Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Teraz tylko trzeba sie pozytywnie koncentrowac, zeby sie dal zlapac. :):)
  2. Powodzenia w polowach, mysle, ze tym razem sie uda :):)
  3. Pozdrowienia dla Henia i Puszka :)
  4. Przyslij nr. konta, bo mala wplata lepsza niz zadna.
  5. Przyszlam przypatkowo. Dzisiaj nic nie zrobie, bo sama jestem chora, ale jezeli tylko mi cos zostanie to dozuce .
  6. Cos cisza zapanowala ...
  7. Ciotki ale Was dlugo nie bylo ...
  8. [quote name='agata51']13.12 wysłane za XI i XII.[/QUOTE] Ciotka Agata nie widzialam Cie chyba od lata ;)
  9. [quote name='andegawenka']i ja sie głodna zrobiłam:-):-) [URL="http://smayliki.ru/smilie-1079051751.html"][IMG]http://s17.rimg.info/d0f702a17631ee2312e6c0e74ec4998c.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] No tak ja tez ...
  10. Puszkowi i Heniowi z okazji Swiat :) :) [url]http://www.youtube.com/watch?v=aHUuUjuo2XI[/url]
  11. Zycze odpowiedniego widelca :):)
  12. E jak sie przyzwyczai to nie bedzie, trzeba tylko na poczatku w domu przetrzymac.
  13. [quote name='Ajula']Szarotka dziękuję, że zajrzałaś do psiaka ze stacji :buzi: stał się cud i owczarkarze mają dla niego DT !![/QUOTE] Ale z tego co wiem, to szukacie teraz transportu ??
  14. To mam nadzieje, ze akcja sie powiedzie:):)
  15. [quote name='egradska'][B][SIZE=4]Transport do Aferki potrzebny [/SIZE][/B][/QUOTE] Napiszcie skad do kad ??
  16. [quote name='Ajula']przepraszam, że tak prosto z mostu, :oops: ale skoro już nie zbieracie stałych deklaracji na Henia, to może akurat ktoś z deklarowiczów mógłby wspomóc bezdomnego psa, dla którego staram się zorganizować pomoc, bo już dwa miesiące koczuje na stacji benzynowej, jak go tam spotkałam, to było prawie -10 stopni, a on na tym śniegu i mrozie, żebrze między samochodami.. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237260-bezdomniak-ze-stacji-benzynowej-pomóżcie-uzbierać-na-hotel[/URL]![/QUOTE] Faktycznie ten pies zamarza na stacji benzynowej. Pomoc potrzebna na wczoraj!!!!
  17. Ja zapisze, ale moge dopiero cos wplacic w styczniu. Czy to mlody piesek ?? tak wyglada z tym uchem klapnietym. Ajula zrob bardziej dramatyczny tytul, bo sytuacja jest dramatyczna. "Bezdomny pies zamarza na stacji benzynowej!!!1"
  18. Elinko napisz ile potrzeba ????
  19. Nie ma sprawy.Zrobilam dla Kamci - Gamci plik gdzie trzymam jej zdjecia ;)
  20. [quote name='ANETTTA']Szarotka tam z boku jest 10 zł nadpłaty od ciebie wiesz o co chodzi wrzuce to na grudzień ok dziewczyny sprawdzcie czy sie zgadzaja wasze wplaty padł mi komputer windows !!!!pokasowało mi sie wszystko[/QUOTE] Wrzuc a ja wplace znowu w styczniu tak ok. 15 bo wtedy dostane pieniadze.
×
×
  • Create New...