Jak na razie wielkiego zapału w tym kierunku nie ma. Ktoś tu pisze pw z zaproszeniami na wątek i prośbą o deklaracje. Bo samo podnoszenie to nic nie da.
Już wszystko na nk z Gonia obgadaliśmy. Profil Rudzika super wygląda i rośnie w znajomych. Oby polecenia z nk przyniosły efekt. Mocno Go tam reklamujemy.
Szkoda tylko, że deklaracji brak.
Watek nadal jest na kujawsko-pomorskim. Nie ma banerka. Trzeba go trochę rozkręcić. Rozumiem, ze deklaracje są zbierane tylko na Juranda.