Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Ok. mozemy sie wszyscy zgadzac, jest tylko kwestia jak wyjsc z tego impasu: bo glownym powodem wyciagania psow ze schroniska jest znalezienie im domu stalego, zeby to osiagnac, trzeba psa oglaszac, czyli potrzebny jest dobry opis psa i dobre zdjecia. Ja nie sledzilam calego watku bez przerwy, wiec moze juz cos takiego jest ? Oczywiscie idealnie byloby by dostac to z miejsca gdzie pies przebywa. A tak wogole to gdzie sie miesci hotel Wiosny ( rejon Polski)?? Czy jest tam ktos w okolicy kto moglby podjechac i zrobic zdjecia i otrzymac info? Absolutnie nie jestem za czepianiem sie itp. Chodzi o to, ze Monika ma dziecko, Wiosna tu nie bywa a Ksenia nie moze tak w nieskonczonosc siedziec w hotelu. Czyli musza byc ogloszenia. J
  2. Napisalam do Martinii o zalegle wplaty, ale byla na dogo ostatni raz 18 sierpnia...
  3. Zamowialm banerek dla Henia, to moze jak bedzie gotowy ciotki sobie wezma i po nosza ;)
  4. To co napiala dusje jest sluszne. W koncu chodzi o to, zeby Ksenia znalazla dom a nie siedziala bez konca w hotelu. Dlatego potrzebujemy dobry opis psa, dobre zdjecia i dobre ogloszenia. I jezeli Ksenia nie robi postepu to tez trzeba by z tym cos zrobic, bo inaczej moze siedziec w hotelu bardzo dlugi czas.
  5. Ja wczoraj przelalam za 2 miesiace.
  6. Pewnie trzeba napisac do Martini...
  7. Wlasnie wyczytalam, ze Ksenia sie jeszcze do adopcji nie nadaje ? w takim razie jakies info na ten temat ??
  8. Ja nie bardzo rozumiem o co chodzi, bo w sumie chodzilo o to , zeby dostac jakis tekst na temat Kseni. Moze w takim razie prosze podac wydarzenie Kseni na f.b. lub miejsce gdzie mozna cos na temat Kseni znalezc. Natomiast jak chodzi o to, ze Ladymonia jest jedyna osoba, ktora ma cos do powiedzenia, to raczej nie tak do konca, bo bez osob placacych na Ksenie nic by z tego nie bylo. I prosze mnie zle nie zrozumiec, ale w sumie to chodzi o dobro psa. Czyli potrzebne jest dobry opis psa, zeby mozna bylo napisac dobry tekst do ogloszen. Mam nadzieje, ze Ladymonia jest nam w stanie taki tekst dostarczyc, bo Wiosna zamiast napisac o Kseni zlozyla oswiadczenie na temat swojej postawy co do tego watku... Ksenia siedzi juz dosyc dlugo w hotelu i trzeba sie skoncentrowac na tym, zeby te sytuacje zmienic.
  9. Jezeli tylko Henio jeszcze tam bedzie to go odwiedze w przyszlym roku.
  10. A gdzie jest Henio teraz chodzi mi o czesc Polski ?
  11. Osoba prowadzaca watek ma prawo sie zbuntowac ;) skore reszta sie nie pojawia ...
  12. To pieski maja bal :) Moja Maya tez by tak chciala, ale u nas szczegolnie w miescie to psy maja nie szczekac. A Maya szczekac kocha, wiec przewaznie przebywa w domu... oczywiscie oprocz spacerow i krotkich pobytow w ogrodzie.
  13. Ja tez nie wiem bo chodzi o to, ze to juz ktores z kolei miejsce. Nie wiem dokladnie jaka jest sytuacja Henia u Gajowej, ile jest pieskow itp. Jasne, z drugiej strony byloby by lepiej, zeby mozna go bylo odwiedzac. A najlepiej, zeby nastepny dom, byl domem stalym. Ja jak bym byla w Polsce to zaraz bym Henia wziela do siebie. No, ale narazie to nie moge przyjechac na dluzej jak ok. 5 tygodni, ze wzgledu na moje stado.
  14. A czemu tyle razy to ja nie wiem, to dogo tak robi ;)
  15. Hm Dosia i tak miala lepiej niz wiele psow. Nie byla mlodym psem, a mysle, ze osoby ktore sie nia opiekowaly robily to dobrze.
  16. Wpadlam do Dosi, bo dawno tu nikogo nie bylo.
×
×
  • Create New...