[quote name='andegawenka']Straszne, kupili taką ruderę ?:-( Boje sie zajrzeć czy Paluszek żyję, nie był jeszcze wyleczony:-([/QUOTE]
Nie wiem o Paluszku, ale splonelo sporo psow co byly na gorze, takie, ktore juz mialy ds i dt. No i ludzie zostali tak jak stali. Potrzebuja wszystko, koce, budy, lekarstwa, jedzenie itp.