Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. [quote name='Szarotka'][B]To straszne, zeby oddac psa od Jamora do schroniska. [/B] Jak chodzi o adopcje Toffina, to jakiego domu szukacie ?? poprzedni dom byl nie odpowiedni bo brakowalo srodkow ?? Moge Toffikowi podarowac ogloszenia wykupione na bazarku, bo pies, ktorego chcialam oglaszac jest chory i narazie nic nie wiem co sie z nim dzieje.[/QUOTE] Straszne , ale co Asia ma robić , z tego co pamiętam to ma na swoim utrzymaniu 8 psów i zero pomocy , a Tofiś nie ma za dużych szans na adopcję nie ukrywajmy , młode psiaki siedzą miesiącami , a Toffino swoje lata ma . Zuziu zmień może chociaż tytuł wątku , napisz ,że pies może trafić do schronu może coś się ruszy .
  2. to może ja zacznę ze swoimi tymczasami po stacjach jeździć :D
  3. ostatnio chciałyśmy z Majką zabierać gdzieś do hotelu dwa psiaki z pod innej stacji pod trasą , ale oba (zwykłe kundelki) znalazły nowe domki właśnie pod stacją :)
  4. może ktoś go zabrał , psiak był podobno bardzo przyjazny , a tam jest stacja i ogromny zajazd setki ludzi się przewija , może ktoś się ulitował ??
  5. Podobno schron w piotrkowie jest bardzo dobry , jest nowo wybudowany duże wybiegi itd. , ale nie byłam tam więc nie wiem na pewno .
  6. tzn. cieszy się jak widzi i jak ktoś otwiera drzwi to pobiega . Owszem nie jest to najbezpieczniejsze miejsce dla psa , zastanawiam się tylko kto tam dzwonił i informował ,że przyjedzie po psa w sobotę i zabierze go do schronu .
  7. Byłam tam , ale psiaka nie było wypytałam , ludzie na stacji mówią ,że pies był i że ktoś dzisiaj dzwonił w jego sprawie prosił żeby go przetrzymali do soboty , bo w sobotę ktoś go do schronu ma zabrać , ale pani nie wiedziała kto .Później rozmawiałam z ochroniarzem (obok stacji jest zajazd ) i on mówił ,że psiak na pewno domowy był , pcha się do budynku , super reaguje na auta , bardzo delikatnie bierze jedzenie z ręki . Postaram się tam jeszcze podjechać , ale jedno wiemy pies na pewno nie chodzi głodny , pan ochroniarz obiecał ,że będzie pilnował żeby zawsze miał wodę , a jeść dostaje to co akurat zostanie w zajeździe , więc nie jest najgorzej .
  8. Zapisuję , postaram się podjechać tam jeszcze dzisiaj podjechac , ale to mój TZ musi się zgodzić
  9. Pańciowie u wet byli bo troszkę ranka się paprała i Portosek dostał antybiotyk , poza tym wszystko ok .
  10. Tak , raz już był adoptowany , ale państwo go oddali bo nasikał na podłogę i dziecko się ubrudziło , a pół godziny uczenia czystości nie wystarczyło ...
  11. [quote name='Owieczka']Pewnie nawet o mnie nie pomyślał... :( Ma nowych pańciów i dużo się dzieje w koło niego więc nie ma czasu na sentymenty :D To bardziej ja przeżywam...[/QUOTE] Owieczko mała kopia zapasowa Portosa właśnie mi kostki obgryza , powiedz tylko słowo a wsiadamy w samochód i jedziemy do Ciebie :D Gacek i wygląd i charakterek po tatusiu odziedziczył , tylko czarny jest .
  12. Mam nadzieję ,że będzie dobrze , a to się strasznie przestraszyłam ,że mu się odnowiła ta wada którą miał , chociaż wet który go leczył wtedy mówił ,że Tutek może mieć problemy z łapkami jak dorośnie , ale liczyłam ,że jednak nie będzie miał .
  13. Cudna jest ,a ten języczek wypadający , no poprostu cudo . Jak ja kocham takie staruszki nieporadne :)
  14. Szukam pilnie jakiegoś specjalisty , ortopedy we Wrocławiu . Znacie jakiegoś ????
  15. Maja wczoraj do państwa dzwoniła , Portonio super , państwo zakochani i wszystko w najlepszym porządku :)Jak ja się cieszę ....
  16. Instrukcja : Zdjęcie zmniejszyć do rozmiaru 640 na 480 wejść w odpowiedź w nowej karcie otworzyć : imageshack.us tam załadować zdjęcie wyświetli się strona z różnymi linkami , należy skopiować link na forum wrócić do odpowiedzi ( na dogo) i wkleić wcześniej skopiowany link zatwierdzić odpowiedź i jest zdjęcie :)
  17. Ciotki rozmawiałam dzisiaj z Kasią , jest duży problem , Tutkowi odnowiły się problemy z łapkami :( Szukamy jakiegoś naprawdę dobrego specjalisty we Wrocławiu . Macie jakieś pomysły ?? Dzisiaj kasia idzie do innego weta , Tutek ma mieć badania .Zobaczymy co dalej .
  18. Jak to jest Muszkietera ,że ja dopiero teraz do Ciebie dotarłam ,żadna ciotka mnie nie zaprosiła:mad::mad:
  19. Portonio pojechał , ja jestem nowym państwem zachwycona , oby wszystkie psiaki takich miały . Przyjechali , posiedzieli godzinkę poznali się z Portosem i pojechali . Napewno będą dbać o malucha , nawet specjalne psie pasy bezpieczeństwa mieli . Zgodnie z naszymi sugestiami mieli i szelki i obrożę . Domek naprawdę super :)Zaraz Majka ma dzwonić do nich to pewnie wejdzie i napisze co państwo mówili .
  20. Zamówiłam Pixelowi ogłoszenia na bazarku: http://www.dogomania.pl/threads/184745-Wielki-BAZARRRRO-OG%C5%81OSZENIA!-Ca%C5%82y-pakiet-TYLKO-15z%C5%82-!!!-Na-wrzesi%C5%84skie-psiaki.31.07 A wieczorem zrobię wyróżnione allegro .
  21. [quote name='siekowa']Anja możesz tym psom założyć wątek? Wiadomo ile mają czasu? :( [/QUOTE] Trochę czasu mają bo są w typie rasy bardzo i kierownik liczy na zysk .Wątek mogę założyć , ale nie podejmę się wyciągania kolejnego psa ze schronu , za dużo już mam tych psiaków i nie wyrabiam przedewszystkim finansowo . Chyba ,że uda się jakiś bezpłatny DT znaleźć .
  22. Mam nadzieję ,że już niedługo Pikolo i Figa będą razem :) A tymczasem mój TZ odebrał dzisiaj telefon dzwoniła pani której psem się kiedyś zajmowałam , gdzieś na łące oszczeniła się sunia , nic więcej jeszcze nie wiem , jutro od rana będę się z panią kontaktować . Trzymać kciuki ,żeby to był jeszcze ślepy miot , bo jak nie to ja się chyba pochlastam .
  23. Dokładnie , tzn. teraz ma 45 zł deklaracji stałych , a trzeba 250 zł
×
×
  • Create New...