Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Tymonka

    Metamorfozy

    Kora przeprasza za offa , ale chciała zaprosić na swój bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/190056-książki-gazety-Mój-pies-i-inne-na-Korę-!-Do-05.08-do-godziny-20-00-.ZAPRASZAMY-[/url]!!!
  2. Kora przeprasza za offa , ale chciała zaprosić na swój bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/190056-książki-gazety-Mój-pies-i-inne-na-Korę-!-Do-05.08-do-godziny-20-00-.ZAPRASZAMY-[/url]!!!
  3. Kora przeprasza za offa , ale chciała zaprosić na swój bazarek : http://www.dogomania.pl/threads/190056-książki-gazety-Mój-pies-i-inne-na-Korę-!-Do-05.08-do-godziny-20-00-.ZAPRASZAMY-!!!
  4. Przepraszam za offa , ale Kora chciała zarosić na bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/190056-ksi%C4%85%C5%BCki-gazety-M%C3%B3j-pies-i-inne-na-Kor%C4%99-!-Do-05.08-do-godziny-20-00-.ZAPRASZAMY-[/url]!!!
  5. Kora zaprasza na zakupy : [url]http://www.dogomania.pl/threads/190056-ksi%C4%85%C5%BCki-gazety-M%C3%B3j-pies-i-inne-na-Kor%C4%99-!-Do-05.08-do-godziny-20-00-.ZAPRASZAMY-[/url]!!!
  6. przepraszam , ale może któraś cioteczka chciała by zrobić zakupy ?? [url]http://www.dogomania.pl/threads/190056-ksi%C4%85%C5%BCki-gazety-M%C3%B3j-pies-i-inne-na-Kor%C4%99-!-Do-05.08-do-godziny-20-00-.ZAPRASZAMY-[/url]!!!
  7. Parę żyć , małą miała dzisiaj sterylkę (jak się w trakcie okazało aborcyjną )
  8. Domek w łodzi w bloku , ale najlepszy jaki może być :)
  9. Trzeba się koniecznie zająć tamtymi psiakami , ale ja się już nie podejmę zakładania im wątków bo niestety nie jestem w stanie im wszystkim dać DT , a nie chcę kolejnych oskarżeń . A co do Figuni to grzeje dupkę w nowym domku :) Będą niedługo zdjęcia .
  10. maluch ma jeszcze 4 dni allegro , może macie jakiegoś innego szczeniaka któremu by się przydało ??
  11. Raczej wątpię ,żeby taki staruszek komuś zginął przez przypadek :( Mogę porobić ogłoszenia . Jest na wątku staruszków już?
  12. Jak tak można ?? Oddany czy znaleziony ??? Potrzebne ogłoszenia??
  13. [quote name='xxxx52']Anja -w imieniu pieska dziekujemy ,ze uchronilas ja przed tragedia i przed mozliwoscia zajscia w ciaze. Pomysl ,moze jak troszczke nabierze sadelka o wykastrowaniu psinki ,byc moze jest nawet w ciazy (o ile jest to suczanka.)[/QUOTE] Nie macie mi za co dziękować . Figa będzie sterylizowana , ale jeszcze chwilę , narazie musi dojść do siebie .Być może nowy domek ją wysterylizuje . Gdyby moja ciocia zdecydowała się ją adoptować na co bardzo liczę miała by wspaniały domek .
  14. Allegro: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1163134522[/url]
  15. Narazie Pieniążki nie są potrzebne więc nie zbieramy .
  16. Przepraszam najmocniej :oops: miałam urwanie głowy . Ale teraz chętnie pomogę . Może allegro ??Jak coś to proszę o tekst i fotki na maila : [email][email protected][/email]
  17. dodatkowo imię figa wymyśliła moja ciotka która jest tu na wakacjach i jest w Figuni zakochana po uszy , sama psa nie ma więc może coś z tego będzie .
  18. Maluszek , teraz Figa jest w DT u mojej rodziny , udało mi się ich cudem namówić . Figa na początku była mocno przestraszona , ale jak zobaczyła , że ikt jej krzywdy nie zrobi to zaczęła wesoło koło nas biegać ,świetna sunia :)
  19. Mała ma rok - półtora i waży jakieś 5 kg.
  20. [quote name='Temida']Aniu ja Ci mogę polecić w Radomsku, 15 zł. doba, ale opieka samego weta. Teraz duże oblężenie, ale jak coś to załatwię przecież. Moja Lonia tam jest, zresztą był cały tłum :) Ja jeżdżę tam parę razy w tygodniu. [url]http://www.dogomania.pl/threads/186740-Lonia-cierpia%C5%82a-na-wysypsku-teraz-czeka-na-DOM-ma-ma%C5%82o-czasu-Radomsko[/url][/QUOTE] Dzięki , ale narazie mamy 40 zł stałych deklaracji tylko :( Ja nadal liczę na cud i jakiś bezpłatny DT , a jak nie to może u Owieczki , tam był nasz Portos i byłyśmy bardzo zadowolone a koszt to 300 zł / miesiąc .
  21. Jutro będę się kontaktować z hotelikami od rana . A narazie nie ma deklaracji ,żeby go zabierać :(
  22. [quote name='Kenny']może napiszcie do [B]missieek [/B]lub [B]zuzaneczki [/B]z zapytaniem o DT...warto spróbować.[/QUOTE] Napisane...
  23. Ja narazie napisałam Do donki5 , niestety miejsc brak , jutro zadzwonię do Owieczki u niej to DT domowe .
×
×
  • Create New...