Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Dobrze, ze sie rozrastamy :) Heniowy bedzie przyjemniej.
  2. [quote name='hodgelas']Chciałabym również wspomóc Henia - deklaracja stała - 25 zł - info na priv A w sprawie karmy - będę kupowac dla swojego , kupiłabym też animondę dla Henia tylko jaką i dane do wysyłki na priv .[/QUOTE] Witamy na watku i wielkie dzieki za pomoc :multi::multi::loveu::loveu:
  3. Juz teraz rozumiem, ale sie musialam wczytac. Trzeba by Heniowi dozbierac chociaz troche jednorazowek, lub moze jakis bazarek, bo nam sie za chwile skoncza pieniadze na wydatki, typu jedzenie itp...
  4. [quote name='handzia']Wpłynęło 20 zł od M.P i 50 zł od Szarotki:) Uaktualniam: Dotychczasowy stan konta - [B]173 zł[/B] (przed zbieraniem na hotel) [B]Deklaracje od VI 2014:[/B] [B]andegawenka - 30 zł -[/B][COLOR=#0000cd] V (bonus)[/COLOR][B][COLOR=#0000cd],VI, VII, VIII, [/COLOR] Szarotka - 40 zł - [/B][COLOR=#0000cd]10 zł (bonus[B]),[/B][/COLOR][B][COLOR=#0000cd] VI, VII - 50 zł, VIII-50zł,[/COLOR] Ingrid44 - 40 zł -[COLOR=#0000cd] VI, VII, VII, IX, X, XI, XII[/COLOR] NusiaiJa - 20 zł - [COLOR=#0000cd]VI, VII, VIII,[/COLOR] Lida - 30 zł - [COLOR=#0000cd]VI, VII, VIII[/COLOR] funia - 10 zł -[COLOR=#0000cd] VI, VII[/COLOR] martini77 - 10 zł -[/B][B][COLOR=#0000cd] VI, VII, VIII,[/COLOR] Akrum - 20 zł - [COLOR=#0000cd]VI, VII,[/COLOR] handzia - 10 zł - [COLOR=#0000cd]VI, VII[/COLOR] Pani Beata - 40 zł - [COLOR=#0000cd]VI, VII, VIII,[/COLOR] Lucyna - 30 zł -[COLOR=#0000cd] VI, VII, VIII[/COLOR] M.p - 15 zł (przez pół roku-do XI 2014 r) - [/B][COLOR=#0000cd]5 zł (bonus)[/COLOR][B] -[COLOR=#0000cd] VI, VII-20 zł, VIII-20 zł[/COLOR] Razem deklaracji - 295,- zł :multi:[/B] [SIZE=4][COLOR=#0000cd][B]Do tej pory wpłacone: 1.193,- zł [/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=#ff0000][B]Wydatki:[/B][/COLOR] [B]05.06.2014 - obroża foresto - 83,- zł 19.06.2014 - Josera Festiwal 15 kg - 117,- zł 19.06.2014 - Dehinel Plus - 14,- zł 27.06.2014 - wpłata za hotelowanie Henia, czerwiec - 270 zł 15.07.2014 - szczepienie na wirusówki - 40 zł 31.07.2014 - opłata za hotel - 310 zł [/B] [SIZE=4][COLOR=#0000cd][B]Stan konta na chwilę obecną: [/B][/COLOR][COLOR=#0000cd][B]419 zł[/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Handziu moze polacz jakos te dwa rozliczenia, bo jest malo przejzyscie.
  5. Na watku sa osoby co by go wziely, ale z roznych przyczyn nie moga...
  6. Tuptus znalazl dom i to jaki to i Henio znajdzie.
  7. [IMG]http://i60.tinypic.com/10h5co0.jpg[/IMG]
  8. Zdjecia Henia: [IMG]http://i57.tinypic.com/ngawrd.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/15dqpg9.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/2qvwaya.jpg[/IMG]
  9. Ja niestety nie mam czasu. Prowadze watek Henia i mam rozne zalegle prace.
  10. Zdjecia dostalam. Wstawie wieczorem.
  11. Podrzuce Zapa :)
  12. Wyslalas do mnie ? bo nie dostalam.
  13. [quote name='*Gajowa*']Niestety po zmianie komputera i oprogramowania nie potrafię wstawiać fotek.[/QUOTE] Przyslij do mnie na email: [email][email protected][/email]
  14. Czy sa jakies problemy ze wstawieniem fotek ??
  15. Zajrze na konto, moze cos znajde ;)
  16. I na f.b. Jamor ma go jako zdjecie profilowe ;)
  17. Tak to bardzo wazne, ze Henio ma nowe ogloszenia :)
  18. Prosze mi przypomniec jak bede miala znowu wplacic :)
  19. Mialam tu tez cos wplacic. Ide i wplacam.
  20. Moim zdaniem trzeba probowac roznych tekstow i zobaczyc, ktory zadziala. W koncu chodzi o to, zeby Heniowi znalezc dobry dom.
  21. Ok. ale moze nastepnym razem troche pozmieniamy, bo jak wiemy reklama dziwgnia handlu.
×
×
  • Create New...