-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Domek super , sprawdzony i myślę ,że skoro ludzie jadą po niego z Wrocławia to chyba im zależy , ale owszem jakiś czas trzeba poczekać , ja tak na zaś pytam , żeby zaklepać te pieniadze dla Kory , bo ona ma bardzo trudną sytuacje finansową . -
Fundacja "Psiegrane Marzenia" - pomóżmy psim seniorom :)
Tymonka replied to siekowa's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Imię :Lilka Wiek: około 10 lat Płeć:suczka Wielkość:duża Województwo: Łódzkie Szuka domu: DS,DT Stan zdrowia: raczej zdrowa Kastracja: narazie brak , ale być może będzie Stosunek do zwierząt: nie znany Stosunek do dzieci: nie znany Dla kogo:ciężko powiedzieć . Gdzie przebywa: Schronisko Kontakt: [email protected] 798-211-667 Link:zbiorczy tomaszowski Uwagi: Przebywa w schronie tomaszowskim i też grozi jej uśpienie :(- 633 replies
-
- adopcje satrszych psów
- amstaff
-
(and 4 more)
Tagged with:
-
Fundacja "Psiegrane Marzenia" - pomóżmy psim seniorom :)
Tymonka replied to siekowa's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Imię :Odys Wiek: około 10 lat Płeć: Pies Wielkość:duży ONek Województwo: Łódzkie Szuka domu: DS,DT Stan zdrowia: raczej zdrowy Kastracja: narazie brak , ale być może będzie Stosunek do zwierząt: nie znany Stosunek do dzieci: nie znany Dla kogo:ciężko powiedzieć , najlepiej ktoś kto poradzi sobie z ONkiem Gdzie przebywa: Schronisko Kontakt: [email protected] Link:zbiorczy tomaszowski Uwagi: Pies trafił do schronu trzy tygodnie temu , mało o nim wiemy , wiemy tyle ,że grozi mu uśpienie ze względu na wiek- 633 replies
-
- adopcje satrszych psów
- amstaff
-
(and 4 more)
Tagged with:
-
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Wszyscy się cieszymy :) Jutro rano odbieramy Portoska od Owieczki , a po południu pan odbiera go ode mnie :) A wieczorem Portos będzie już grzał dupkę w nowym domku .... -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[B] Portos jutro jedzie do nowego domku , pan po niego przyjeżdża :):) A ja mam pytanie ,Po portosku zostanie jakieś 200 zł (coś koło) , czy zgodzicie się żeby te pieniążki przekazać Korze ?? Od roku siedzi w DT płatnym , ma 10 zł deklaracji i nie ma jej za co dlaje utrzymywać . Może ktoś by chciał swoją deklarację przenieść na Korę ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/144305-Kora-brak-deklaracji-d%C5%82ug-za-DT-b%C5%82agam-o-deklaracje-grozi-jej-schron[/url] [/B] -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciotka Undercia napisała super tekst do ogłoszeń , po południu zamówię ogłoszenia na bazarku i wysyłamy Pixela do domku , jego własnego :) Cześć, jestem Pixel. Mam 12 lat i jestem dość sporym psem, wielkości owczarka niemieckiego. Moje życie nie było łatwe. Siedziałem w schronisku bez szans na miłość. Moja sierść stała się brudna i skołtuniona, nikt mnie nie chciał L Przyznam szczerze: był okres, że się poddałem. Zrezygnowałem, leżałem tylko i czekałem na śmierć. A śmierć miała nadejść w ciągu tygodnia – ze względu na przepełnienie schroniska miałem zostać uśpiony. Czekałem grzecznie, chociaż marzyłem o cudzie. I cud się wydarzył. Dzięki dobrym duszyczkom żyję. W błyskawicznym tempie zabrali mnie ze schroniska i opłacili mi hotelik u Czarodziejki. Koszt takiego hotelu to 300 zł miesięcznie i wiem dobrze, że to duży wydatek dla moich „cioć i wujków”. Teraz jestem właśnie w hoteliku i uczę się życia poza schroniskiem. Zadziwiłem wszystkich pokazując, że „staruszkiem” to ja nie jestem. W hoteliku odżyłem, pragnę biegać, szaleć i bawić się, energia mnie rozpiera. Póki co uczę się chodzić grzecznie na smyczy i mam wilczy apetyt. Po cichutku marzę, że znajdę sobie stały dom i kochającego właściciela, w końcu los już raz się do mnie uśmiechnął. Ze swojej strony gwarantuję miłość i oddanie. Spójrz proszę na moje zdjęcia. Może to właśnie Ty mnie pokochasz i przygarniesz pod swój dach? A może zechcesz wspomóc mnie choćby grosikiem? Skontaktuj się proszę… Czekam na Ciebie! -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='wiolabiszop']Witam ja rownież deklarowalam 10zl stałych ale nie ma mojego wpisu więc zastanowie sie nad innym wątekiem .Pozrdawiam wszystkich na tym wątku i milego dnia.:))[/QUOTE] Twoja deklaracja jest wpisana , tylko postu nie mogłam edytować . To jak będziesz wpłacać? -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[SIZE="6"]Szukamy jakiejś zdolnej cioteczki do napisania tekstu do ogłoszeń !!!!!:cool3::cool3: -
Kiara -15 letnia sunia ma DS , zostaje z nami :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Kiara ogłoszona na : [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1095075029[/url] 1www.bono-polska.pl 2www.ojej.pl 3www.pineska.pl 4www.animalia.pl 5www.gumtree.pl 6www.petworld.pl 7www.autogielda.pl 8www.adopcjapsa.pl 9www.rozglos.net 10www.anonseogloszenia.pl 11www.najpewniej.pl 12www.mammisia.pl 13www.petsy.pl 14www.e-zwierzak.pl 15www.e-zwierzak.pl 16www.adpedia.pl 17www.olx.pl 18www.szybko-sprzedam.pl 19www.sprzedasz.pl 20www.neeon.pl 21www.bstok.pl 22www.ogloszenia.e-podlasie.pl 23www.ogloszenia.jard.pl 24www.bialystok.biz.pl 25www.gieldabialystok.pl 26www.gielda.bai.pl 27www.twoje-ogloszenia.pl 28www.kupsprzedaj.pl 29www.twoje-x.net 30www.ogloszenia.tasdj.pl 31www.kupiepsa.pl 32www.ale.gratka.pl 33www.przygarnijzwierzaka.pl 34www.morusek.pl 35www.kokosy.pl 36www.cafeanimal.pl 37www.drobne.centrumofert.pl 38www.krakusik.pl 39www.owi.pl 40www.aleokazja.pl 41www.i-bazar.pl 42www.ojoj.pl 43www.info-krakow.pl 44www.adsy.pl 45www.eoferty.com.pl 46www.portalogloszen.pl 47www.top-ogloszenia.com 48www.mamoferte.pl 49www.bazarek.biz 50www.psiamania.pl -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dotarły nowe wpłaty , wszystko na pierwszej stronie . -
[quote name='ocelot']Moje dzieci są zachwycone Bojusem:) aż dziwne, że on się ich nie bał i brykał, aż miło:)[/QUOTE] Aniu bojus dzieci bardzo lubi i nie boi się ich wcale .Pewnie sobie myśli , takie małe to i tak mi nic nie zrobi :)
-
jeśli wizyta będzie ok to sunia będzie miała domek :)
-
Obraczus , wklej link na wątek pixela -staruszka , w moim podpisie , tam jest mnóstwo wspaniałych ciotek które napewno pomogą . Pixelowi uzbierały się pełne deklaracje w dwa dni .
-
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
udało się edytować rozliczenie , więc wszystko jest na 1 stronie . A jak tam nasz Pixelek?? [SIZE="4"]Czarodziejko kiedy podjedziesz z Pixelem do wet ? Czy fundacja pokryje koszty diagnozowania i ewentualnego leczenia?? Tak sobie pomyślałam jeśli kasa na wet nie potrzebna , to może wykupić Pixelowi ogłoszenia na jakimś bazarku i wyróżnione allegro zrobić ???Jak myślicie ??? -
Fundacja "Psiegrane Marzenia" - pomóżmy psim seniorom :)
Tymonka replied to siekowa's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Ciotki , Pixel jest jednak duży (w typie kaukaza) , na zdjęciach wyglądał na małego . Poprawcie proszę :)- 633 replies
-
- adopcje satrszych psów
- amstaff
-
(and 4 more)
Tagged with:
-
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kolejne 50 zł z FB dotarło: Deklaracje stałe : Reniax1- 50 zł Undetrcia – 10 zł Magdan- 2x20 zł (za czerwiec , lipiec) Viola005- 25 zł 1000days- 15 zł Dziecina- 10zł Paulinken-10 zł Szafranekm- 10 zł Andrew180- 10 zł Megaan- 20 zł Anja2201 -5x10 zł ( XI,XII,XII,IX,X) Razem: 250zł Jednorazowe: Teczowaa- 30 zł Magdan 60 zł Andrew180- 30 zł 1barto-115 zł Wiolabiszop-35zł Razem : 260 zł Jednorazowe z FB: Agata B. 200zł Agnieszka B.-300 zł Magdalena J. 10 zł ANNA R-50 zł + wpłata od Paulina 10 zł ( nie wiem kto to i czy stała czy jednorazowa ??) Razem : 560 zł Stan Konta : 1040 zł Wydatki : 300zł –DT od 22.06 do 22.07 40 zł – transport Stan konta na 23.06 –750 zł -
Agata napisz jak Tolek ?
-
[quote name='mala_czarna']Jak Figunia znajdzie domek to ja się bardzo, bardzo cieszę :) Ciotka, ten maluch w linku jest śliczny, ale pan szuka suni - najlepiej tak do 2 lat, niezbyt dużej, ale i nie karypelka :) wywnioskowałam z rozmowy, że mile widziany byłby golden, ale nie ze względu na wygląd, a raczej stosunek do dzieci.[/QUOTE] A może moją Ufcie byś poleciła ?? Długo już szuka domku , ale zaznaczam domku idealnego .: [url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Ufa-i-Tolek-w-DT-prosimy-o-wsparcie-na-szczepienie-Tolka-[/url]!!!!
-
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Gacuś się przypomina: Zjem cię teraz , zobacz jakie mam kły : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/307/04af304433b02b1cmed.jpg[/IMG][/URL] a nie mówiłem , zacznę od twojej ręki: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/307/2cca0aad7731034fmed.jpg[/IMG][/URL] nie fajnie się bawisz , idę wuja Tymona pomęczyć : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/302/827222f10de38c48med.jpg[/IMG][/URL] Uwaga biegnę do Ciebie !! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/306/d41d2c6686c4c595med.jpg[/IMG][/URL] Co chcesz , spałem , a ty mnie budzisz : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/307/3f04c7d39861e492med.jpg[/IMG][/URL] -
Odpoczywam :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/307/641d2ae2b23b8dc2med.jpg[/IMG][/URL] Ciotka ma piłeczkę w ręku , może żuci?? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/308/0c3698aa955dad02med.jpg[/IMG][/URL] o a tu moje ulubione drzewo , kiedyś było zielone i ładne , a potem do spółki z innymi obgryźliśmy korę i uschło :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/307/cfe32caf7999c404med.jpg[/IMG][/URL] Gacek wyniósł but z domu , lecę go zakopać za domem :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/303/1282a57dcc88e469med.jpg[/IMG][/URL] coś się tam dzieje?Lecę poszczekać z Tymonem i Kluskiem : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/308/73be6079908e3183med.jpg[/IMG][/URL]
-
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dokładne rozliczenie , Czarodziejko dasz radę wstawić w poście na 1 stronie tam gdzie jest rozliczenie , bo ja od 2 dni nie mogę edytować . Deklaracje stałe : Reniax1- 50 zł Undetrcia – 10 zł Magdan- 2x20 zł (za czerwiec , lipiec) Viola005- 25 zł 1000days- 15 zł Dziecina- 10zł Paulinken-10 zł Szafranekm- 10 zł Andrew180- 10 zł Megaan- 20 zł Anja2201 -5x10 zł ( XI,XII,XII,IX,X) Razem: 250zł Jednorazowe: Teczowaa- 30 zł Magdan 60 zł Andrew180- 30 zł 1barto-115 zł Wiolabiszop-35zł Razem : 260 zł Jednorazowe z FB: Agata B. 200zł Agnieszka B.-300 zł Magdalena J. 10 zł + wpłata od Paulina 10 zł ( nie wiem kto to i czy stała czy jednorazowa ??) Razem : 510 zł Stan Konta : 1040 zł Wydatki : 300zł –DT od 22.06 do 22.07 40 zł – transport Stan konta na 23.06 –700 zł -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pixelku zachowuj się porządnie , bo cię ciotka do schronu odwiezie jak jej za mocno dasz w kość :D -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
najlepiej do 20 , bo 22 każdego miesiąca będę przelewać 300 zł do Czarodziejki .