Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. [quote name='ocelot']Kochane musi odbyć kwarantanne, zdaje się, że był w przedszkolu dokarmiany na lewo. Przecież w takich instytucjach nie trzyma się zwierząt bo sanepid. Wiem, z którego przedszkola jest przywieziony. Tylko czy ktoś się tam przyzna że dokarmiał psa?[/QUOTE] Ja myślę ,że najlepiej zapytać dzieci ,one zawsze powiedzą
  2. Myślę ,że powie , zresztą poczekajmy , ja dzisiaj będę w schronisku to się wszystkiego dowiem .
  3. A może zacząć od znalezienia imienia dla malucha ?
  4. ja banerków niestety nie umiem robić
  5. Tu wątek flata : [url]http://www.dogomania.pl/threads/176917-kolejny-raz-oszukany-przywrA-AE-my-mu-wiarAE-w-ludzi?p=13819165#post13819165[/url]
  6. [CENTER][SIZE="4"]Witajcie , jestem … po prostu pies , nie mam imienia . Opowiem wam moją historię , chcecie posłuchać ..? Jakieś trzy lata temu byłem , pięknym , słodkim szczeniakiem , wszyscy mówili ,że jestem słodki . Pewnego dnia do mojego domu przyszli ludzie , pan z panią , oni też mówili , że jestem słodki . Zabrali mnie do swojego domu .Było super , wszyscy mnie głaskali , przytulali , jadłem same dobre rzeczy .Było super . Nagle przyszedł ten dzień , jak co dzień wyszedłem na spacer , niestety kiedy chciałem wrócić , nie mogłem nikt nie otworzył mi dżwi . Nie wiem czemu , może moi państwo wyjechali , może coś się im stało . Długo chodziłem po dworze , w końcu trafiłem do miejsca gdzie było dużo dzieci . Ludzie mówili , że to przedszkole . Znowu zrobiło się fajnie , dostawałem jeść , byłem głaskany i przytulany . Niestety mam w życiu pecha . Kiedyś do przedszkola przyszedł jeden z rodziców , mówił , że jestem niebezpieczny , że pewnie pogryzę dzieci , ale ja taki nie jestem , bardzo kochałem te dzieci , były takie dobre dla mnie . Niestety rodzic zadzwonił do schroniska , przyjechali jacyś obcy ludzie , wsadzili mnie do klatki i zawieźli do schroniska. Tak strasznie się bałem , nie wiedziałem co się ze mną dzieje . Teraz siedzę w klatce , sam , nikt mnie nie pogłaska , nikt nie przytuli . Smutno mi bardzo i tak bardzo się boję , ja chcę z powrotem do moich dzieci , one o mnie dbały , a ja je kochałem , nigdy nie zrobił bym im krzywdy , czemu ten rodzic tak powiedział ……? Oto właśnie moja smutna historia .[/SIZE] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/240/76f415756c747816.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  7. [url]http://www.dogomania.pl/threads/176868-misz-masz-na-KorAE-Amika-i-Toffino-do-25-01-2010?p=13815486#post13815486[/url] zapraszamy
  8. [url]http://www.dogomania.pl/threads/176868-misz-masz-na-KorAE-Amika-i-Toffino-do-25-01-2010?p=13815486#post13815486[/url] kolejny bazarek zapraszamy
  9. [url]http://www.dogomania.pl/threads/176868-misz-masz-na-KorAE-Amika-i-Toffino-do-25-01-2010?p=13815486#post13815486[/url] kolejny bazarek
  10. [url]http://www.dogomania.pl/threads/176868-misz-masz-na-KorAE-Amika-i-Toffino-do-25-01-2010?p=13815486#post13815486[/url] zapraszam!
  11. Tola mi się podoba , moja tymczasowiczka tak się nazywała i szybciutko do nowego domku trafiłą , może i jamnisi przyniesie szczęście ?
  12. [url]http://www.dogomania.pl/threads/176840-ciuszki-dla-dzieci-i-dla-mamusi-na-KorAE-Amika-i-Toffino-do-20-01-2010?p=13813072#post13813072[/url] ZAPRASZAMY !!!!!!!
  13. [url]http://www.dogomania.pl/threads/176840-ciuszki-dla-dzieci-i-dla-mamusi-na-KorAE-Amika-i-Toffino-do-20-01-2010?p=13813072#post13813072[/url] ZAPRASZAMY !!!!!!!
  14. [url]http://www.dogomania.pl/threads/176840-ciuszki-dla-dzieci-i-dla-mamusi-na-KorAE-Amika-i-Toffino-do-20-01-2010?p=13813072#post13813072[/url] ZAPRASZAMY !!!!!!!
  15. [url]http://www.dogomania.pl/threads/176840-ciuszki-dla-dzieci-i-dla-mamusi-na-KorAE-Amika-i-Toffino-do-20-01-2010?p=13813072#post13813072[/url] ZAPRASZAMY !!!!!!!
  16. [url]http://www.dogomania.pl/threads/176840-ciuszki-dla-dzieci-i-dla-mamusi-na-KorAE-Amika-i-Toffino-do-20-01-2010?p=13813072#post13813072[/url] ZAPRASZAMY !!!!!!!
  17. [url]http://www.dogomania.pl/threads/176840-ciuszki-dla-dzieci-i-dla-mamusi-na-KorAE-Amika-i-Toffino-do-20-01-2010?p=13813072#post13813072[/url] ZAPRASZAMY !!!!!!!
  18. [url]http://www.dogomania.pl/threads/176840-ciuszki-dla-dzieci-i-dla-mamusi-na-KorAE-Amika-i-Toffino-do-20-01-2010?p=13813072#post13813072[/url] ZAPRASZAMY !!!!!!!
  19. [url]http://www.dogomania.pl/threads/176840-ciuszki-dla-dzieci-i-dla-mamusi-na-KorAE-Amika-i-Toffino-do-20-01-2010?p=13813072#post13813072[/url] ZAPRASZAMY !!!!!!!
  20. [url]http://www.dogomania.pl/threads/176840-ciuszki-dla-dzieci-i-dla-mamusi-na-KorAE-Amika-i-Toffino-do-20-01-2010?p=13813072#post13813072[/url] ZAPRASZAMY !!!!!!! A jutro będą kolejne , dzisiaj już padam
  21. [url]http://www.dogomania.pl/threads/176840-ciuszki-dla-dzieci-i-dla-mamusi-na-KorAE-Amika-i-Toffino-do-20-01-2010?p=13813072#post13813072[/url] ZAPRASZAMY !!!!!!!
  22. Akita to pies "z charakterem". Jest czasem bardzo uparty i często miewa swoje zdanie, czasem niezgodne ze zdaniem właściciela. Jest to cecha wrodzona, która bardzo utrudnia tresurę, jednak dobry właściciel będzie umiał wykorzystać ta cechę tak, aby odnosić z tego korzyci. Dzięki temu akita jest znakomitym psem stróżującym, który odnosi się nieufnie do wszystkich poza opiekunami, dlatego nie należy chodzić na teren, którego taki pies pilnuje, bo choć nie są to psy z natury agresywne, to jednak mogą to pojąc, jako wtargniecie i zaczną bronić terytorium. Najlepiej jest zawsze wchodzić w towarzystwie wlaściciela.
  23. A ja się zastanawiam , czy to był dobry domek , ja ich widziałam i nie wyglądali na to że ich nie stać , zresztą utrzymanie takiego psiaka też kosztuje . Sama nie wiem , ja jak jechałam po Tutka , to byłam przygotowana na każdą kwotę , wiedziałam ,że muszę zapłacić i tyle , nawet jak by krzyknął 200 to bym zapłaciła.
  24. wystawia jakieś tam kwity , ale to chyba nie KP , z tego co się orientuję . Ach szkoda gadać , wsciekła jestem jak niewiem co !!
×
×
  • Create New...