Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Wiadomo, ze nie lipca, bo do przodu sie nie da ;)
  2. No i co z tym pieskiem ??
  3. Wrzucialam psa baraka i nic....
  4. Wrocilam 13 lipca i zagladam do Henia.
  5. Pies barak ?? zartujesz ... Mnie mozna pewnie znalezc jak sie wrzuci moje imie i nazwisko ;)
  6. [quote name='sleepingbyday']no, marlenka, kto ty jestes na fb :-)?[/QUOTE] Nie chce sie ujawnic ;) a Ty sleeping.. jestes na fb?
  7. Ale sie z niego zrobil pies swiatowy :)
  8. [quote name='marlenka']Nie zniknęłam ..... jestem przecież I byłam i jestem ....[/QUOTE] A na f.b to kto jestes? bo ja tam teraz wiecej siedze niz tu...
  9. No i jak tu w cuda nie wierzyc :) nie da sie :)
  10. [quote name='sleepingbyday']no, przeleciała jak sen jaki złoty... i to by było na tyle :-)[/QUOTE] No tak :).....
  11. Przyszlam do Figro z face booka :)
  12. [quote name='Ingrid44']Mielismy ciachac . Szarotka gdzie Ty teraz jestes ?[/QUOTE] W Krakowie moja droga sasiadko ....
  13. A ja myslalam, ze marlenka zniknela z dog bez sladu ...:)
  14. :multi::multi::multi:[quote name='Lilek']Szarotko, dziękuję bardzo, bardzo za kontakt i pomoc, ale dziś już nie było kogo fotografować, bo piesol ZNALAZŁ DOM!!!. Naprawdę. Znam dziewczynę, która zabrała go do siebie. Oby wszystkie psiaki miały takie domki. Aaa tam, jeszcze sobie hopsnę z radości.[/QUOTE] To swietnie, strasznie sie ciesze :)
  15. Jak beda fotki to zrobie watek na podhalanach.
  16. Moge jednynie dac znac na forum podhalanow. Masz moze jakies fotki ?
×
×
  • Create New...