Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Czyli troche brakuje, ale nie tak wiele.
  2. Kupie ksiazki dla dzieci, o ziolach, o medycynie alternatywnej o szamanizmie itp..
  3. Czy masz te 400 zl. na kupno budy z wplat ?
  4. Mcmother ma takiego jednego na dt. jest mlody i super. Jest na f.b. Pewnie nie jestes na forum podhalana, ale Mcmoter jest tez na dogo.
  5. A nie mozesz do nich napisac ??
  6. O zapomnialam wstawic fiku niku :)
  7. Doszla moja deklaracja :)
  8. Spytaj sie Akrim moze cos wie. No i czy to ma byc rasowy szczeniak, bo szczeniaki z odzysku sa rzadko.
  9. Mam nadzieje, ze beda potem wiesci z domu. A ile kosztuje buda ?
  10. Na tym watku to byla kiedys smietanka dogo i on juz pare dt zaliczyl ....
  11. A ja to nikt ;) ?? byla juz wizyta przed adopcyjna ? jak wypadla ? jezeli uwazasz, ze to dobra opcja to go for it. Jak ludzie traktuja te psy ktore maja ? no i kwestia dogadania sie psow, ale jak sie ludzie postaraja to sie psy dogadaja. :)
  12. No tak, ale wazne, zeby dom byl dobry. Henia wyadoptowalismy, posiedzial chyba rok czy dwa i wrocil, bo nie bylo dobrze i w sumie go nie chcieli...tzn. czesc rodziny go nie chciala.
  13. A ja nie mam nic przeciwko temu zeby spal na dworze. Wszystkie moje psy w Polsce spaly na dworze. Tak sie tylko pytam bo Henio wrocil z adopcji. No, ale jak masz dobre odczucia co do domu to swietnie :)
  14. A tak wogole to potrzebuje adres do Henia, bo kobita z bazarku wysle, te ciasteczka watrobkowe prosto do Henia.
  15. Jestes pewna, ze dobry ? bo ma byc w pakiecie razem z buda, a ma spac w domu.
  16. Wyglada na to, ze wplacilam, bo Maya to chyba ja ??
  17. A tak wogole to Zap wyglada na zadowolonego - on nie wie, ze to nie jego dom :) gorzej z Toba, bo jak sie zrobi za duzo dlugow to nie jest dobrze.
  18. Mysle, ze w takiej sytuacji to chyba trzeba napisac nowy tekst do ogloszen, skoro stary nie zdaje egzaminu, no i watek rozeslac. Wiem, ze same rady nie pomagaja...., ale tylko to narazie moge zrobic dla Zapa. Prowadze watek Henia, ktory wrocil z adopcji i jakos zmniejszyly mi sie psie mozliwosci. Bardzo duzo zalezy od tego jak sie napisze ogloszenie ( wiem, bo pracuje w marketingu), sa ludzie ktorzy potrafia napisac ogloszenie tak, ze jest ogromny odzew mimo, ze pies jest taki sam jak 100 innych.
  19. Hm raczej nie roku urodzenia ;)
  20. O ja za pare dni bede wplacac na Henia, to cos Wiktorowi podrzuce. Ciesze sie, ze tak sie dobrze czuje. W tym samym czasie co byl ratowany Wiktor, to tez byl ratowany Baca ( podhalan), znalazl wspanialy dom u Kasi, ale niestety mial padaczke i po w miare krotkim czasie odszedl ku ropaczy Kasi... Tym bardziej sie ciesze, ze Wiktor zyje i ma sie dobrze. :) :klacz: :klacz: :jumpie: :jumpie: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2:
  21. O a nie wiedzialam, ze kiedys sie nie dalo. A co tam u Henia ?? jak sie miewa i tak wogole ? a w jakiej czesci Polski Henio teraz przebywa ?? pewnie juz bylo, ale ja nie doczytalam.
  22. A co to Pani Andegawenka zmienila nic ;)
  23. Ksiazki typu medycyna alternatywna, shamanizm, itp. wszystko co nietypowe ;)
×
×
  • Create New...