-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Spotkało mnie dziś coś tak niezwykłego, że nawet nie chce mi się czytać postów gonia66. Dawno nie miałem tak dobrego humoru. Do zobaczenia. -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Sonia nadal jest nieprzewidywalna i tego się obawiam. Nigdy do końca nie wiadomo co wywoła u Niej niechęć. Ślicznie się prezentuje na zdjęciach. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Niestety mam pokrycie dla wielu spraw. Dla sądu to pewnie będą bardzo istotne dowody. I chętnie je udostępnię. Schronisko, inny hotel w to zamieszany, użytkownicy dogomanii. Ten jeden mail wystarczy aby poleciały głowy. Starczy tej obłudy i przekrętów. Nie mówiąc o szantażach pewnych użytkowników, które są mi znane. Spajki widzisz piesku co ludzie zrobią aby pokazać jak bardzo durnym są gatunkiem. Cieszę się, że tego nie rozumiesz i drepczesz sobie za Moria. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']co nie? Nawet Niemcy[/QUOTE] Muszę dodawać osobne posty. Telefon nie robi multi cytatów. Nic nie wiem o Niemcach. To polskie bagno. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']Cajus czy to takze tyczy się Spajka? I czy mógłbys powiedziec o co chodzi dokladnie i co za mail? Bo piszesz takie rzeczy trochę bez pokrycia. Rozumiem, ze została otworzona jakas puszka pandory i teraz wychodzi na to, ze dogo to bagno i kazdy tu coś ukrywa?:) Jesli tak - to wez wyłóż jasno kawe na lawę, o co chodzi. Takie ktoś napisał mi maila jest niepowazne.[/QUOTE] To prywatna wiadomość. Tylko Wyższa Instancja może prosić o Jej ujawnienie w całości z nickami i nazwiskiem jakie tam widnieje. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']Martka czy oprócz tutaj naszego pisania, jest coś robione? Czy Spajk zostanie zabrany? wiesz czemu pytam? Bo zajrzałam wczoraj ( w trakcie pisania maila do HHP)na pierwszą stronę wątku (po raz pierwszy) i zobaczyłam Spajka jeszcze w schronisku. Ok. to stary pies, mineło już1, 5 roku, ale to nie ten Spajk. Nie takiego Spajka widziałam przez płot u Morii. Jego siersc na zdjeciach ze schroniska aż błyszczy. Spajk jest wesoły, radosny. I tak mi sie wydaje grubiutki? czy ma tylko tyle siersci. Ja widzialam wyblakłego, wątłego psa. Był wystraszony, ale to dlatego, bo Moria krzyczała, więc na ten temat nie mogę nic powiedziec.[/QUOTE] Rozumiem Charly, że masz swój udział w tym wszystkim? Strasze ile osób jest w to zamieszanych. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Jesli chodzi o finanse. W mailu o pewnej fikcyjnej adopcji mam także informacje o zabezpieczeniu finansowym tej adopcji. Miałyby być to pieniądze po psie, który znalazł dom. Miałyby to być pieniądze dogomaniaków, które bezczynnie leżą na prywatnym koncie zamiast służyć innym psom. To wszystko mam dokładnie opisane. Chodzi o tego psa. [url]http://www.dogomania.pl/threads/180942-Niewidomy-Mi%C4%99tus-w-DS-w-Warszawie!-Powodzenia[/url]!!! Tak dogomaniacy. Wasze pieniądze leżą odłogiem a psy umierają w schroniskach. -
Oby się udało.
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Przeczytałem pewnego maila, w sprawie pewnej fikcyjnej adopcji, znajdującego się u mnie i jest tam napisane, że pewne schronisko wie o pewnej fikcyjnej adopcji. Padło nazwisko. Na ewentualną prośbę Wyższej Instancji mam go u siebie w poczcie. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66'] ...Dom byl sparwdzony, wiele osob zaangazowanych, schronisko w kontakcie..nawet aga ze schroniska w Elblagu miala go zaweiźc osobiście i podpisac z panem umowe....ale Wy sobie ubzdurałyscie, ze to fikcja-tak najlepiej...[/QUOTE] Dwie sprawy: Nadal mam maila o fikcyjnej adopcji. [B]Co schronisko wie o Spajku? Proszę o opis Jego zachowania i tego jak sobie radzi przez osoby, które chcą Go wyadoptować. Czy powinien mieszkać w mieszkaniu czy w domu z ogrodem? Mówiąc krótko co o Nim wiedzą?[/B] Tekst wytłuszczony jest istotny dla każdej adopcji. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa'] ... Pozdrawiam i apeluję o spokój. Prosze też o nieobrażanie mnie, bo naprawdę jest to już przesadą. [B]Ja jestem tu nagle sama, a was kilka.[/B] I nie biegam po forum prosząc o wsparcie. Jedyną rzeczą która zrobiłam było pośrednictwo w prośbie o pomoc. Ostatnie wydatki weterynaryjne Spajka postaram się pokryć sama.[/QUOTE] Nie jesteś sama. I mnie zależy na Spajku. Oczywiście dołożę się do wydatków weterynaryjnych. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Starczy tych bzdur. W najbliższym czasie zabieram swoje dowody wpłat i zamierzam pytać czy legalna jest zbiórka pieniędzy na psy schroniskowe na prywatne konta. A skoro Spajki widnieje na stronie schroniska to znaczy, że jest psem schroniskowym. Schronisko jako instytucja powinna zbierać na swoje psy na swoje konto. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
laikinia jakbyś mi z nieba spadła. Proszę pomóż mi rozwiązać inną zagadkę. Dlaczego na wątku Świata fundusze są zbierane na dwa konta skoro tylko jedna osoba - prawny opiekun psa bezdomnego będącego na DDT ma do tego prawo? Link [url]http://www.dogomania.pl/threads/175143-stary-jak-%C5%9AWIAT-male%C5%84ki-%C5%9Awiat!-jest-na-dt-u-kochanej-Ivette3[/url]! Zapomniałem napisać, że Spajkuś oczywiście cały czas drepcze za Moria. Wie od kogo zaznał miłości i kto się Nim opiekuje. Za tydzień znów zadzwonię po nowe informacje i może już będą nowe zdjęcia. Miłego dnia i pamiętajmy o tych psach, którym nie dane było zaznać tyle szczęścia co Spajkuś. O tych na ulicy i tych w przepełnionych schronach. Dla Nich każdy dzień może być ostatnim. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='laikinia']Cajus jakbys mi w myslach czytal... jestem bardzo, ale to bardzo niespelniona, jezeli chodzi o informacje z hoteliku na tym watku... Ale poniewaz Ty nie masz widocznie takich problemow, bo jestes "u zrodla rozkoszy" to powiedz nam prosze jasno: 1. czy Spajkus nalezy do Morii- jest quasi w DS- i oplaty mozna wtedy poprzenosic na bezdomne psinki... lub 2. Spajkus jest schroniskowy, wiec schronisko moze decydowac do jakiego domku stalego piesek bedzie wyadoptowany. ? Ja nie widze trzeciej mozliwosci, bo wersja: to moj pies, ale wy go utrzymujcie nie wchodzi raczej w rachube, czy widzisz to inaczej... ;-)[/QUOTE] 3. Spajkuś pojechał do Moria na DT, ale z umową DS. Tak się robi/robiło. Nadal jest psem bezdomnym, szukającym domu. Tak jest mi znana sprawa. Jeśli domek docelowy nie chce się odezwać do Moria to gdzie ma Spajkusia wyadoptować? Ten domek zna podobno tylko schronisko więc wszystkie pytania proszę tam kierować. Jestem w drodze do pracy więc jeszcze raz miłego dnia. -
Maleńka Milka spała na ulicy. Teraz ma cudowny dom:)
Cajus JB replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Oby tak dalej. -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Przepraszam. Nie dane mi było posiedzieć zbyt długo wczoraj przy komputerze. Dziś w nocy wracam do pisania pw. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Widzę, że usunięto mój post z prośba o szukanie dwóch zaginionych psów i prośbą o transport dla innego psa do domu stałego. Za bardzo bolał. Prawda. Bo trzeba było coś zrobić. Ponawiam [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188896-Potrzebny-transport-TORU%C5%83-SULEJ%C3%93WEK-%28-za-W-w%C4%85%29-TORU%C5%83-na-Roxi-czeka-nowy-dom"]Szukam transportu Toruń - Warszawa dla suni, która znalazła dom.[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189860-Pilne-%21%21%21-Bari-staruszek-po-kastracji-uciek%C5%82-z-hotelu."] Bari uciekł w okolicy Siewierza koło Częstochowy.[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195585-Zagin%C4%99%C5%82a-sunia-w-Katowicach...Pomocy%21%21%21%21%21"]Malutka, płochliwa sunia uciekła z DS w Katowicach.[/URL] U Spajkusia wszystko w porządku. Jest trochę cieplej to Chłopak ma większa ochotę na wyjście na dwór. Wskoczy sobie od czasu do czasu na kanapkę. Pogryzie sobie jakiś smakołyk. Ogólnie spokojnie i szczęśliwie sobie żyje. Pewnie według Freuda opisywanie kogoś w taki sposób w jaki zrobiła to laikinia oznacza zapewne jakieś niespełnienie. Nie moja sprawa. Jak będą nowe zdjęcia Spajka to umieszczę. Mam też pewnie zdjęcia Kładki i napisze coś o Niej, ale nie wiem czy dziś, czy jutro. Niedługo uciekam do pracy. Wybaczcie brak czasu. Miłego dnia wszystkim. -
Maleńka Milka spała na ulicy. Teraz ma cudowny dom:)
Cajus JB replied to Tola's topic in Już w nowym domu
A jak Milka?