Jump to content
Dogomania

feliksik

Members
  • Posts

    6610
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by feliksik

  1. super wieści od Lisuni
  2. [quote name='Awit']To na pewno przez ten wolny tydzień.[/QUOTE] tak, ja też widzę, że weekend spowolnił wszystko
  3. [quote name='Alexa77']Na innym watku caly czas toczyla sie walka o to zeby Promyk mogl wrocic do Polski i dostac swoj domek, ale Sandra z hospicjum oglosila ze pies zostaje u niej.(...)[/QUOTE] jakie nonsensy, przecież to Alexa napisała o innym wątku. Ja pytałam, dlaczego nikt jakoś tu nic nie pisał, a to jest wątek Promyka - chyba nie będziemy szukać na całym dogo czy ktoś coś może pisać o danym wątku na innym - to chyba chore.
  4. Basiu, ale one będą zabrane od tego właściciela i oddane komuś na DT tak? do tej altanki
  5. [quote name='zerduszko']A nowy watek jest? Szkoda go :([/QUOTE] nie ma. na stronie napisali, ze jest zarezerwowany do odbioru. w azylu powiedzieli mi, że była rodzina, która chciała go adoptować. mieli go odebrać po kwarantannie, ale niestety się nie zjawili. PO długim weekendzie zabiorę się za stworzenie nowego wątku, ale niestety nie mam dostępu do pieska, bo azyl tylko od pn-pi do 15.00 jest otwarty a ja wtedy w pracy
  6. Alexa77 dziwne, że nikt kto był chętny zabrać Promyczka do DS nie pisał na tym wątku, tylko na innych. Chyba osoba zainteresowana powinna wybrać wątek psa o którego chciałaby się starać. To dla mnie jest dziwne, a nie to, że jest w Niemczech. Czemu ty nie odezwałąś się wcześniej, jak o tym wiedziałaś też na tym wątku. szukaliśmy wszędzie pomocy dla niego, ale pomoc nie przychodziła, dlatego czemu nagle teraz są jakieś ale, gdzie jest Promyk, dlaczego wcześniej niekt tu nie pisał o DS? czy to nie jest przypadkiem tylko bojkot na wątku?
  7. [quote name='zerduszko']Kochana - co z tym czarnuszkiem z Żor? Watek zginął i zapomniałam :oops:[/QUOTE] tak wątek zniknął, po awarii dogo - na co się wkurzyłam niesamowicie. piesek jest w azylu w Żorach i niestety może zostać wywieziony do Mysłowic. Nie mamy DT, więc ja powoli się podaję.
  8. mój plan chyba nie wypali bo wakacje niestety nadchodzą i ludzie nie bardzo na na ten okres chcą zobowiązań. ale przynajmniej liczą się z tym, a nie wyrzycają na wakacje. Trzymam kciuki za DT
  9. [quote name='togaa'] [B]Feliksiku [/B]! wymyśl coś. Toje pomysły zawsze były niezwykle skuteczne....[/QUOTE] postaram się, ale przez długi weekend prawie wszyscy powyjeżdżali. ja też z wyjadu piszę i trochę trudno, ale zrobię wszystko co się da
  10. cafeanimal dla maluchów: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/szczeniaki-spaniela,63771[/URL]
  11. Nikaragua, widziałam ogłoszeniana innych portalach i wpisują pare złotych z adnotacą, że właśnie to kwota jest na pokrycie dotychczasowych kosztów utrzymania - to oczywiście farsa, ale chyba tak można to obejść. no chyba, że jest opcja za darmo do wybrania. ale już widzę, że togaa już się uporała z tym
  12. togaa, mam nadzieję, że mi się coś w temacie uda dla tego rudaska, ale nie obiecuję na 100%, tylko miej mnie na uwadze gdyby . kto ma linka do allegro dla maluchów?
  13. [quote name='Poker']Mama jest sunią :evil_lol:, więc do końca sie nie pomyliłaś :eviltong:[/QUOTE] no tak, będę się tak tłumaczyć gdyby co:cool3:.
  14. togga - jakby domek się znalazł to jak je zabrać? masz jakiś dostęp do nich, przez znajomych czy od tych ludzi poprostu zabrać? przepraszam faktycznie - oba samce. wczoraj w nocy czytałam i chyba cośmi na oczy padło że widzłam wpis o suni
  15. zaoisuję piękności. Rozumiem, że te biało czarny to piesek, bo rudzielec już określony że suczka
  16. o rany to już tyle minęło??? co się stało z tą psiną
  17. jaka ona na tych zdjęciach przerażona. Oby udało się choć trochę lepiej z jej poczuciem bezpieczeństwa w nowym DT
  18. może zmiana tytułu wątku by się przydała, przecież Tessa piękna i w domku
×
×
  • Create New...