[quote name='handzia']Andegawenko, dzięki kochana :)
ja dzisiaj mam takiego doła, że tylko marzę o tym, żeby wyjechać daaaaleko stąd....jak mnie ten świat przerasta, Ci ludzie obok mnie :placz: gdyby nie funia ..., która mnie rozumie i zawsze służy pomocą, to chyba bym nie wytrzymała :([/QUOTE]
Handziu trzymaj sie cieplo :):):loveu::loveu::loveu: