Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Obawiam się, że będziemy musieli zacząć "od nowa"?
  2. Troszeczkę zapomniałem o Kręciołku. Najpóźniej we wtorek to naprawię.
  3. To ja nad ranem wrzucam zdjęcia. marysia55 napisze super tekst, kapucynka porobi super ogłoszenia, a agata51 będzie odbierać telefony od chętnych do adopcji Kamienia i udzieli im szczegółowych informacji. Idealne rozwiązanie. Prawda.
  4. Poszła moja deklaracja za dwa miesiące.
  5. Przepraszam za brak zdjęć. Dziś się poprawię. Nie dałem rady zrobić przelewu w agencji tak jak planowałem. Ale wieczorem zrobię z konta. Tylko nie wiem czy mój bank pracuje w piątek, tak więc deklaracja najpóźniej będzie w poniedziałek na koncie madcat.
  6. Dostałem dziś wiadomość, że właściciele mieszkania nie zgodzili się na psa. Wydawało mi się z rozmowy, że to prywatne mieszkanie zainteresowanej osoby. Prawda okazała się inna. Doszły wpłaty: marysia55 - 20 zł ( 10.11 ) Cajus JB - 15 zł ( 10.11 ) Razem 35 zł. Przelałem na konto Arktyka 62 zł. Tyle ile było u mnie.
  7. Zacznę dzwonić po znajomych. Jak będą zdjęcia wrzucę gdzie się da.
  8. Najważniejsze, że chce żyć. I nie chce zmarnować ani chwili. Szukamy ostatniej przystani dla Niej. Jakiej wielkości jest Kama? Są jakieś zdjęcia?
  9. Bardzo się cieszę. Beethoven udało się Tobie.
  10. Dziękuję WARANSKA. Ten drugi lek to vetmedin 5 mg Zadzwonię do Pani Teresy i dopytam co słychać.
  11. Nic się nie stało. Zakupy zrobione. Zobaczę jak moje finanse to postaram się jeszcze coś znaleźć.
  12. Breloczek niedawno mi się rozpadł. Już lecę.
  13. Wpłaty dla Spajka. Październik / Listopad do Moria anonimowa - 50 zł do Moria anonimowa - 30 zł Cajus JB ( X , XI ) - 300 zł ( 10.11 ) Razem: 380 zł Wpłaty będą aktualizowane.
  14. Na którym znajdę coś dla panów. Edit Jak mi się nie uda jutro to moja deklaracja przyjdzie w następnym tygodniu.
  15. Teraz mi głupio z tą "50"
  16. Doszło. Dziękuję. Na początek przeleję 50 zł. Potem będę przelewał w miarę możliwości.
  17. Przepraszam, że mnie nie było na wątku. Wizus Żegnaj Przyjacielu Psie.
  18. Możesz na maila. Jest w moim podpisie.
  19. 20 zł stałej ode mnie. Poproszę o numer kota. Pierwsza wpłata za dwa miesiące pójdzie jutro. W nocy postaram się umieścić kilka zdjęć Kamienia.
  20. mru, Neris prześlecie mi Wasze numery kont? Chcemy dokonać zwrotów za transport. Być może zwolni się na dniach miejsce w DT w okolicy Torunia. Ale to nic pewnego.Szukamy. emila_e w każdej chwili może zacząć ogłoszenia. Nie mam jeszcze opisu całościowego, ale postaram się dziś w nocy napisać tekst dla Grace.
  21. [quote name='Charly']Nie wypowiadam się za Ciebie. Piszę o dwoch psach Spajku oraz Farcie. Przeczytaj dokladnie o czym napisałam. Oczywiście, ze decyduje prawny opiekun psa, który jest hotelowany i za którego ten hotel pobierał miesięczne opłaty. Kto jest prawnym opiekunem Spajka?;) Nie pisze tutaj o tej fikcyjnej umowie zawartej miedzy schroniskiem w Koninie a Morią, a to stanie wynikającym z całej sytuacji. I tą wlasnie będzie musiał zając się sąd. Niestety. Nie musisz mi odpowiadać:) Chociaż nadal czekam na odpowiedz dot. dlaczego nie pracuję w schronisku w Elblągu:) Ale głowne pytanie brzmi; dlaczego Spajk nie miał prawa zmienić hotelu? O DS nie piszę, bo nie wierzysz w jego istnienie. Dlaczego Fart nie miał prawa zmienić hotelu- czytaj uważnie- wbrew woli osób opłacających ten hotel? edit: Czemu piszesz o wczorajszych szczególach, skoro przeciez nie było Ciebie tam. Ale niech Ci będzie. Mysle, ze ten temat można zakończyć, zresztą skoro wedlug Mori oraz pisemnej(fikcyjnej!) umowy ona jest prawnym opiekunem psa, może po prostu trzeba zamknąc ten wątek.[/QUOTE] Zofia.Sasza dla mnie Moria jest osobą o Wielkim Sercu. Charly Twój wpis cytuję tylko z jednego powodu. Właśnie urząd miasta zapoznał się z umową i stwierdził to samo co funkcjonariusze policji. Twój wpis to zaprzeczenie publicznie przeciwko prawnemu dokumentowi urzędowemu. Wiem, że nie powinienem tego pisać dla dobra sprawy, ale nie chcę by wchodziły tu nowe osoby z nowymi bezpodstawnymi pomówieniami. Nie było mnie tam, ale mam informacje od kilku osób, które tam były w czasie wizyty. Charly byłaś tam?
  22. [quote name='Charly']Nie pamiętam Twojego imienia, ale chyba wiem o kogo chodzi. Nie zamierzam się z Tobą tutaj kłócić, nie wiem co masz do czyniania z tą sprawą i nie rozumiem wypowiedzi odnośnie drugiego hotelu. Tam też zbiera się kasę na wlasne psy, albo nie pozwala się przenieść hotelowanych zwierząt do innego hotelu czy do DS? Nie wiem czemu Wiola nie pozwoliła przenieśc Spajka do innego hotelu, a potem do DS. Nie wiem czemu nie pozwolila przenieść Farta do innego hotelu i zatrzymała go wbrew woli osób, które ten hotel opłacały. Teraz sprawa będzie rozstrzygana już na zupelnie innym poziomie. I zapewne potrwa. Dlaczego. Może się kiedyś dowiemy.[/QUOTE] Nie chcę tu kolejnej jatki. Charly to ja byłem i jestem darczyńcą Spajka i proszę nie wypowiadaj się za mnie. Następna sprawa to to, że jako darczyńca wpłacam swoje pieniądze dobrowolnie i nie daje mi to prawa do decydowaniu o psie. To może tylko prawny opiekun. I dwie rewelacje z wczorajszej wizyty. Nie były tam same Panie jak ktoś tu mylnie napisał. I druga to taka, że pracownicy schroniska/TOZ-u poinformowali funkcjonariuszy policji, że to oni opłacali Spajkusia. Na pewno funkcjonariusze policji doskonale zapamiętali ten absurd.
  23. I ja zaglądam, ale już faktycznie nie tak często. Też poproszę numer konta.
  24. Przepraszam za nieobecność. Kontakt to chyba na mnie. Nie chcę dziewczynom zawracać głowy. Mają swoje sprawy. 602 378 012 [email][email protected][/email] Konta na razie nie mamy taks. Prawdopodobnie będzie moje, ale najpierw musimy znaleźć dla Grace tymczas. Miałem już zacząć dwa dni temu szukać, ale sprawa Spajka odbiera mi chęci do wszystkiego. Wezmę się za to. Dziękuję wszystkim za pomoc.
×
×
  • Create New...