[B]W schronisku w którym przebywa psiak panuje straszliwy wirus!! Szczeniaki padają jak muchy, dorosłe psiaki też niektóre nie wyglądają za dobrze!! RATUNKU niech ktoś zabierze Karacika ;( trzymaj się moje biedactwo! Tylko żeby jego wirus nie zaatakował :([/B]
[quote name='esperanza']
[B]2,5-miesięczny nowy amstafkowaty maluch- niezabezpieczony[/B]
[/QUOTE]
Macie może jego foty?? Coraz poważniej myślę nad DT!! :cool3:
Jutro dopytam się wychowawcy o możliwość przeprowadzenia zbiórki pieniążków dla schroniska... podobno są puszki w stowarzyszeniu, ale czy takie nie do otwarcia??? Takie by można bezpiecznie zostawić dyżurnym, by nie mogli otworzyć :D
[IMG]http://img30.imageshack.us/img30/49/071109kruszewo101.jpg[/IMG][B]
Chodzi mi o tego psiaka :) To suczka czy piesek i najważniejsze, czy jak urośnie będzie mały, czy duży ?? szukam jak najmniejszego psiaka, gdy będzie duży !! [/B]