-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Maleństwo strasznie biedne , mam nadzieje ,że spokojne za TM już :( A ja mam prośbę , stronę do tyłu zrobiłam rozliczenie , jeśli ktoś jest wpisany "imię i nazwisko" a nie nick , to proszę pisać kto jest kto . -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
sprawdziłam , nic nie ma :( -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='kycia1']A ode mnie nadal nic ?:( Jezu, az sie boje, bo w niedziele robiłam :(, kopiowalam nr konta, wiec bledy byc nie powino :(. Przypomne dane: Agnieszka B Kielce 50 zł .[/QUOTE] Zaraz jeszcze dokładnie sprawdzę . -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='magdan']przelałam dziś za ten miesiąc i ustawiłam przelew stały :) śledzę wątek i to tyle co na razie mogę zrobić. No i trzymam kciuki. Pozdrawiam:lol:[/QUOTE] Dostałam od Ciebie dwa przelewy po 20 zł , oba podpisane "PIXEL, MAGDAN Z DOGOMANII (DEKLARACJA STALA)" To za dwa miesiące czy jak ?? -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Teraz fotki : -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Najpierw rozliczenie : Wpływy na Czerwiec: Anja2201- 50 zł (za 5 miesięcy z góry) reniax1 - 50 zł UNDERCIA- 10 zł Paulinken 10 zł viola005-25 zł Razem : 145 zł JUSTYNA N -10 zł (przyznawać się szybciutko kto to?) ALEKSANDRA N -15 zł (przyznawać się szybciutko kto to?) Teczowaa- 30 zł MAGDALENA J.10 zł FB Agnieszka B. -300 zł FB AGATA B. N.-200 zł FB MAGDAN-60 zł MAŁGORZATA S -10 zł , przyznać się kto to MAŁGORZATA S -10 zł , przyznać się kto to Andrew180-15zł 1barto-115 zł PAULINA P-10 złprzyznać się kto to MEGAAN -20 zł WIOLA BISZOP-35 zł Razem : 975 Wydatki : 300zł DT –od 22.06. do 22.07 Transport- 40 zł Stan konta na 22.06 – 635 zł -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dotarły wpłaty od: MAŁGORZATA S -10 zł , przyznać się kto to Andrew180-15zł 1barto-115 zł PAULINA P-10 złprzyznać się kto to MEGAAN -20 zł Stan konta Pixelka - 940 zł -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
super , wielkie dzięki:) -
będzie dobra do ogłoszeń .
-
[quote name='tripti']dziewczyny w kwesti transportu potrafią cuda czynić i nie tylko w tej kwestii;) to gdzie ten dt? ale na jednym zdjęciu ktoś ma duuuużą dłoń;)[/QUOTE] A to mój TZ , ale na tej fotce widać jaka suńka maleńka :)
-
Gdzie ??? Transport do dogrania
-
[URL=http://img14.imageshack.us/i/p1090939.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/760/p1090939.jpg[/IMG][/URL] mię: Figa plec: Suka wiek: 1rok waga: 5 kg miejsce: DT u Ocelot sterylizacja: Nie stosunek do dzieci: Pozytywny stosunek do innych psow: Akceptuje stosunek do kotow: Nie sprawdzono dodatkowe informacje: Kochana , cały czas się przytula , bardzo delikatna . kontakt: 798-211-667 . [email][email protected][/email] wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187886-Figa-3kg-sunia-ma-trafi%C4%87-do-schronu-.-Pozwolimy-na-to?p=14914341#post14914341[/url]
-
ma około roku , może ciut ponad
-
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Państwo są już uprzedzeni ,że Portos może coś zniszczyć w czasie ich nieobecności i mają na to sposób , do tej pory Portos zostawał w klatce i bardzo dobrze się do tego przezwyczaił .Do dzieci Portos jest super. Pan dzisiaj dzwonił , czeka na tel. od Poker . -
Niunia była dzisiaj u wet , waży troszkę więcej niż myślałam -5 kg , ale jest naprawdę maleńka . Fotki : [URL=http://img17.imageshack.us/i/p1090939z.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/1817/p1090939z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img651.imageshack.us/i/p1090949z.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/7231/p1090949z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img716.imageshack.us/i/p1090950.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/640/p1090950.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img412.imageshack.us/i/p1090953s.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/8462/p1090953s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img638.imageshack.us/i/p1090967.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1043/p1090967.jpg[/IMG][/URL] Teraz przede wszystkim zbieramy pieniądze na sterylkę -160 zł i DT , ewentualnie DS .
-
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Tymonka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Wątek maleństwa znalezionego pod sklepem w Tomaszowie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187886-Figa-3kg-sunia-ma-trafi%C4%87-do-schronu-.-Pozwolimy-na-to?p=14912771#post14912771[/url] -
Wątek maleństwa znalezionego pod sklepem w Tomaszowie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187886-Figa-3kg-sunia-ma-trafi%C4%87-do-schronu-.-Pozwolimy-na-to?p=14912771#post14912771[/url]
-
i jeszcze jedna
-
rezerwacja
-
[SIZE="4"][CENTER]Figa - maleńka sunieczka , zagubiona , nie wiadomo czy przypadkiem czy celowo . Wiadomo ,że jest u Ocelot , wykąpana nakarmiona i wygłaskana . Niestety nie może tam zostać . Sytuacja Ocelot nie pozwala jej na drugiego psa . Jeśli szybko nie znajdziemy DT sunia trafi do schronu. Wyobraźcie sobie takiego okruszka , zagubionego , przerażonego , przecież w schronie psy walczą o człowieka o choć jednego głaska , jak myślicie czy takie maleństwo przebije się przez 3-4 duże psy ???? Bardzo prosimy o pomoc okruszkowi !!!!!![/CENTER][/SIZE]
-
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[SIZE="5"]Wpływy na Czerwiec: Deklaracje stałe : Anja2201- 50 zł (za 5 miesięcy z góry) reniax1 - 50 zł UNDERCIA- 10 zł Paulinken 10 zł viola005-25 zł Razem : 145 zł Deklaracje jednorazowe: JUSTYNA N -10 zł (przyznawać się szybciutko kto to?) ALEKSANDRA N -15 zł (przyznawać się szybciutko kto to?) Teczowaa- 30 zł MAGDALENA J.10 zł FB Agnieszka B. -300 zł FB AGATA B. N.-200 zł FB MAGDAN-60 zł Razem :625zł Stan konta na 20.06 - 770 zł -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kolejna wpłata od Paulinken 10 zł doszła , Pixel ma 770 zł na koncie :) -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wpłynęły pieniądze od ; MAGDALENA J.10 zł FB Agnieszka B. -300 zł FB AGATA B. N.-200 zł FB JUSTYNA N -10 zł (przyznawać się szybciutko kto to?) ALEKSANDRA N -15 zł (przyznawać się szybciutko kto to?) viola005-25 zł MAGDAN-60 zł TECZOWAA-30zł UNDERCIA-10 zł RENIAX1-50zł Stan konta 760 zł Szybko pisać kto jest kto