Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. A ode mnie nie doszlo. Chyba bede musiala zmienic metode. :shake::shake::shake::oops::oops:
  2. Ach jak sie ciesze, ze sie udalo :):):multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  3. Czyli tak Pati pobyt w hotelu kosztuje [B]450[/B]( w tym jest specjalistyczna karma, ktora jest droga). Do tego dochodza koszty leczenia. Najpierw skoncentrujmy sie na $450 zl. ,bo[U] nie mozna dopuscic, zeby pies wrocil do schroniska! [/U]Pies napewno ma dobrze tam gdzie jest.
  4. Bede wysylac niedlugo pieniadze na moje juz obiecane deklaracje, postaram sie cos dla Suni dodac.
  5. Rudzik Ty musisz znalezc jakas mete przed sobota.:multi::multi::multi::multi:
  6. [quote name='Dorota&Frodo&Lady']Sytuację mialam pod kontrolą:cool3: lisek byl bezpieczny jak jajko w wielkanocnym koszyczku:cool3:[/QUOTE] I tak by liska nie dogonili. Moja goni wiewiorki, ale one sa zupelnie bezpieczne :p:p:p
  7. Mam nadzieje, ze ogloszenia chwyca.
  8. To trzeba zaczac zbierac jakies deklaracje na Pati, bo przeciez nie moze wrocic do schronu.
  9. A jak to sie stalo , ze Pati wyladowala u Megi tak bez zadnego zaplecza finansowego:shake::shake::shake:
  10. Ulka i Borka trzymajcie sie............
  11. [quote name='megii1']Szarotko, dziękuję że weszłaś:loveu: Patinka jadła najpierw karmę dla psiaków chorych na nerki, teraz trzeba ogarnąć trzustkę i ma zaleconego Royala Intestinal:roll:[/QUOTE] A ile on kosztuje ?? Moja psica kosztuje mnie fortune, wiec chyba to nie bedzie drozsze.
  12. [quote name='Helga&Ares']Aniu, potrzebna jest pomoc finansowa i karma dla Pati:( Isadorko rozumiem i dziękuję, że pomagasz:loveu:[/QUOTE] A jaka karma ??
  13. [quote name='mgie'][B][URL="http://owi.pl/ogloszenie/Niewielkich_rozmiarow_Rudzik._Bezowy_piesek_szuka_domu_PILNIE,67498"][/URL] [/B]Bardzo potrzebne są lepsze zdjęcia. Ludzie są wzrokowcami..niestety Szarotka na bazarku wykupiłaś 35 ogłoszeń. Dla Kumpla było przeznaczonych 20. Dla Rudzika idzie całość? na razie zrobiłam 20[/QUOTE] Tak dobre zdjecia to polowa sukcesu. To moze narazie poczekajmy do jutra, moze beda lepsze zdjecia ??? Mgie bardzo dziekuje :):):loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi:
  14. Pieniadze to sie znajda, trzeba tylko troche forum po zachecac. A daleko jest od suni do megi ??
  15. Czyli hotelik bedzie 300 miesiecznie ?? To ile wam brakuje ??
  16. Hm........szkoda, ze nie moze u Ciebie na stale zostac :cool3::cool3::cool3:
  17. Ladne zdjecia zawsze pomagaja, chociaz widac, ze piesek jest sliczny i na tych.
  18. Jezeli email nie doszedl to adresat go nie otrzymal :):) Nie badzmy tacy drazliwi :loveu::loveu::loveu:
  19. Miejmy nadzieje, ze sie poprawi, ale jak nie to nie ma sensu psa meczycz. Jak ja bralas to juz wtedy uwazalas, ze na krotko. Ja myslalam, ze moze sie poprawilo, ale .................... Trzymaj sie.
×
×
  • Create New...