[quote name='ocelot']Pamiętam, że tam któreś dominowało, ale nie pamiętam które. No do pogryzień nie doszło.[/QUOTE]
Z tego co ja pamiętam to tam właśnie niewielkie kłutnie były , ale nic poważnego się nie działo . Moim zdaniem to normalne , że jak dwa psy długo siedzą w boksie bez spacerów , to zacynają się "kłucić"