O Jezu:-( Czemu się nie mogliście zatrzymać?
Słuchaj a nie możesz zadzwonić na komendę pod którą ta droga podlega?
Może oni jednak tam pojechali?
Mateńko jamnik na autostradzie, mogłabym 1sza w takiego łobuza, który go tam wywiózł, rzucić kamieniem:angryy:
Co do psów na ulicy, jestem zdania, że lepszy schron niż ulica.
Fakt, że w schronie jest niebezpiecznie i pogryzienia i choroby i tłum psów...
Ale. Pies się jakoś przyzwyczai.
A na ulicy sądzę, więcej grozi mu niebezpieczeństw.
I psy i pojazdy i łobuzy jakich święta ziemia nosi.
A jak "dobrzy" ludzie wydzwonią SM, to nieumiejętne złapanie jeszcze go wystraszy i pójdzie nie wiadomo gdzie...
Jak jakieś bydle będzie chciało zaspokoić chorą psychikę, też nie wiadomo co się z nim stanie<tfu>