[quote name='Ajula']przepraszam, że tak prosto z mostu, :oops: ale skoro już nie zbieracie stałych deklaracji na Henia, to może akurat ktoś z deklarowiczów mógłby wspomóc bezdomnego psa, dla którego staram się zorganizować pomoc, bo już dwa miesiące koczuje na stacji benzynowej, jak go tam spotkałam, to było prawie -10 stopni, a on na tym śniegu i mrozie, żebrze między samochodami..
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237260-bezdomniak-ze-stacji-benzynowej-pomóżcie-uzbierać-na-hotel[/URL]![/QUOTE]
Faktycznie ten pies zamarza na stacji benzynowej. Pomoc potrzebna na wczoraj!!!!