Spytam, czemu ktoś odchodzi z dogo, jakie mogą być przyczyny?
Ja wiem, że całe życie nie będzie się na dogo, ale to nie jest tak, że ciekawi mnie dlaczego mikoada ma odejść, ale sama się zastanawiam czemu ktoś odchodzi...
I tak sobie myślę, że np założenie rodziny, dziecko na świecie, wyjazd za granicę i tam praca, uzależnienie od internetu czyli odstawienie również dogo, wybór pozostawiony przez TZ dogo albo związek....Mam rację?
A co teraz z Brunkiem będzie?