karma dla Pati:(
Isadorko rozumiem i dziękuję, że pomagasz:loveu:[/QUOTE]
A jaka karma ??
[quote name='mgie'][B][URL="http://owi.pl/ogloszenie/Niewielkich_rozmiarow_Rudzik._Bezowy_piesek_szuka_domu_PILNIE,67498"][/URL]
[/B]Bardzo potrzebne są lepsze zdjęcia. Ludzie są wzrokowcami..niestety
Szarotka na bazarku wykupiłaś 35 ogłoszeń. Dla Kumpla było przeznaczonych 20. Dla Rudzika idzie całość? na razie zrobiłam 20[/QUOTE]
Tak dobre zdjecia to polowa sukcesu.
To moze narazie poczekajmy do jutra, moze beda lepsze zdjecia ???
Mgie bardzo dziekuje :):):loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi:
Miejmy nadzieje, ze sie poprawi, ale jak nie to nie ma sensu psa meczycz. Jak ja bralas to juz wtedy uwazalas, ze na krotko.
Ja myslalam, ze moze sie poprawilo, ale ....................
Trzymaj sie.