Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Mogę umieścić Kierę na nk?
  2. [quote name='Ellig']Czy pedzisz na szczepienie?:)[/QUOTE] Podanie antybiotyku. Ale już nieco lepiej :roll:.
  3. Polecam na nk, ale tyle tych bied, że ciężko. Wieczorem w godzinie najlepszej ogladalności wkleję Froda z nowym zdjęciem.
  4. Witaj chita :lol: Gdzieś było napisane ile ma lat. Ale nie pamiętam. I nie będę zgadywał. Warto zrobić Mu metryczkę w pierwszym. I Runo też ( nadal jestem za wątkiem dla Niego ).
  5. Oj. Znów niedobrze. Cykorek ma swój profil na nk?
  6. Najprościej to tak. Przyciskasz lewy klawisz myszki i najeżdżasz na podlinkowany banerek. Jak się podświetli to naciskasz Ctrl c. Wchodzisz w edycję sygnatury i jak jest kursor to naciskasz Ctrl v. Zatwierdzasz. Musi działać. Możesz mieć tylko 5 linków w sygnaturze. O łącznym rozmiarze 100 na 500 pikseli. jola_li cieszę się, że tu jesteś. Mam znajomych którzy robią sitodruk. Jakbym miał chusty to mogę poprosić o nadruk.
  7. [quote name='Ellig']Dzien dobry, dziekuje za espresso , pije juz 3:) Cajus a co Ty "konto fikcyjne " na NK jestes? Zdjecia widzialam:) Milej niedzieli....[/QUOTE] Tu jestem fikcyjny :cool3: [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/33050822/gallery/album/3/11[/URL] A tu realny :lol: [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/14/786[/URL] Sam już nie wiem kim jestem :???: Miłej niedzieli wszystkim. Uciekam do weta.
  8. No to Frodo na pierwszą.
  9. [quote name='Bjuta']Suka jest w Zabrzu - to przecież można podawać. I tak adresu dokładnego nie dajemy.[/QUOTE] Ok. Wielkie dzięki.
  10. [quote name='polubek']to poprosimy kubeczek i łyżeczkę :lol: :lol: :lol:[/QUOTE] W wolnej chwili podrzucę. Zapraszam wszystkich na nk w wolnych chwilach do mojej galerii pod zdjęcie Gapcia. Tam też można porozmawiać :cool3:. [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/14/786[/URL]
  11. [quote name='polubek']a jak za zimna to niestety proszę zrobić sobie drugą albo podgrzać w mikrofali . . . albo nie :eviltong: :eviltong: :eviltong:[/QUOTE] Witam Gapcia :lol:. I cały fan club:lol:. Niestety nie ma tu zbyt wielu amatorów drugiej kawy rano z mikrofali. Ale jak mogę sobie zaskarbić przychylność to od jutra piję w kubku z fokarium i mieszam srebrną łyżeczką :cool3:.
  12. Asia_Klero Na nk miałem pytanie o miejscowość. Nie znam celu pytania.Widzę, że się dopisałaś. Nie chcę sam odpowiadać aby nie namieszać.
  13. Link do zdjęcia na nk. Jak coś zmienić / poprawić za pół godziny wracam do komputera. [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/789[/url]
  14. No to wrzucam na nk. Szukamy DT / DS ? Namiary na Ciebie Asia_Klero?
  15. Zaznaczam. Mogę Ją ogłosić na nk?
  16. [quote name='polubek']wujo pochwal się gdzie[/QUOTE] Odkrywam tajemnicę gdzie mnie jeszcze pełno na nk [url]http://nasza-klasa.pl/#profile/33050822/gallery/album/3/11[/url]
  17. [quote name='Szarotka']Jestem ciekawa co strzelasz :):)[/QUOTE] Ano to. [quote name='Cajus JB']Dużo kawy. Mało wody. 2 minuty. Mleczko :loveu:[/QUOTE] Gapcio. Wujek Cajus umieści Ciebie w jeszcze jednej galerii dzisiaj.
  18. Ja idę sobie strzelić to co zwykle :cool3:. Witaj Gapcio.
  19. Cichutko u Cykorka. Do góry chłopaku.
  20. Sunia czarna pod kolano. Szczeniaki czarne i białe skarpetki w rożnej kombinacji. Dwie suczki i pies. Jedna kudłata.
×
×
  • Create New...