Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. No wiec wlasnie.., nie ma sensu powtarzac co sie przeczytalo, dopoki nie jest potwierdzone przez kogos kto pojechal i zobaczy i patrzyl gdzie trzeba.
  2. [quote name='handzia']Kochani, przepraszam za off, ale bardzo potrzebujemy pomocy dla tego psiaka. Bez behawiorysty nie ma dla niego szans. Proszę, zajrzyjcie... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229928-potrzebuje-310-zł-aby-nauczyc-sie-ufac-człowiekowi-dacie-mi-te-szanse-Błagam"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...se-Błagam[/URL][/QUOTE] No i ja tez dla Henia wyskubie:):)
  3. Mam pytanie nie zwiazane z psami, musze za jakies dwa tygodnie pojechac na ok. 2 tygodnie do Krakowa i poszukuje w miare niedrogiego lokum ?? czy cos komus wiadomo. Oprocz tego mam osobe, ktora szuka w Krakowie psa do adopcji, ale napisze jutro, bo dzisiaj jest za pozno.
  4. No wlasnie pamietamy. A ja sie rozgladam za jakims lokum w Krakowie, bo moj dom wynajety...
  5. To ja podniose watek.
  6. Juz jestem spowrotem, ale nie wiem czy nie bede musiala pojechac do Polski...
  7. Ja nie zapomnialam, ale jestem w Toronto i pomagam przy wnuczce, do tego zgnial mi kot i Mama jest w baradzo kiepskim stanie.
  8. [quote name='Ewelinaaa'] A Sten , jego też umieścicie na tym forum? To psiak ,zdrowy i gotowy do adopcji. Początkiem marca, mamy konsultację w sprawie jego oczu, może coś sprawi,że odzyska wzrok. :)[/QUOTE] Jak by kto mogl umiescic Stena na Podhalanach.
  9. [quote name='Ewelinaaa']Dobra, bardzo dziękuję :) Na waszych wątkach będe często. Będę uzupełniać wiadomości o psach. Zwłaszcza o Tessi. :)[/QUOTE] Wybacz ale narazie jestem poza domem i nie ma tu warunkow na zakladanie watku...
  10. To on taki czerniawy i sporawy.
  11. Ja bym poprostu ich wprost o to wszystko zapytala i potem wyciagala wnioski. Nie ma co domniemywac. Najlepiej sie spytac.
  12. Przyszlam z innego watku. Ile Liderkowi brakuje kasy ??
  13. To jutro juz sie zmobilizuje i zrobie ;)
  14. Marie byla i nie miala zastrzezen. Dlatego ja raczej polegam na opinii ludzi, ktorzy byli w Fundacji niz kogos kogo totalnie nie znam i cos napisal na interenecie, bo kazdy moze napisac co chce. Ile razy bylismy juz swiadkami roznych nagonek i prywatnych przepychanek.
  15. Ok. to na forum zrobie watek obojgu i zanacze, ze sunia jeszcze do adopcji sie nie nadaje.
  16. No tak pracownikom stacji nalaza sie wielkie brawa.
  17. Ciapek to nie specjalnie oryginalnie ;)
  18. Ja jestem od Owczarkow ale nie tych ;)
  19. No i co, zlapac go czy go nie zlapac ;)
  20. [quote name='majowa']te komentarze sa bardzo przykre, niepotrzebnie czytałam tylko ciśnienie podniosły mi na koniec dnia[/QUOTE] Na szczescie nawet nie zauwazylam :):)
  21. Niestety forum nie wychodzi, ale jak wrzucisz w wyszukarke to Ci wyjdzie - podhalan fora.
×
×
  • Create New...