[quote name='Temida']Aniu ja Ci mogę polecić w Radomsku, 15 zł. doba, ale opieka samego weta. Teraz duże oblężenie, ale jak coś to załatwię przecież.
Moja Lonia tam jest, zresztą był cały tłum :) Ja jeżdżę tam parę razy w tygodniu.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186740-Lonia-cierpia%C5%82a-na-wysypsku-teraz-czeka-na-DOM-ma-ma%C5%82o-czasu-Radomsko[/url][/QUOTE]
Dzięki , ale narazie mamy 40 zł stałych deklaracji tylko :( Ja nadal liczę na cud i jakiś bezpłatny DT , a jak nie to może u Owieczki , tam był nasz Portos i byłyśmy bardzo zadowolone a koszt to 300 zł / miesiąc .