Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. No to ja w wakacje nadaję się do czarnej pracy. Nie da się nic napisać o tych martwych zwierzętach. Ginęły straszną śmiercią.
  2. Bardzo nisko. Ta powódź solidnie narozrabiała. Teraz już trochę spokojniej. Koniec z podnoszeniem. Czas na ogłoszenia dla Spajkusia.
  3. Spokojnie i wszystko po kolei. Najpierw trzeba poznać domki.
  4. Jak miło się czyta takie informacje. Tylko skarbnik potrzebny i jeszcze kilka deklaracji.
  5. [quote name='tayga']Dziękuję :) Fajny masz profil na n-k... same zwierzaki :)[/QUOTE] Jest tam kilka moich zdjęć. :lol: Ale to rzadkość. :lol:
  6. [quote name='Dorothy']pilna natychmiastowa potrzeba SLOOOONCAAAAAA!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Oby jutro było i już zostało.
  7. No to się nie popisałem z poprzednim postem. Oby już przestało. Nie można w takich newralgicznych miejscach zrobić drenażu? Jest taka możliwość?
  8. To jeszcze jedna wiadomość ode mnie z nk. Tu nawaliłem bo mi to uciekło i dostałem właśnie przypomnienie. Cytuję: [COLOR=Blue]Dobry Wieczór , umówiliśmy się pare dni temu że dostarczy mi Pan informacji na temat Rudzi , ja czekam a tu echo ........ Troche szkoda . Znalazłam jej fantastyczny dom , ale od Pana ciągle nie uzyskałam żadnych informacji . Pozdrawiam. [/COLOR] Napisałem, że się odezwiecie. Podam kontakt na nk lub inny. Na kogo?
  9. [quote name='Awit'] A wiadomo jaka jest przyczyna nieszczęścia Tofika?[/QUOTE] Moja Sunia straciła łapkę najprawdopodobniej we wnykach na polu. Z Tofikiem mogło być podobnie.
  10. Do mnie wczoraj odezwała się osoba z Niemiec. Komentarz pod zdjęciem: [COLOR=Blue] Śliczna sunia w sam raz dla mojego Gucia partnerka co się zowie,ale jak ją zaadoptować? Ja mieszkam w Hagen,a mogłaby być wraz z moją mamą w Gorzowie...może coś wymyślisz? [/COLOR] Odpisuję, że przekazałem dalej czyli Wam i Rudzia będzie wysterylizowana.
  11. [quote name='Awit']Maleńki tyle cioteczek myśli o Tobie[/QUOTE] Wujek upomni się o swoje. [quote name='Ulaa']W takich przypadkach nic nie ma na pewno, niestety... [/QUOTE] Fakt. Każdy przypadek jest inny. [quote name='Ulaa']Alu-spray :)[/QUOTE] Pamiętam jak mój paradował z taką srebrną psią męskością. Rewelacja. :lol:
  12. W nocy roześlę informacje od Ciebie[B] Magdaleno[/B].
  13. Umieściłem Biankę na nk. [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/826[/url]
  14. Na nk ma ciszę. Dzwoniłem na numer adopcyjny. Też nic nie wiedzą..Czekam do jutra. Może się coś wyjaśni.
  15. Na pewno znajdzie się dla Niej domek. Może poprosić o ładne allegro dla Bianki?
  16. Trochę mnie ominęło. Cieszę się, że Sara ma dom. Liczymy na zdjęcia i relacje.
  17. Postaram się umieścić dziś Biankę na nk.
  18. Przyjedziemy pomóc w wakacje. Na teraz są jakieś pilne potrzeby Dorothy?
  19. [quote name='Mysia_'] ...Wysłałam kilkadziesiąt PW, ale jak widac zainteresowanie niewielkie :-( ... [/QUOTE] Będziemy się starać o większe.
  20. Poproszę [B]Isadorę[/B] o allegro dla Tofika. Przydały by się dobre zdjęcia. Jeszcze dzień się nie skończył dla Kojaka.
  21. Ja też. Jak tylko bedę coś wiedział to dam znać. Chyba że ktoś dodzwoni się do Azylu pod Psim Aniołem.
×
×
  • Create New...