Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. dotarło do mnie 150 zł dla Misi , proszę o dane do przelewu
  2. A iole jest na koncie skarbonki w ogóle ? już wiem 183 zł , czyli po 91,50 dla Kory i Misi :)
  3. Misia dostała od wspaniałego pana Kamila 150 zł :) Jak tylko dostane pieniążki zaraz prześlę na konto Misi , tylko poproszę je na pw .
  4. Mam nadzieję , że nikt się nie pogniewa . Pixel jest finansowo w miarę zabezpieczony , dlatego pan postanowił na moją prośbę podzielić 300 zł na Pixela i Misia z banerka Ocelot . Także Pixel dostanie 150 zł i Misio też .
  5. Aniu nie wiem , ale jego trzeba z tego schronu wyciągnąć !!!!!
  6. Ciotki zgłosiła się do mnie pewna super osóbka która chce zasponsorować pixelkowi miesiąc w hotelu :) Mam nadzieję ,że odezwie się na wątku .
  7. [quote name='ocelot']Skarbonka nie ma zbyt dużej popularności ie będziemy zamrażać pieniążków. Proponuję połowę na Miśka,który nie ma deklaracji, a trzeba go wyciągnąć za wszelką cenę ze schroniska. I połowa dla Kory. Która ma wieczne długi.[/QUOTE] Aniu ja się zgadzam , Majka też jest za:)
  8. i jak im pomóc ?? Dostałam dzisiaj wiadomość ,że maluszek z pierwszego zdjęcia jest bardzo zagrożony , jeden z mieszkańców bloku odgraża się ,że wywiezie psiaka do lasu i zostawi , bo mu kolejny kundel nie będzie po podwórku latał :( może ktoś się ulituje i da dt?
  9. [quote name='GrubbaRybba'] Są agresywne, tylko do tej pani podchodzą.[/QUOTE] Agresywne tzn . rzucają się na wszystko co się rusza , czy poprostu nie dają do siebie podejść?? Chciała bym wiedzieć bo nimi też trzeba się zająć. Byłam dzisiaj w spale , ale psiaków które zdjęć nie mają nie było :(
  10. wymieniać po kolei ?? Najpierw miał chore oczko , później okazało się ,że są problemy z wątrobą , dalej: grzybica się na uszkach zrobiła , ostatnio co chwile jakieś uczulenia na pyłki , a niedawno rozwalił sobie łapkę , miał szytą , po 10 dniach zdjęliśmy szwy i cały czas się paprze . Poprostu chore to cały czas . A odkąd adoptowałam 15 letnią Kiarę to u wet jesteśmy przynajmiej raz w tygodniu :)
  11. Cioteczki ja chciałam zgłosić reklamację , jak mi Tymcia przywiozłyście to nikt mnie nie uprzedził ,że to taka sierotka - kaleka :D Już mi siły brak do niego , co chwile na co innego chory , albo sobie coś głupiego zrobi ... proszę o wymianę na lepszy model :D:D
  12. co wiem o psiakach : 1. Mieszka pod blokiem , jest tam jedna blokowa sunia (ma budę , jest wysterylizowana i zadbana ) narazie ludzie go karmią , ale jest tam facet który grozi ,że go wywiezie gdzieś bo on psów nie lubi .Psiak boi się ludzi , ale podchodzi i daje się dotknąć jak głaska się sunię . Wygląda na 3-5 lat , ciężko dokładniej określić . 2. Chłopak mieszka w parku w spale , podobno nie podchodzi do nikogo i strasznie się boi , do mnie podszedł i nawet się przytulał , tam nikt o niego nie dba , jeść dostaje czasem . Był głodny , zjadł prawie pół kg suchego , chciałam mu zostawić ,żeby na później miał , ale zjadł od razu , wiek ?? Chyba młody , ząbki białe . 3.O czarnym wyżłowatym nie wiem nic , nawet go nie widziałam tylko ludzie opowiadali ,że taki się od jakiś dwóch tygodni błąka i wygląda na rasowego . 4.Mieszka pod sklepem , jest bardzo przyjazny , ma pewnie z 5 lat . Kiedyś prawie się utopił w stawie jak już pisałam . Jeść raczej dostaje bo nie wygląda na bardzo wychudzonego . 5.Astowaty , jest szansa , że zabierze go ktoś z wczasowiczów bo bardzo w nim zakochani , karmiony dobrze podobno nawet szynka w ząbki kuje , wygląda super , jest bardzo przyjazny , podobno kumpluje się z psiakiem 2 , tu jest najmniej pilna sprawa , ale będzie jak wczasowicze wyjadą bo psiak zostanie sam sobie . W żabki nie zajrzałam bo wczasowicze nie pozwolili nawet dotknąć psa jak usłyszeli ,że chce go zabrać . jest jeszcze biglowaty psiak , ale ma obrożę i jest zadbany , nie udało mi się dowiedzieć czy on czyjś czy niczyj bo jedni mówili tak inny inaczej .
  13. przepraszam za offa ale chciałam prosić tylko o zaglądanie i może jakieś pomysły : http://www.dogomania.pl/threads/190902-Psiaki-ze-spały-bardzo-proszą-o-pomoc-!!!!!!!?p=15190808#post15190808
  14. Bardzo proszę o zaglądanie : [url]http://www.dogomania.pl/threads/190902-Psiaki-ze-spały-bardzo-proszą-o-pomoc-!!!!!!!?p=15190808#post15190808[/url]
  15. Bardzo proszę o zaglądanie i przepraszam za offa [url]http://www.dogomania.pl/threads/190902-Psiaki-ze-spały-bardzo-proszą-o-pomoc-!!!!!!!?p=15190808#post15190808[/url]
  16. [quote name='Atomowka']Te chłopaki to jakaś rodzina? Podobni są do siebie. Ale ten na 1 zdjęciu wcale nie wygląda na takiego małego, na zdjęciach wydaję się, że jest postury tego drugiego.[/QUOTE] to na zdjęciach tylko tak wygląda , może wysokie są tak samo , ale ten pierwszy jest dużo drobniejszy , takie kieszonkowe maleństwo .
  17. Bardzo proszę o zaglądanie : http://www.dogomania.pl/threads/190902-Psiaki-ze-spały-bardzo-proszą-o-pomoc-!!!!!!!?p=15190808#post15190808
  18. Bardzo proszę o zaglądanie : [url]http://www.dogomania.pl/threads/190902-Psiaki-ze-spały-bardzo-proszą-o-pomoc-!!!!!!!?p=15190808#post15190808[/url]
  19. Bardzo proszę o zaglądanie : [url]http://www.dogomania.pl/threads/190902-Psiaki-ze-spały-bardzo-proszą-o-pomoc-!!!!!!!?p=15190808#post15190808[/url]
  20. Bardzo proszę o zaglądanie : [url]http://www.dogomania.pl/threads/190902-Psiaki-ze-spały-bardzo-proszą-o-pomoc-!!!!!!!?p=15190808#post15190808[/url]
  21. Bardzo proszę o zaglądanie : [url]http://www.dogomania.pl/threads/190902-Psiaki-ze-spały-bardzo-proszą-o-pomoc-!!!!!!!?p=15190808#post15190808[/url]
  22. Bardzo proszę o zaglądanie : [url]http://www.dogomania.pl/threads/190902-Psiaki-ze-spały-bardzo-proszą-o-pomoc-!!!!!!!?p=15190808#post15190808[/url]
  23. Bardzo proszę o zaglądanie : [url]http://www.dogomania.pl/threads/190902-Psiaki-ze-spały-bardzo-proszą-o-pomoc-!!!!!!!?p=15190808#post15190808[/url]
×
×
  • Create New...