-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Ufcia nadal siedzi u mnie , zainteresowania nie ma żadnego , nie wiem czemu , może to oczko ludzi odstrasza ?? A jest wspaniała , na spacerach nie odchodzi dalej niż na 2-3 metry , na smyczy chodzi pięknie , nauczyła się czystości w domu , nie niszczy , a tak cudnie odwdzięcza się za okazane zainteresownie , nie wiem jak długo będzie siedzieć u mnie , ale szukam jej domku ze "złotymi klamkami" , na taki zasłużyła
-
Kiara -15 letnia sunia ma DS , zostaje z nami :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Gdyby była młodsza to napewno szukała bym jej domu , ale to 15 letnia starsza pani , schorowana , coraz słabiej chodzi (tylnie łapki odmawiają posłuszeństwa ) , często się poprostu przewraca :( Poza tym starych drzew się nie przesadza , a ona się już zadomowiła :) MOJA księżniczka kochana:loveu: -
Kiara -15 letnia sunia ma DS , zostaje z nami :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia nie potrzebne były jednak , nie wiem czy ktoś tu zagląda czy nie , ale napiszę , dzisiaj podjeliśmy z TZ decyzję : Kiara zostaje z nami i nikomu jej nie oddam :) -
Aniu to miało być gdzieś pod Bełchatowem z tego co kojarzę . Dzwonię do Ciebie , odbierz :)
-
Fajnie ,e si wszystko wyjaśniło , ale na drugi raz proszę najpierw się dowiedz dokładnie a później rzucaj oskarżenia , bo naprawdę się przykro robi i odechciewa wszystkiego .
-
Rozumiem ,że liczyłyście , ale to chyba nie nasza wina że tak wyszło , gdyby tą wizytę trzeba było zrobić w naszym mieście to jeszcze tego samego dnia bym się umówiła , ale to było ponad 40 km od nas , to nie takie proste , Ocelot ma dwoje dzieci , pracuje ma na głowie właściwie cały nasz schron i do tego brak prawa jazdy , ja mam prawko ale jestem niedzielny kierowca i nie wyjeżdżam poza swoje okolice , muszę liczyć na TZ zawsze jak mam parę dni to zawsze coś wymyślę , a wy dałyście mi jeden dzień nie byłam w stanie , a jak już znalazłam sobie transport to dostałam pw że wizyta nie potrzebna i że przeze mnie sunia dom straciła , przykre takie oskarżenia tym bardziej że naprawdę starałam się pomóc .
-
domek jak najbardziej , ale wicie taki z ogromnym sercem i świadomością ,że to może być bardzo ciężki przypadek . co prawda Bojus już super jest , mam fajny filmik na którym widać jak zachowuje się przy obcych ale za nic nie mogę go przesłać , nie wiem czemu .
-
Dzięki dziewczyny , przywracacie mi wiarę w to że jest sens pomagania tu na dogo bo przez chwilę miałam ochotę po prostu więcej na dogo nie wchodzić.
-
okolice Piotrkowa Tryb. POMOCY pies na stacji ledwo zipie!
Tymonka replied to mru's topic in Już w nowym domu
tamten psiak był pod Piotrkowem na stacji koło zajazdu górskiego (góralskiego) .A ty mówisz o tej bliskiej w stronę Warszawy ?? Kawałek za Lubochnią ?? -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Konto wysłane :) -
ok , ja chciałam tylko wyjaśnić nieporozumienie .Poza tym nienawidzę jak wypowiadają się osoby które nie mają pojęcia o całej sytuacji a mają najwięcej do powiedzenia . I sory Agata za mój komentarz na temat wydawania psów komuś kogo nie znam , ale niesamowicie mnie wkurzyło oskarżenie ,że psem się nie interesowałam , a wysyłałam pw z zapytaniami o Tolka na które nie było żadnej odpowiedzi .
-
Po pierwsze to między Korą a ufą jest jakieś 30 kg różnicy , po drugie Ufa była sterylizowana podczas akcji tańszych sterylek i w Tomaszowie , a Kora w Radomiu bo tam jest na DT . Poza tym nie przypominam sobie żebyś o to pytała , nie jestem w stanie pomóc teraz śwince sterylkowej , mam 4 psy na DT , dwa swoje i Korę bez deklaracji na płatnym DT . A jeśli chodzi o Agatę to gdyby tylko słowem wspomniała ,że czegoś jej potrzeba to bym wysłała , ale skoro nic nie pisała to co miałam robić , . Jak Tolek gryzł wszystko to proponowałam parę razy zakup konga , do tej pory nie dostałam adresu na który kong miałam wysłać . Agata pisze że od dwóch miesięcy nie interesowałam się tolkiem , mój błąd był taki ,że psiałam PW a nie na wątku i teraz jest , że to ze mną kontaktu nie było .
-
Agata tak jak pisałam na pw , sądziłam ,że jeśli będzie Ci czegoś dla Tolka brakować to poprostu napiszesz , nie pisałaś . Jeśli chodzi o mój brak zainteresowania nim , to parę razy prosiłam ,żebyś się odezwała na wątku , ale nie raczyłaś , dopiero po moim wpisie na profilu odezwałaś się . Ja też się następnym razem dwa razy zastanowie zanim oddam psa na DT komuś kogo nie znam bo później nie można się doprosić o żadne info o nim .
-
Agata bardzo Cię proszę , napisz co się z Tolkiem dzieje , na wątku się nie odzywasz , na PW nie odpowiadasz ....
-
co tam u Czarusia??
-
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Zajrzy któraś ciotka do Gacunia?? -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pixelku wszystkie ciotki o tobie zapomniały :( Ciekawe co tam słychać u Ciebie , jeszcze chwilę i będą twoje ogłoszenia i domki mają się bić o ciebie !!! -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
Tymonka replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Aniu to Zuzia musi pozbierać i rozliczyć na pierwszej stronie . -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Doszły nowe wpłaty , wszystko na pierwszej stronie :) -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
gdzie wszystkie ciotki wywiało ??? Gacek nadal czeka na DS !!!! -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co tam u Ciebie Pixelku ??? -
Kto wrzuci grosika do skarbonki tomaszowskich psiaków?
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[B]Stan skarbonki na dzień 03.07 - 183 zł [/B]