-
Posts
27988 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Szarotka
-
Łagodny, grzeczny, Idealny Porzucony RUDZIK potrzebuje domu Łódź
Szarotka replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Ogloszenia Rudzika robi mgie, ale nie wiem gdzie je umiesci.Anawa zrobila tekst a mgie bedzie je wstawiac w rozne miejsca. Napewno jak skonczy to da znac. -
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
Szarotka replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Najwyzej bedziemy oglaszac dalej az do skutku. Byle tylko psu bylo cieplo. -
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
Szarotka replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Milo tu widziec chociaz jednego Wujaszka :):) Myslalam, ze psio opentane to sa tylko kobity :):) to mi dalo wiecej wiary w ludzka rase, moze przezyje :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Rufus już w DOMU !!! :) Przy boku kochającej Pani !!! :)
Szarotka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Rufciu jak tam ci jest u Jamora ?? daj glos i pokaz swoj piekny pyszczek :loveu::loveu::loveu: -
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
Szarotka replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
U mnie to normalna pora, ale te inne cioteczki to nocne mareczki :loveu::loveu::loveu::loveu: -
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
Szarotka replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Borka cieplo ci ???:cool1: -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
Szarotka replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Niektore psy ida szybciej niektore wolniej. :roll::roll::roll: -
Super zdjecia :):) Czy ten maly kotek w misce to przekaska dla Vulkana :):):-o:-o:-o
-
[quote name='anawa']O.K. Szarotka, to trzeba szybciutko przerzucic te ogłoszenia na Rudzika. Mgie czeka na sygnał od Ciebie :cool3:[/QUOTE] Wyslalam do Mgie pw z danymi, ale sie nie odezwala, wiec nie wiem czy pisze czy nie ?? Na stronie Rudzika jest info i zdjecia. To ogloszenia na tej podstawie mozna zrobic.
-
[quote name='gameta']Wg mnie nie ma się co umawiać, tylko jechać z partyzanta :cool1: Nikt się z wami nie umówi, skoro to Kropka albo umówi się a go nie będzie itd itp...[/QUOTE] Moze masz racje, ze sie moze umowic i jej nie bedzie. Zawsze mozna sie w okolicy popytac.
-
Ja bym sie umawiala, bo jak sie kobieta nie bedzie chciala umowic to od razu chyba wiadomo. Jak pojedziesz bez umawiania, to mozesz nie zastac. Chyba, ze lubisz sobie pojezdzic.
-
Sochaczew - kolejny podhalańczyk pozbawiony domu MA DOM
Szarotka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Moja teraz linije i wlosy sa wszedzie, w jedzeniu, na podlodze, w powietrzu. Dodaje tak na pocieszenie :):) -
Łagodny, grzeczny, Idealny Porzucony RUDZIK potrzebuje domu Łódź
Szarotka replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Rudzik wyglada na takie kochane malenstwo:p:p -
[quote name='anawa']Szarotka, cały czas piszesz [B]"mgpie"[/B] a to jest [B]"mgie" [/B]więc może tu jest pies pogrzebany z tymi niedochodzącymi wiadomościami.[/QUOTE] No tak, ale ja napisalam na email, ktory dostalam od niej, poprostu kliknelam reply i to poszlo na adres z jakiego przyszlo, to co tu wypisuje to insza inszosc. Ma taki skrotowy nick i stad :):)
-
Łagodny, grzeczny, Idealny Porzucony RUDZIK potrzebuje domu Łódź
Szarotka replied to Temida's topic in Już w nowym domu
No maly hopaj na piewsza. -
Riki nie jest juz bezdomnym psem. Dzięki wam udało się. Ma dom!
Szarotka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monika z Katowic']:multi: Czyli 17.XI. RIKI jedzie do hoteliku???[/QUOTE] Slowo harcerza ???? Przepraszam za offa, ale ta [I][U][B]malizna potrzebuje pomocy[/B]:[/U][/I] ma czas tylko do soboty: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/czas-do-soboty-porzucony-rudzik-potrzebuje-domu-lodz-173007/[/url] -
[quote name='DORA1020']No pewnie,ze nie ma sensu,ale ta sunie taka podobna do Kropki[/QUOTE] Pieskow podobnych do Kropki to ja w swoim zyciu widzialam pare :):) A kto moze pojechac na wizyte i kiedy, cos wiadomo???
-
Łagodny, grzeczny, Idealny Porzucony RUDZIK potrzebuje domu Łódź
Szarotka replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Poprosilam mpie o ogloszenia i dalam jej ten watek. Napewno da znac jak juz beda. -
Dalej ktos powinien Kropke odwiedzic, tak na spokojnie i przyjaznie, zeby zobaczyc jak sie Kropce powodzi. Jest duza szansa, ze Kropka tam jest i nie ma senus na kobiete pomstowac jak niewiadomo.
-
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
Szarotka replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilk_a']czyli co ? dzisiaj nikt nie pojedzie do Nieporętu i nie sprawdzi ??[/QUOTE] A jest ktos z okolic Nieporetu ??? bo logiczne by bylo zaczac od tej miejscowosci. -
Łagodny, grzeczny, Idealny Porzucony RUDZIK potrzebuje domu Łódź
Szarotka replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Trzeba koniecznie zrobic ogloszenia dla maluszka. -
****Yogi bez ogonka -pojechał do domu. Trzymajcie kciuki !
Szarotka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Idusiek, ja narazie mam do wyslania sporo:roll::roll: na pieski, poza tym zawsze mam problem z przesylka pieniedzy :roll::roll: Przepraszam za off: [B]Ratunku ![/B] Ten piesek ma tylko czas do soboty: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/piekny-porzucony-rudzik-potrzebuje-domu-lodz-173007/index3.html[/url]