Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Zakochałam się , jak nic się zakochałam .:oops: , jak Loluś się dogaduje z innymi psami? Czy potrzebuje opieki 24 / dobę , czy może na godzinkę zostać sam ?
  2. My to rozumiemy , ale niestety ,u nas jest takie zarządzenie ,że bez sterylki nie można psa wydać , tu nawet nie chodzi o zgodę kierownika tylko o urząd miasta . A jeśli nie zrobimy u nas tej sterylki to kierownik nigdy więcej nie zgodzi się na żaden DT . My też woleli byśmy żeby sunia już nie musiała do nas przyjeżdżać
  3. Poznaniakiem ? Tzn domek stały ? Bo do hotelu miał iść do Jamora ??Coś się zmieniło?
  4. Pojechała.... Była bardzo przestraszona , ale jak tylko poczuła że jest bezpieczna , przestała się trząść i wtulała łepek w dziewczyny .Jest tylko jeden problem trzeba niunie przywieść na sterylkę , bo więcejkierownik nie pójdzie nam na rękę i nie wyda psa przed sterylką , takie są przepisy u nas .
  5. Byłam , wygłaskałam i obiecałam że już nie długo będzie kochany ...
  6. Nikt nie zagląda do malucha ???
  7. niestety brak chętnych
  8. Ok , to ja wieczorem zadzwonie jak mój TZ do domu wróci on się umówi z tobą , bo obawiam się ,że jak ja Ci wytłumacze to będziemy czekać każda w innym końcu miasta , taki ze mnie pilot:evil_lol:
  9. Madallena , a może umówimy się tak że ja po Ciebie wyjadę ?
  10. ok, to ja jutro będę o 11 w schronisku;)
  11. Bez przesady , a tak wogóle to już całkiem o mnie zapomniałaś ?:shake:;)
  12. To ja chociaż podniosę , coś tam już na bazarkach poszło więc myślę,że pieniążki jakieś będą .
  13. Właśnie poszło 85 zł z bazarku Majki1510 dla Czarusia
  14. Gosiu ja tylko napisałam ,że nie było problemu i że wystarczył telefon , gdzie tu sarkazm , bo nie wiem ??
  15. [quote name='ocelot']Pamiętam, że tam któreś dominowało, ale nie pamiętam które. No do pogryzień nie doszło.[/QUOTE] Z tego co ja pamiętam to tam właśnie niewielkie kłutnie były , ale nic poważnego się nie działo . Moim zdaniem to normalne , że jak dwa psy długo siedzą w boksie bez spacerów , to zacynają się "kłucić"
  16. [quote name='NusiaiJa']ooo, no teraz widać jaki z niego wstaniały psiak!!! dzięki Aniu za zdjęcia. jeszcze super, że namówiłaś W. na sesje foto poza boksem. spokojniutki, prawda? to może dozucę te zdjęcia na pierwszą stronę[/QUOTE] Wcale nie trzeba było namawiać , wystarczyło zadzwonić i poprosić
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/99/0d36f3a2987b1932med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/240/3dd0ada9f8d8748cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/240/7dca29625836c5a4.jpg[/IMG][/URL]
  18. Byłam u malucha właśnie , jest przekochany , taki duży miś , przytulak . [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/99/81fa54303152dcdemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/243/fe0b1f4070c7bf4d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/240/4589e2b5c46b8026med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/156/e4ac1e4f1d846d2cmed.jpg[/IMG][/URL]
  19. A Bolek był z Bułką w boksie i też było ok .
  20. A ja właśnie wracam od maleństwa , jest strasznie przestraszona , bardzo chce wyjść ze schroniska .Napewno nie ma w niej żadnej agrasji , jest bardzo spokojna , a tu parę fotek : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/240/041a7679e4af9e62.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/99/e259367529807c4cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/244/196eb5c7b1b62be2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/240/0c262069a8d10ccamed.jpg[/IMG][/URL]
  21. Spróbuje , dobrze , że to jamnisia nie amstaff:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. Wydaje mi się ,że ma iść do Jamora , to w Warcw , nie tak daleko . Ja mogę jechać jako zapewniacz towarzystwa i sprzątacz ( u Czarka się przydał )
  23. A do kąd transport ? Jak niedaleko to może uda mi się namówić Majki1510 , żeby pojechała , nic nie obiecuje , ale zobaczę .
×
×
  • Create New...