A oglądałyście dziś celownik w tvp1?
Było o kieleckim schronisku, czyli o tym, tak?
Załapałam się na końcówkę, ale dowiedziałam się, że mają wielkie braki w ewidencji psów, o ile w ogóle to jakoś prowadzą.
40 parę psów poddano eutanazji, 80 parę padło z przyczyn niewiadomych...Coś takiego o ile nie pmyliłam.
Podejrzewają, że psy były wyłapywane i uśmiercane by powstawały nowe miejsca.
Wejdźcie na celownik, może wieczorem a na pewno jutro będzie ten reportaż do obejrzenia.