[quote name='handzia']Wpłynęło 20 zł od M.P i 50 zł od Szarotki:)
Uaktualniam:
Dotychczasowy stan konta - [B]173 zł[/B] (przed zbieraniem na hotel)
[B]Deklaracje od VI 2014:[/B]
[B]andegawenka - 30 zł -[/B][COLOR=#0000cd] V (bonus)[/COLOR][B][COLOR=#0000cd],VI, VII, VIII, [/COLOR]
Szarotka - 40 zł - [/B][COLOR=#0000cd]10 zł (bonus[B]),[/B][/COLOR][B][COLOR=#0000cd] VI, VII - 50 zł, VIII-50zł,[/COLOR]
Ingrid44 - 40 zł -[COLOR=#0000cd] VI, VII, VII, IX, X, XI, XII[/COLOR]
NusiaiJa - 20 zł - [COLOR=#0000cd]VI, VII, VIII,[/COLOR]
Lida - 30 zł - [COLOR=#0000cd]VI, VII, VIII[/COLOR]
funia - 10 zł -[COLOR=#0000cd] VI, VII[/COLOR]
martini77 - 10 zł -[/B][B][COLOR=#0000cd] VI, VII, VIII,[/COLOR]
Akrum - 20 zł - [COLOR=#0000cd]VI, VII,[/COLOR]
handzia - 10 zł - [COLOR=#0000cd]VI, VII[/COLOR]
Pani Beata - 40 zł - [COLOR=#0000cd]VI, VII, VIII,[/COLOR]
Lucyna - 30 zł -[COLOR=#0000cd] VI, VII, VIII[/COLOR]
M.p - 15 zł (przez pół roku-do XI 2014 r) - [/B][COLOR=#0000cd]5 zł (bonus)[/COLOR][B] -[COLOR=#0000cd] VI, VII-20 zł, VIII-20 zł[/COLOR]
Razem deklaracji - 295,- zł :multi:[/B]
[SIZE=4][COLOR=#0000cd][B]Do tej pory wpłacone: 1.193,- zł [/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=#ff0000][B]Wydatki:[/B][/COLOR]
[B]05.06.2014 - obroża foresto - 83,- zł
19.06.2014 - Josera Festiwal 15 kg - 117,- zł
19.06.2014 - Dehinel Plus - 14,- zł
27.06.2014 - wpłata za hotelowanie Henia, czerwiec - 270 zł
15.07.2014 - szczepienie na wirusówki - 40 zł
31.07.2014 - opłata za hotel - 310 zł
[/B]
[SIZE=4][COLOR=#0000cd][B]Stan konta na chwilę obecną: [/B][/COLOR][COLOR=#0000cd][B]419 zł[/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
Handziu moze polacz jakos te dwa rozliczenia, bo jest malo przejzyscie.