Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. Z tymi dwoma ogonami to im na prawdę śmiesznie wyszło :) :D
  2. Ojej same złe wieści :( Dobrze, że przynajmiej kocur może będzie mieć domek :)
  3. Nikt się nie zainteresuje?????? :(
  4. Popytam, ale nic nie obiecuję. Gdzie się te szczeniory znajdują?? W jakiej miejscowości??
  5. W górę wątek!!!!!!!!!!!
  6. Kurczę żebyście wcześniej powiedzieli :( wczoraj był transport :(
  7. Niestety sygnatura mi się chrzani i nie mogę dodać :(
  8. [URL]http://i46.tinypic.com/2r6nwgo.png[/URL]
  9. Trzymaj się i skakaj do góry!!!!!!!! :)
  10. [B]W schronisku w którym przebywa psiak panuje straszliwy wirus!! Szczeniaki padają jak muchy, dorosłe psiaki też niektóre nie wyglądają za dobrze!! RATUNKU niech ktoś zabierze Karacika ;( trzymaj się moje biedactwo! Tylko żeby jego wirus nie zaatakował :([/B]
  11. A te 3-tygodniowe maluchy jedynie z mamą na DT, tak??
  12. Ja mogę założyć, ale dopiero wieczorkiem, bo w domciu mam firefoxa, a narazie jestem w ostrołęce na explorer...
  13. [quote name='esperanza'] [B]2,5-miesięczny nowy amstafkowaty maluch- niezabezpieczony[/B] [/QUOTE] Macie może jego foty?? Coraz poważniej myślę nad DT!! :cool3:
  14. Już i tak nie aktualne. Osoba rozmyśliła się :( :( :(
  15. Jutro dopytam się wychowawcy o możliwość przeprowadzenia zbiórki pieniążków dla schroniska... podobno są puszki w stowarzyszeniu, ale czy takie nie do otwarcia??? Takie by można bezpiecznie zostawić dyżurnym, by nie mogli otworzyć :D
  16. Biedactwa kochane!! :( Jak mogę pomóc? DT może, ale jedynie dopiero od ferii świątecznych ;((
  17. W górę kudłaczu kochany... Pokaż się światu!! :)
  18. [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/49/071109kruszewo101.jpg[/IMG][B] Chodzi mi o tego psiaka :) To suczka czy piesek i najważniejsze, czy jak urośnie będzie mały, czy duży ?? szukam jak najmniejszego psiaka, gdy będzie duży !! [/B]
  19. Niedługo zmienię :) Macie może więcej jego fot?? :)
  20. Jest taaaki słodki!! Musi ktoś go zauważyć :)
  21. [quote name='Dogo07'][URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=170752480&Guid=12525eed-fde0-a20b-2753-bb43ffff2ac9[/URL][/QUOTE] Dziękujemy :)
  22. W górę! Niech ktoś zauważy maluchy!! Są takie piękne !!
  23. Budujcie hoteliki, budujcie :) Będę szukać pracy na wakacje to akurat będzie :)
×
×
  • Create New...