Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. :-) Maleńki, pokazał roślinkom, że co to nie on.
  2. Trzymam kciuki by się udało!!
  3. [quote name='Kociabanda2']wysłałam w sprawie psiunka jeszcze dwa maile... a dziś rano wychodząc do pracy widziałam jak maluch je śniadanko :loveu: Strasznie jest strachliwy. Tylko przeszłam obok, a on już się wystrachał, ale zaraz wrócił do pojemniczka z jedzeniem, który ktoś mu zostawił :) Po raz pierwszy widziałam jak je :) Wygląda na to, że ktoś z naszego podwórka go dokarmia wczesnym rankiem (było około 6 rano) :) Dobrze, że choć nie przymiera głodem :)[/QUOTE] Dobrzy cisi ludzie, dokarmiają po cichu, w tajemnicy... Nie chcą rozgłosu, pozostają w ukryciu... Nikt ich nie wytknie palcami, nie oskarży, nie weźmie za psiego świra.
  4. O matko, martwe szczeniaki, oby tylko przeżyła to wszystko....
  5. Albo zadeklarowali jeszcze wcześniej, na wyrost... Opalinio nasz kochany jest teraz takim opiekunem Babulinki, tak ślicznie razem leżeli na zdjęciu:-)
  6. To malutka ma na imię Nika... Szkoda tej jej siostry, tej drugiej też, pewnie niedługo kolejna cieczka będzie....
  7. Może to głupie co piszę, ale dlaczego gmina w tej spale nie jest zainteresowana bezdomnymi psami? Piszę, bo już sama nie wiem co pisać. Najlepiej jest żyć ludziom bezuczuciowym, wisi im los zwierzaków, a tu człowiek co drugą nic śni o psach np. wpadających pod tramwaje, samochody. Za chwilę zima a co z nimi będzie, pozamarzają?
  8. Ktoś taki pewnie gdzieś tam sobie żyje, i nie wie, że Maciuś istnieje:-)
  9. Prześliczny filmik, foteczki cudo:-) Takie żyjątko z tej babulinki, oczywiście w pozytywnym znaczeniu, kochane żyjątko. Reniu ucałuj ten siwiutki cudny pycholek i daj jej głaska ode mnie, proszę.
  10. No jeśli artysta go sfotografuje, to może i jakiś artysta zauważy:-)
  11. Faduniu witam Cię maleńki, jak się czujesz?
  12. Biedna sunieczka, albo krewka albo zatwardzenie
  13. A teraz doczytałam, że ona podaje za dobry przykład schronisko w Mysłowicach. Albo tak perfidna, albo tak głupia niemająca pojęcia, albo próbująca zrobić idiotów z ludzi, którzy są zorientowani w działalności schroniska pod zarządem TOZu.
  14. Jestem za petycją, w ogóle uważam, że w działalność schroniska bez względu na to, kto nim zarządza, pod kogo podlega, powinna być monitorowana przez...no właśnie przez kogo...? Dlaczego w naszym kraju na jest mikroskopijna ilość schronisk przyjaznych zwierzętom? Gdzie prawa zwierząt są szanowane, zwierzaki są leczone, jest współpraca z wolontariatem, w dodatku nieoceniona współpraca. Co z dziesiątkami pozostałych schronów? Przecież Mysłowice to jedno z gorszych schronisk. Wg BOZ. Zmroziło mnie gdy zobaczyłam dane na tej stronie, tyle psich istnień, tyle serc, uczuć, a dla nich jak zbędne przedmioty. Nie znam tego schroniska, poznałam Blue z wątku, Tośka, Grosię, też przepłakałam. Bogu dziękuję, że moja Tereska z palucha miała tylko kaszel kenelowy.... Na Paluchu, w schronisku w centrum stolicy europejskiej podobno źle się dzieje, bardzo źle.... A kontrole wskazują na prawidłowe funkcjonowanie tego schronu. Dusje, dziewczyny wejdźcie na stronę byłej wolontariuszki z palucha. Ona pisała petycję do władz w-wy, prosiła o wysyłanie tej petycji do różnych urzędników. [url]http://www.psy.warszawa.pl/[/url] Może od Mysłowic można zacząć, a na innych umieralniach skończyć. Wg mnie dobrze by było, zainteresować polityków przyjaznych zwierzętom.
  15. Śliczności kochane, ile Ty miałaś przeżyć ostatnio... Ale już będzie wszystko dobrze:-)
  16. Pieseczku trzymam kciuki by cioteczki kogoś znalazły.
  17. Bo jeszcze Cię Bąbelku zima zastanie.....
  18. Teodorku powodzenia!! Piękne piękniste zdjęcie, uśmiech cudowny:-) A to czarne za kratami też piękne.
  19. Ale na tej klatce jest na pewno ciepło, na pewno jest ogrzewana.
  20. Czy takie złamanie u szczeniaka goi się za pomocą bandażowania? Nie trzeba w gips wkładać?
  21. Urocza niunia:-) A co będzie zakładała zimą, jak teraz nosi kamizeleczkę?:-)
  22. Jaki happening, ten łańcuchowy? O tym, że w w-wie miał być to nie wiedziałam.... A może Tosi dobrze by było zrobić bad moczu? A wiecie co, moja suka ta druga co do mnie przybyła ze schronu, po zabawie, czyli skakaniu po łóżkach itp, skoczyła na łóżko do męża i nasikała mu na poduszkę. To chyba coś z dominacją...Chciała tej pierwszej pokazać, że co, że ją chce zdominować?
  23. Ja byłam Miętuskową deklarowiczką, ale chyba nie dam rady:-( Jeśli dałabym, to na pewno się zgłoszę. Opaliczku znajduj domeczek, tak jak Miętusek
×
×
  • Create New...