Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Dziękuję [B][COLOR=Black]Czarodziejka [/COLOR][/B]za przeniesienie wątku. Dziękuję za podesłanie osoby mogącej przeprowadzić wizytę w Jeleniej Górze. Mam jeszcze jeden domek do sprawdzenia we Wrocławiu. Czy [B]demi[/B] się odezwała?
  2. Dawno nie zaglądałem i już wiem o co chodzi. Mam nadzieję, że znajdzie się odpowiednia kandydatka dla Groma i przyniesie to efekt.
  3. Zapisuję sobie. BUDRYSEK jakie masz plany wobec Nich. Mogę napisać kilka PW na Miau z prośbą o pomoc.
  4. Zapisuję Fionę. Jutro będzie miała ode mnie nk. Dziś już polecam Ją na Twoim profilu [B]Temido[/B].
  5. [CENTER][SIZE=4][COLOR=Red]U Dorothy NIEUSTANNIE PADA. DZIEŃ W DZIEŃ TO SAMO. DZIEŃ W DZIEŃ OD NOWA. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=Red] KTO MOŻE POMÓC?[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=Red] POTRZEBNA POMOC NA MIEJSCU.[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  6. Sprawa ruszyła. Mam nadzieję, że uda się wykorzystać, któryś z DT z ewakuacji lub proponowanych dla Kojaka. [B]dominik[/B] kiedy dokładnie wyjeżdżasz? I czy jakby trzeba było gdzieś dostarczyć Tofika to istnieje taka możliwość?
  7. Dzięki [B]Magdalena[/B]. Dwie sprawy. Chciałbym aby ten wątek pozostał wątkiem Szorstka / Kojaka i pozostałe propozycje zostały na wątku toruńskim ewakuacyjnym. Jeśli znajdziemy ten jedyny domek to będziemy proponować pozostałe psiaki. Druga sprawa to to aby jedna osoba zajęła się kontaktem z domkami bo narobił się straszny bałagan. Domki dzwonią jeden przez drugi co wprowadza zamęt. Poproszę także o przeniesienie wątku na PwP ogólny. Uzupełnię info o domkach i na jakim są etapie.
  8. Dodałem Mikę i Maję do siebie na nk [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/828[/url]
  9. No dobra to wygląda to tak. Według mnie powinniśmy założyć nowy temat Kojakowi. Napisałem do[B]: jola od jadzi [/B]- Łódź [B]demi [/B]- Wrocław Pozostałe domki. [B]Isadora7[/B] - Warszawa ( to było ustalone prędzej ) [B] ilon_n[/B] i [B]penelopa[/B] - Toruń Miałem jeszcze telefon z Warszawy. Pan postanowił poczekać, ale jest chętny. Zaproponowałem wizytę i dodatkowo Tofika. Potrzebny mi ktoś z [B]Jeleniej Góry[/B] - też jest chętny domek. [B]Magdalena[/B] ma jeszcze zapytania od innych osób. Przed chwilą był tez telefon do mnie. [SIZE=3][COLOR=Red][B]Jest sporo zainteresowanych. Kojak jest jeden. Można pomóc innym jamnikom. [/B][COLOR=Black][SIZE=2]Teraz będę dopiero wieczorem. Jestem pod telefonem 602 378 012.[/SIZE][/COLOR] [/COLOR][/SIZE]
  10. [quote name='Temida']Aj bo ja pamiętam :)[/QUOTE] Już mam. Mnie to się powinno przypinać z założenia. :lol:
  11. Rudzia najważniejsza. Oby odzyskała wiarę.
  12. [quote name='Czarodziejka']Mogłaby przyjechać do mnie na dt. Może dzięki niej uda się uratować Groma.[/QUOTE] Dawno mnie nie było u Groma i trochę zalegam ( ale w czerwcu już na prostej ). Coś się dzieje z Gromem?
  13. Na razie niech Lonia jeszcze będzie u mnie jako ostatnia dodana. Nie wszyscy znajomi obejrzeli zdjęcie. A pinezka dla mnie u Miki i Mai? :lol:
  14. [quote name='tayga']Poczytaj sobie o tym plastinarium :( Zwierzęta też preparują, nawet żyrafę mają :([/QUOTE] Mało to wszystko zachęcające. Trzeba mieć coś z głową aby coś takiego kupować. [quote name='Czarodziejka']Czy nadal szukacie dt dla Bianki?[/QUOTE] Na razie nic się nie zmieniło. [B]tayga[/B] nadal szuka.
  15. No to czekamy na Magdę i zmianę tytułu.
  16. Znajdziemy domki przed zimą. Wieczorem umieszczę Je na nk.
  17. Ja chyba nie usiedzę do środy.
  18. Pod koniec tygodnia mogę zrobić Mirabelce ogłoszenia. Jest jakiś tekst?
  19. "Rewelacja". Zastanawiam się ilu będzie naśladowców. I mam nadzieję, że ktoś nie wpadnie na pomysł aby do czegoś takiego wykorzystywać zwierzęta.
  20. Dorothy jak edytować tytuł? Pada u Ciebie? Co jet pilne w tej chwili?
  21. Nie da się ukryć, że wypiękniała.
  22. Osobiście bym Tofika za dużo nie woził. Każdy wet będzie miał swoje zdanie i swoje metody leczenia.I dodatkowo będzie badał pewnie Tofika. Może zadzwonić do jakiegoś specjalisty i po prostu przedstawić sytuację. Można nawet przesłać zdjęcia.
×
×
  • Create New...