Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. witam , pilnie szukam kogoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w Wiśle , jeśli ktoś mógł by pomóc proszę o kontakt .
  2. witam , pilnie szukam kogoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w Wiśle , jeśli ktoś mógł by pomóc proszę o kontakt .
  3. witam , pilnie szukam kogoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w Wiśle , jeśli ktoś mógł by pomóc proszę o kontakt .
  4. witam , pilnie szukam kogoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w Wiśle , jeśli ktoś mógł by pomóc proszę o kontakt .
  5. witam , pilnie szukam kogoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w Wiśle , jeśli ktoś mógł by pomóc proszę o kontakt .
  6. No nie wiem moim zdaniem Sierant jest jednymz najgorszych wetów , zrobił ogromną krzywdę mojemu tymczasowi zakładając mu gips , założył za ciasno , mało tego nawet bandarza pod gips nie chciał zaożyć . Naszego Skrytka nie chciał leczyć , chciał uśpić . Ostatnio usypiałam u nieg psiaka mojej teściowej ( bardzo chorego 10 latka ) :-(:-(:-( , nawt psa z kocyka nie odwinął tylko uśpił , nie sprawdził czy pies naprawdę jest tak chory jak ja mówię , później kazał nam martwego już psika zabierać bo on zakopuje psy w swoim ogródku , ale jest za zimno . A poza tym jest chyba najdroższym wet . w Tomaszowie .
  7. 31 stycznia oddaję klucze od mieszkania , nie obiecuje że zaraz 1 lutego Bojusek będzie mógł przyjechać , bo muszę naszykować mieszkanko dla niego , tzn. mój TZ musi poprawić strop w letniej kuchni ( co by nasz Bojusek był bezpieczny) , mam nadzieję ,że Bojuse szybciutko dojdzie do siebie u mnie :) jeszcze jedno , co do ceny , bo nie wiem czy Ocelot pisała , taki psiak jak Bojusek , 10 zł doba z własną karmą , 12 zł z moją karmą
  8. Rozumiem bardzo dobrze , mi dwa tymczasy wróciły z adopcji , pierwszy był szczeniak którego wychowałam od 2 tygodnia życia , domek wydawał się super , dzwoniłam co dzinnie , ewentualnie pan do mnie dzwonił opowiadał jak super sobie z psiakiem radzą ,że wszyscy szczęśliwi , a jak po dwuch tygodniach pojechałam na wizytę , odebrałam wychudzonego i bojącego się wszystkiego psiaka , druga sunia wróciła dzień po adopcji , podobno pogryzła panią ( po moim czwartym telefonie okazało się że nikogo nie pogryzła , tylko mąż , o którym wcześniej nie wspomniała, się na psa nie zgodził) , ale za to parę moich tymczasów ma naprawdę super domki , więc chyba warto!!!
  9. Mam nadzieje że moje ogłoszenia przynisą efekty i to szybciutko !!!
  10. Z tego co się orientuję to ten starszy pan ( ojciec ) to też wet , czy u nas w Tomaszowie są jeszcze pożądni weci? Bo ja już straciłam nadzieję , no może ten u którego byłam wczoraj z moim Tymkiem , wydaje się ok , słodko gadał do tymusia - słoneczko , kochanie i częstował psimi ciasteczkami.
  11. przeczytałam całość , co się dzieje z tymi ludźmi , teraz mam tymczasa który szuka domu , aż strach go komuś wydać .
  12. Ogłoszenia Staszka wykupione na bazarku ( niestety ze starym tekstem ) : 1 [url]www.eoferty.com.pl[/url] 2 [url]www.gieldaogloszen.pl[/url] 3 [url]www.kupsprzedaj.pl[/url] 4 [url]www.mojpupil.pl[/url] 5 [url]www.zwierzeta.low.pl[/url] 6 [url]www.przygarnij.pl[/url] 7 [url]www.nasipupile.pl[/url] 8 [url]www.wstawaj.pl[/url] 9 [url]www.owi.pl[/url] 10 [url]www.zwierzeta.5aleja.pl[/url] 11 [url]www.drobne.pl[/url] 12 [url]www.swistek.pl[/url] 13 [url]www.dajogloszenie.pl[/url] 14 [url]www.pajeczyna.pl[/url] 15 [url]www.pineska.pl[/url] 16www.darmoweogloszenia.pl 17 [url]www.petworld.pl[/url] 18 [url]www.adin.pl[/url] 19 [url]www.adpedia.pl[/url] 20 [url]www.neeon.pl[/url] I dodatkowe na wypadek gdyby któreś nie poszło : [url]www.e-zwierzak.pl[/url] [url]www.isu.pl[/url]
  13. A mój Tutuś , nareszcie , dlatego wizyta musi być i sprawdzenie domku dokładnie , a i tak pewnie będę przeżywać . ech ...
  14. Pilnie szukam kogoś do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej w wiśle , bardzo mi zależy bo domek wydaje się super !
  15. Pilnie szukam kogoś do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej w wiśle , bardzo mi zależy bo domek wydaje się super !
  16. Pilnie szukam kogoś do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej w wiśle , bardzo mi zależy bo domek wydaje się super !
  17. Szukam kogoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej z Wisły , nie macie kogoś ? Bardzo mi zależy bo domek wydaje się super !
  18. super , Amikowi też się bardzo przyda , on ma tylko 20 zł deklaracji stałych i ciągle długi niestety .
  19. togaa to nie tak , dla mnie to była bardzo trudna decyzja ,ale podjełam taką dla dobra Lolusia , gdyby nie mój hotelik , to nawet jak byście mi go dać nie chciały to bym go zabrała (żart) , Loluś to wspaniały psiak , ale biorąc go do siebie zrobię mu krzywdę . Ale nigdy nie odmówię Lolusiowi ferji czy wakacji u mnie gdybyś potrzebowała
  20. I właśnie tego tego się obawiam , bo nie sztuka wziąść Lolka i zaniedbać go , a mi naprawdę zależy na szczęściu tego psiaka , dlatego mimo tego że bardzo chciała bym żeby był u mnie nie zdecyduję się na to , bo tu nie o mnie chodzi .
  21. Zapsuję , niestety narazie pomóc finansowo nie mogę .
  22. Decyzja jeszcze w trakcie podejmowania , ja bym się nie zastanawiała tylko boję się włąśnie tego ,że nie dam rady przy hoteliku( a niestety mam wybór albo hotelik albo praca normalna) , dlatego się zastanawiam jeszcze , nie chce poprostu doprowadzić do sytułacji,że na coś braknie mi czasu i któryś z psiaków na tym ucierpi .
  23. Oj trzymajcie mocno ,trzymajcie też za to żeby się Bojusek dogadał z moimi psiakami , od nich wszystko zależy , ale jeśli nie uda mi się go wziąść do domu , to będzie w kojcu , ale też zadbany wybiegany i wygłaskany .
  24. Ma , niestety bez żadnego odzewu , jak się trochę wyrobię z moim bazarkiem to mu zrobię więcej , narazie rozsyłam gdzie się da i odpisuje na ogłoszenia "przygarnę psa"
  25. Dopiero wieczorem będę miała przetłumaczonego maila , niestety szybciej nie da rady
×
×
  • Create New...