-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
A może ktoś jakiś banerek zrobi?? Ja nie potrafię :(
-
Psy z hoteliku u Alinys - wspólna pomoc poszkodowanym
Tymonka replied to kkanarekk's topic in Już w nowym domu
Kiedy obraczus87 tak popierała ten hotelik?? Bo z tego co wiem to wręcz odradzała umieszczanie tam psów . Przynajmiej nas ostrzegła jak chciałyśmy tam umieścić Portosa . -
Już jest typem wojownika , jak tylko mu coś nie pasuje to drze mordkę okropnie . Teraz śpi wymęczony zabawą z moją szóstką :)
-
Może ktoś zajrzy do szczeniaka ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/188850-Klusek-szczeniak-w-typie-kaukaza-pilnie-szuka-DS-[/url]!!!!!
-
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Może ktoś zajrzy do szczeniaka ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/188850-Klusek-szczeniak-w-typie-kaukaza-pilnie-szuka-DS-[/url]!!!!! -
Fotki do ogłoszeń : [URL=http://img267.imageshack.us/i/p1100542.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/549/p1100542.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img294.imageshack.us/i/p1100562.jpg/][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/4913/p1100562.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img689.imageshack.us/i/p1100569.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/1497/p1100569.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img249.imageshack.us/i/p1100571.jpg/][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/4784/p1100571.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img710.imageshack.us/i/p1100573.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/728/p1100573.jpg[/IMG][/URL]
-
No nie może , ale myślę ,że taka kluska domek znajdzie raz dwa . Narazie śpi w klatce u Bojuska bo w domu TZ się nie zgodził , ale myślę ,że to dobrze bo To będzie pies ogromny , ojciec prawdopodobnie jest kaukazem ,matka w typie Onka i jak ktoś go weźmie to pewnie do domku z ogrodem więc niech się nie przyzwyczaja do siedzenia w domu .
-
Przepraszam za offa , ale może ktoś zajrzy i hopnie ?? [url]http://www.dogomania.pl/threads/188850-Klusek-szczeniak-w-typie-kaukaza-pilnie-szuka-DS-!!!!!?p=15009978#post15009978[/url]
-
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
Tymonka replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa , ale nie zbieramy deklaracji , więc może ktoś zajrzy . Bardzo proszę!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/188850-Klusek-szczeniak-w-typie-kaukaza-pilnie-szuka-DS-!!!!!?p=15009978#post15009978[/url] -
[CENTER]Jakiś tydzień temu dostałam info , że na działkach pod Tomaszowem jest dzika suka z małymi , dzisiaj okazało się ,że sukę i małe zabrał schron , niestety jeden z maluchów został . Czemu ??Pojęcia nie mam ... Sam jeden na rozpalonej słońcem łące ... Co miałam robić pojechałam i zabrałam .Najpierw z zamiarem odwiezienia go do schronu do matki i rodzeństwa , ale jak ta kulka się przytuliła i popatrzyła na mnie swoimi granatowymi ślepkami to zmiękłam . Klusek junior jest u mnie , ale nie może tu zbyt długo zostać . Szukamy pilnie DS !!!![/CENTER] [URL=http://img824.imageshack.us/i/p1100501.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/8200/p1100501.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/309/f39b70197a820de1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/314/e4610a46dac229f3med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='ocelot']Fugunia jest szybka jak diabli:) Jak porównuje ja z moim jamnikiem, to....osiąga prędkość światła:):):) No i nadal uczy się od Maksa złych rzeczy ech.... Nie potrafię wychować psów taki wniosek na dzisiaj.[/QUOTE] Aniu nie martw się ja też nie potrafię , widziałaś ,że mi cała 6 na głowę wchodzi :D
-
Kiara -15 letnia sunia ma DS , zostaje z nami :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Gosiu ona do tej pory takie właśnie jadła i efektem były ciągłe biegunki , przez te dwa i pół miesiąca próbowałam już wszystkiego ,zresztą wet powiedział , że teraz jedynym rozwiązaniem jest ta właśnie karma , Kiara ma już 15 lat i praktycznie nie trawi do tego jest słabo dotleniona i ma problemy z serduchem .Mam nadzieję ,że pomogą leki bo pierze tego strasznie dużo , ale i karma jest potrzebna . -
Kiara -15 letnia sunia ma DS , zostaje z nami :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
A ja mam prośbę ogromnom , głupio mi trochę bo w końcu Kiara ma dom , ale może ktoś ma do odsprzedania trochę taniej karmę "royal canin gastrointestinal" . Kiara od paru dni gorzej się czuła dzisiaj byliśmy u wet , dostała masę nowych leków (zostawiłam w aptece prawie 100 zł ) i ma diete , dostała troszkę tej karmy od weta naszego kochanego , ale to nie starczy na długo , a karma ta jest straszliwie droga . Jeśli ktoś ma jakieś resztki po swoich psiakach chętnie odkupię . -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Tymonka replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Ciotki miałam dzisiaj tel. o moją Korę , niestety nie nadaje się bo to mieszkanie w bloku a Kora może iść tylko do domu z ogrodem , pani szuka suczki , wygląd obojętny byle by była mała , miała jamniczkę staruszkę chorą , słychać było jak się pani głos łamie jak o niej mówiła . Pani szuka psiaka z okolic Wrocławia , ponieważ nie ma internetu a chciała by psiaka przed adopcją zobaczyć . Umówiłam się z Panią ,że podam jej numer osobie która ma jakieś propozycje . Zainteresowanym podam nr. na pw . -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
Tymonka replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Szukam kogoś na wizytę przed adopcyjną z Dąbrowy Górniczej ... -
Fundacja "Psiegrane Marzenia" - pomóżmy psim seniorom :)
Tymonka replied to siekowa's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Anja2201'][URL=http://img412.imageshack.us/i/p1090147l.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/875/p1090147l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/301/65407a6799c88c6dmed.jpg[/IMG][/URL] Wiek: 12-14 lat Płeć: sunia Wielkość: mała (7kg) Województwo: Łódzkie Szuka domu: stały Stan zdrowia: Nie słyszy , ma bardzo mało ząbków , małe problemy z trzustką i wątrobą , ale dostaje leki i jest ok , poza tym wszystko w porządku Kastracja: brak , ze względu na wiek narkoza groziła by śmiercią Stosunek do zwierząt: powarkuje , ale jakoś moje 5 psów nic sobie z tego nie robi , jeśli inny pies nie podchodzi do niej to nie ma problemu , mogą w jednym pomieszczeniu siedzieć i nie reaguje , dopiero jak inny pies podejdzie to warczy Stosunek do dzieci: pozytywny Dla kogo: Dla każdego , mało wymagająca , spacer max 10 minut , cały dzień przesypia , co jakiś czas wstaje i przychodzi o sobie przypomnieć. Gdzie przebywa: Tomaszów Maz. Kontakt: [email][email protected][/email] 798-211-667 Link:[url]http://www.dogomania.pl/threads/184892-Kiara-15-letnia-sunia-prosi-o-wsparcie-mo%C5%BCe-o-domek[/url] Uwagi: bardzo spokojna ,ułożona sunia[/QUOTE] Kiara ma domek , zostaje u mnie :) Mru czy wysyłałaś te ulotki ??Bo nie dostałam ...- 633 replies
-
- adopcje satrszych psów
- amstaff
-
(and 4 more)
Tagged with:
-
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A to chyba ,że tak . Nie wiem czy Czarodziejka wychodzi z nim do ludzi , ale wydaje mi się ,że na spacery raczej chodzą na łąki , do lasu bo takie tam jest otoczenie .Myślę ,że chusteczka przyda się bardziej jakiemuś miejskiemu psiakowi . -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tu musi się wypowiedzieć Czarodziejka , poza tym wolała bym oszczędzać Pixelkowe pieniążki , już teraz brakuje paru deklaracji stałych ( wpłat) owszem jest sporo kasy z jednorazowych , ale musimy się liczyć z tym ,że Pixel będzie siedział w hoteliku bardzo długo . -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dotarły kolejne wpłaty , wszystko zaktualizowane na pierwszej stronie -
wrzuciłam Figę na : 1 [url]www.gumtree.pl[/url] 2 [url]www.petworld.pl[/url] 3 [url]www.adopcjapsa.pl[/url] 4 [url]www.petsy.pl[/url] 5 [url]www.ale.gratka.pl[/url] 6 [url]www.cafeanimal.pl[/url] 7. [url]www.psiamania.pl[/url] Później postaram się zrobić więcej .
-
Figa dzisiaj wraca do Ocelot , pikolo nie dała rady niestety . Teraz pilnie zbieramy na sterylkę , u mojego wet to będzie około 160 zł . Zaczynamy zbiórkę.
-
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też nie mogę zaakceptować zaproszenia do znajomych :(