[quote name='andegawenka']Ja już podawałam link do bazarku, ale Szarotka nie zareagowała. Cały czas trzeba ogłaszać bo znów nam Heniek utknie na lata.[/QUOTE]
Szarotka nie zauwazyla ;)
A poza tym chcialam Wam jeszcze napisac, ze Maya plywala w canoe i byla jak aniol. Polozyla sie na dnie i tyle. Plywalismy na wszelki wypadek przy brzegu gdzie bylo plytko, bo canoe byl taki bardziej jak lodka chybotka, no i nie wiem czy Maya umie plywac, napewno umie lazic po wodzie.., Smiesznie to wygladalo, bo moj tz z tylu ja z przodu a w srodku lodki Maya lezaca jak by nigdy nic, pewnie mowila do siebie: to wcale nie jest lodka, tylko kanapa, a to, ze chybocze to tylko mi sie zdaje. Ludzie to maja pomysly a pies musi sie dostosowac ...