-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Awit replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Boże co za mądry pies, niesamowite, wrócił...Po tak krótkim pobycie tam. Mają wspaniałego psa:-) Ja też proszę, by puszczali go na długiej lince -
Bąbel,jade do domku,miec rodzinke jest bosko:)dziekuje
Awit replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Czyli Pani zrezygnowała, szkoda, pewnie nie była to Ta Pani -
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
Awit replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Wiedząc co te psiaki przeżyły, jak były o krok od śmierci, jak się modliłyśmy by miały szansę na życie, towarzysząc im z daleka w ich nieszczęściu, pamiętając niedaleki czas, gdy widzę i czytam, w jakim raju żyją, tak jak Lilunia teraz, łzy się ogromne cisną z radości, że los jej dał Iwonkę:-) Oby więcej takich Iwonek było....Boże prosimy.... -
Ja zamierzam to wypróbować z kurą, bo Teresa na wsi goni kury, one gdaczą strasznie i uciekają. Przeczytałam, że tak trza zrobić, by pies poznał, nawąch ał się, wtedy nie musi gonić bo zna. Bo Teresa kur nie zna. Ale skoro ruda zna gołębie, a to są hodowlane gołębie?, Że piszesz, że Twoje? Więc skoro już je poznała, to też bym złapała, pod nos podstawiła i wytłumaczyła, że nie wolno łapać a tym bardziej jeść...
-
Piękny on jest...., naprawdę piękny
-
A czemu posikuje? Nerwy czy ma coś z układem moczowym?
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Awit replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To niech napisze któraś ciotka...ta co ją zna, nooo -
Bąbel,jade do domku,miec rodzinke jest bosko:)dziekuje
Awit replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Może to taka dobra cisza..... -
Bo ludzie nie chcą obowiązków związanych z psem... A przecież to takie fajne i miłe, te wstawanie i poranne spacerki, i te wieczorne, i te myślenie o psie, sprzątanie włosków i wydalin w razie choroby czy niezdążenia...Te wydatki na żarło i na weta. Toż to sama przyjemność:-)
-
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
Awit replied to P78's topic in Już w nowym domu
To życzę szczęśliwego rozwiązania Soni;-) I nie poród mam na myśli, tylko rozwiązanie problemu:-) -
Czyli niewykonalne:-( Boże ależ ona musi być nieszczęśliwa, zagubiona, ma poczucie bezpieczeństwa tylko wciśnięta w kąt, a i tak pewnie to żadne pocz bezpieczeństwa, raczej pozycja która pozwala jej wegetować
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Awit replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
A co ma być na tej imprezie? -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Nie było mnie dwa tygodnie w domu i też myślałam o Fifce. Jestem tydzień i jest wszystko dobrze:-) Jest nawet różnica w wyglądzie suni, jest odważniejsza, bawiły się z moją Tereską na podwórku:-) Po podwórku, a mamy ogrodzone, chadza czasem bez smyczy, jest posłuszna, w parku chyba też jest puszczana. No i ociupinkę, ale ociupinkę ma więcej ciałka. Państwo zadowoleni, baa, powiedziałabym, iż szczęśliwi, a Fifka w domu już jest prawdziwym domownikiem. Pan Fifki co mnie spotka, dzieli się radością z bycia jej właścicielem:-) -
Paulina a może Ty masz kontakt do osób, pod opieką których jest Gloria? Przecież zważyć psa, zrobić kilka zdjęć to chyba nie jest niewykonalne...?
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Awit replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
O Jezu, Brutus uciekł?? Boże co się dzieje, dlaczego ci ludzie nie pilnują psa tak jak powinni.... Psina mogła zacząć wspaniałe życie i co:-( Wyrwany ze wsi z łańcucha, po to by po trafieniu do własnego domku z trudem znalezionego, błąkać się po obcych terenach:-( Miał adresatkę, czipa? A nowi Państwo wiedzieli, że zawsze powinien mieć adresatkę? -
Kreciku jak podróż?
-
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
Awit replied to P78's topic in Już w nowym domu
W razie gdyby co<tfu> kłótni nie będzie bo chyba żadna z nas nie chce powiększać bezdomności i nieszczęścia. W każdym razie ja się nie zamierzam kłócić;-) -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Awit replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Pewnie są szczęśliwe i zadbane -
[quote name='luka1']rudzielec wkrótce bedzie chodziła w kagańcu - wyćwiczyła sie w łapaniu moich ptaków i wczoraj dwa razy goniłam za nią, a ona wiała z gołębiem w pysku.[/QUOTE] Jest smakoszką jakiego gatunku ptactwa?:-) Złap jej kilka, tylko niech nie widzi jak Ty gonisz:-) Niech się nawącha porządnie, może jak pozna zapach nie będzie łapała.