Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. może się komuś przyda taki bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/177455-Tanie-ogA-oszenia-pojedyA-cze-i-w-pakiecie-Zapraszamy-do-30-01-09?p=13869236#post13869236[/url]
  2. Przepraszam za offa , ale może się komuś przyda taki bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/177455-Tanie-ogA-oszenia-pojedyA-cze-i-w-pakiecie-Zapraszamy-do-30-01-09?p=13869236#post13869236[/url]
  3. Przepraszam za offa , ale może się komuś przyda taki bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/177455-Tanie-ogA-oszenia-pojedyA-cze-i-w-pakiecie-Zapraszamy-do-30-01-09?p=13869236#post13869236[/url]
  4. Przepraszam za offa , ale może się komuś przyda taki bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/177455-Tanie-ogA-oszenia-pojedyA-cze-i-w-pakiecie-Zapraszamy-do-30-01-09?p=13869236#post13869236[/url]
  5. Przepraszam za offa , ale może się komuś przyda taki bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/177455-Tanie-ogA-oszenia-pojedyA-cze-i-w-pakiecie-Zapraszamy-do-30-01-09?p=13869236#post13869236[/url]
  6. Przepraszam za offa , ale może się komuś przyda taki bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/177455-Tanie-ogA-oszenia-pojedyA-cze-i-w-pakiecie-Zapraszamy-do-30-01-09?p=13869236#post13869236[/url]
  7. Przepraszam za offa , ale może się komuś przyda taki bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/177455-Tanie-ogA-oszenia-pojedyA-cze-i-w-pakiecie-Zapraszamy-do-30-01-09?p=13869236#post13869236[/url]
  8. Przepraszam za offa , ale może się komuś przyda taki bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/177455-Tanie-ogA-oszenia-pojedyA-cze-i-w-pakiecie-Zapraszamy-do-30-01-09?p=13869236#post13869236[/url]
  9. Przepraszam za offa , ale może się komuś przyda taki bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/177455-Tanie-ogA-oszenia-pojedyA-cze-i-w-pakiecie-Zapraszamy-do-30-01-09?p=13869236#post13869236[/url]
  10. Ona03 nie musisz tłumaczyć , ja to naprawdę rozumiem , dlatego staram się udowodnić wam ,że nie jest tak ,że Loluś jest piękny i tylko tym się keiruje , może to dziwnie zabrzmi , ale jak by był zdrowy to bym się o niego nie starała ( wiedziała bym ,że znajdzie odpowiedni domek) , zależy mi bo chcę się nim zająć , chcę ,żeby było mu dobrze , żeby był zadbany . Wiem że Loluś ma trudny charakter i to jest kolejna rzecz która odstrasza domki , nim trzeba umieć pokierować ,z tego co mówiła Bubu on szybko się uczy i chce się uczyć , wiem że wymaga to wiele pracy , zdaje sobie sprawę że na początku nie jeden raz będę miała pogryzine łapy , ale to mnie nie odstrasza , bo jak myślę o sczęściu jakim będzie dzień kiedy Loluś pozwoli sobie bez nerwów zmienić pieluchę kiedy przestanie pokazywać że nie mogę go dotknąć , to wiem że warto .
  11. Togaa w takim razie obiecuje że jeśli Loluś będzie u mnie , zawsze będziesz mogła go odwiedzić i sprawdzić czy wszystko w pożądku .
  12. [quote name='Madallena']Aniol z Szydlowca tez mial nuzyce. (zwial glupek z lecznicy i na razie go nie ma :( ) Jezeli nuzyca dopadnie psa doroslego leczenie jest dlugotrwale i kosztowne. Zastrzyki, kapiele. Jezeli nuzyca nie przestaje sie rozwijac ... ehhh. Jezeli rozwoj choroby zostaje przerwany rokowania sa dobre. No nic, czekamy do jutra.. Badania krwi, zeskrobina powiedza nam wszystko...:([/QUOTE] Mój Tymuś miał półtora roku , kompieli nie miał wogóle , lekarz mówił ,że częst jak pies trafia w dobre warunki to nużyca ustępuje . Nie wiem , piszę tylko to co wiem na podstawie mojego Tymka
  13. Mówicie o nużycy tak ? Jeśli maluch ma nużycę , to nie jest tak strasznie , cięszko się tego pozbyć , ale nie zagraża życiu . Mój psiak jak do mnie przyjechał miał straszną nużyce , rany na pysku , szyjce , pod pachami i w pachwinach , ale parę zastrzyków , dobre jedzonko i odpowiednie wrunki i przeszło . Nie było tak strasznie .
  14. [url]http://www.dogomania.pl/threads/145431-Bulowate-z-Tomaszowskiego-schroniska[/url] Wątek wszystkich bullowatych z naszego schroniska
  15. Mi nadal bardzo zależy na Lolusiu , ale zależy mi bardziej na jego szczęściu dlatego to piszę , Togaa , nie wolałą byś żeby Loluś jednak został u Ciebie ?
  16. Spokojnie , tu też napewno zanjdę jakieś rozwiązanie . Narazie po rozmowie z Bubu chcę to wszystko jeszcze raz omówić z moim TZ , bo on też ma prawo głosu (niestety)
  17. Rozmawiałam właśnie z Bubu , wiem już chyba wszystko .
  18. [quote name='Energy']Z tego co pamiętam Loluś boi się dużych psów, co objawia się ich atakowaniem. Dobrze pamiętam Ona03? Bo stąd chyba wynikał problem w kontaktach Lolo-Akitek?[/QUOTE] I co ? To muszę wiedzieć , bo mam dwa psiaki jeden jest spory
  19. Ja naprawdę zdaję sobie z tego sprawę , a teraz już pozostawie decyzję osobie za Lolusia odpowiedzialnej , niech ona uzna czy jestem odpowiednim opiekunem dla Lolusia
  20. Rozumiem . Nie wiem czy dobrym pomysłem są Lolusiowe wakacje , chyba że już by został bo tak jak pisała ONA03 to był by za duży stres . Wydaje mi się ,że ja wiem już wszystko o Lolusiu , wy wiecie sporo o mnie , jeśli macie jakieś pytania , odpoweim na wszystkie ,dzieci nie mam i raczej się nie zanosi .. Także teraz czekam na jakąś waszą decyzję . Jeśli chodzi o te wakacje to wy znacie Lolusia lepiej niż ja i to wy wiecie czy nie był by to dla niego zbyt duży stres ( najpierw musiał by sie do mnie przyzwyczaić poznać , a później wracać z powrotem )
  21. Zaraz do niej napiszę , wcześniej wydawało mi się że to wy decydujecie .No nic zaraz będę pisać i zobaczymy .
  22. Nie , nawet jeśli okaże się że Loluś trafi do mnie (tzn, zdecydujecie ,że się nadaję) będę mogła go wziąść pod koniec stycznia , ze względu na moją przeprowadzkę , nie chciała bym żeby się przeprowadzał razem ze mną bo to duży strea dla niego .I naprawdę uwierzcie ,że napewno go nigdy nikomu nie oddam ,żeby nie wiem co ! Opiekę też będzie miał . Dobra teraz czekam na jakąś decyzję .
  23. Wiecie co dziewczyny , ja rozumiem ,że wam zależy na szczęściu psiaka , więc jeśli nie jestem według was odpowiedzialnym i odpowiednim opiekunem to poprostu to napiszcie , bo ja już nic nie rozumiem , mam wrażenie że wy go nie chcecie oddać , rozumiem , chodzi mi tylko o to żebyście to jasno powiedziały , bo mi też na Lolusiu zależy , na jego szczęsciu i bezpieczeństwie , dlatego naprawdę jeśli uważacie że się nie nadaje to napiszcie to
  24. Jeśli chodzi o pieluchy to ja nie szukałam innych , tylko łaśnie happy , ale myślałam,że może będą coś tańsze niż w sklepie .
×
×
  • Create New...