Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. To jeden już jest w domku, a mamusia maluchów?
  2. Ulka a Ty masz jeszcze jakieś zwierzaki? Jaki kochany uśmiechnięty:-)
  3. Co u Dosi? A co do sterylki, to ja adoptowałam sukę z warszawskiego schroniska niewysterylizowaną, umowa tymczasowa. Minął rok, nikt mnie nie spytał o sterylkę. Oczywiście jest po zabiegu. Ale od chwili adopcji mogłaby już kolejny raz być w ciąży i rodzić śliczne małe szczeniaczki.
  4. Znowu mnie nie było parę dni, nie mogę nic zadeklarować, chyba, że któryś z moich deklaracji pójdzie do domku. Przeraża mnie ten martwy sezon wakacyjny, te upały. W takim okresie chyba tylko wyjątkowi ludzie przeglądają ogłoszenia w poszukiwaniu psiaka....
  5. I przy okazji sterylki czipa koniecznie i niech na pewno wpiszą go do bazy. Adresatkę może zgubić, czy obrożę zdejmą a czip będzie na zawsze:-) A jak to zorganizujesz, pan wypożyczy sunię nie wiedząc, że maszeruje na zabieg?
  6. Obraczuś miałaś mi na maila wysłać plakat tamtego psiaka, ja w domu druknąć nie mogę.
  7. Oj, kłopoty z autem i jajka zostają
  8. Też trzymam!!
  9. Farciku powodzenia!! Szczęśliwej podróży!!
  10. NiJaSe a ona już normalnie się załatwia, już w domu nie robi? Moja obrzydliwa suka od wczoraj wsuwa ludzką kupę w parku, pewnie menela jakiegoś, bo normalny człowiek to w domu robi:-( Ma ktoś radę?
  11. Czyli Tofik idzie do Ciebie Ulka? A Ty sobie poradzisz z tym jego sikaniem? A Tofik cały czas sika jeszcze czy uspokoił się troszkę?
  12. To ja kiedy ostatnio i ile wysłałam?
  13. Dosieńko trzymam kciuki za Ciebie!! Dropsik jest prześliczny, taki drobinek:-)
  14. Łza się w oku kręci, że Irenka jest takim CZŁOWIEKIEM. I każda z nas by płakała oddając do domków takie ósme cuda świata jak Lilunia i dzieci jej siostry. A mamusia szczeniaczków? Nie ma chętnej osoby do pokochania jej?
  15. Kochany Farcik, rozpoczął nowe życie i w sobotę po nowe życie będzie jechał:-)
  16. Wtorku po zabiegu obudzisz się jak nowo narodzony:-) Taki ciut lżejszy.
  17. Przerażenie mnie ogarnia jak pomyślę, ile w całym kraju na drogach, stacjach, w lasach w ogóle wszędzie chodzi bezdomnych potrzebujących psiaków:-(
  18. Tyle czasu bez domku a teraz jeszcze zdrowie szwankuje:-( Może coś ma z układem oddechowym?
  19. Czyli wraca do domku? Też pytam, czy jest już po zabiegu?
×
×
  • Create New...