Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Z tego wszystkiego nie spojrzałam czy pies czy sunia , ale mój TZ mówi , że pies . Ja bym go chciała chociaż na podwórko dać do kogoś , tak jak obiecałam jeśli ktoś się podejmie to dostanie budę dla niego .
  2. Przepraszam za offa , ale sprawa diabelnie pilna , maluszek umiera w lesie : [url]http://www.dogomania.pl/threads/189535-Wycieńczone-maleństwo-umiera-w-lesie-!!!!!?p=15066430#post15066430[/url]
  3. Do góry pixelku , tobie się udało a ja dzisiaj kolejnego umierającego maluszka znalazłam , jak ktoś chciał by poczytać : KLIK
  4. Przepraszam za offa , ale sprawa diabelnie pilna , maluszek umiera w lesie i raczej nadaje się na mikropsiaka : http://www.dogomania.pl/threads/189535-Wycieńczone-maleństwo-umiera-w-lesie-!!!!!?p=15066430#post15066430
  5. Dramat , trzeba na już znaleźć jakieś DT , chociaż na podwórku , jak by ktoś chciał to ja mogę budę pożyczyć , mam taką akurat dla niego . Chodzi o to ,żeby był bezpieczny , nie wiem czy on tam w tym lesie mieszka , nic nie wiem , a boję się ,że pójdzie gdzieś dalej i już go nie znajdę . Mam cholerne wyrzuty sumienia ,że go tam zostawiłam ...:(
  6. Przepraszam za offa , ale sprawa diabelnie pilna , maluszek umiera w lesie : [url]http://www.dogomania.pl/threads/189535-Wycieńczone-maleństwo-umiera-w-lesie-!!!!!?p=15066430#post15066430[/url]
  7. Przepraszam za offa , ale sprawa diabelnie pilna , maluszek umiera w lesie : [url]http://www.dogomania.pl/threads/189535-Wycieńczone-maleństwo-umiera-w-lesie-!!!!!?p=15066430#post15066430[/url]
  8. DEKLARACJE : Jednorazowe : agusiazet - 100 zł Nadalle-10 zł Razem : 110 zł Stałe: li1 - 10 zł Anja2201 -10 zł _Goldenek2 - 20 zł razem : 40 zł
  9. [CENTER]Jedziemy dzisiaj z TZ do mojej mamy , nagle na środek skrzyżowania wybiegają dwa psiaki , jeden gryzie drugiego . Tz się zatrzymał , ja pobiegłam do psów , ten silniejszy odszedł , a gryzione maleństwo uciekło do lasu . Poszłam za nim , a tam malutka skulona kupka nieszczęścia . Podszedł , a raczej przyczołgał się do mnie pozwolił pogłaskać , ale był przerażony . Maluszek jest skrajnie wyczerpany , a na szyi ma wytarty 4 cm pasek sierści , widać ,że robią się tam ranki , musiał być gdzieś bardzo długo uwiązany . Dałam mu jeść i pić ( profilaktycznie mam zawsze w samochodzie ) , porobiłam zdjęcia i musieliśmy jechać , nie byłam w stanie go zabrać , ale nigdy nie zapomnę tych oczu wpatrzonych we mnie jak wsiadałam do auta , tych oczu błagających " Pomóż mi , nie zostawiaj mnie tu " Ja nie mogę go zabrać do siebie , mam 3 swoje psy i 4 tymczasy . Jeden z moich psów to schorowana staruszka (nie szczepiona już , bo za stara jest ) i nie mogę ryzykować , nie mam miejsca na kolejnego psiaka . A jak nie pomogę temu bidasiowi to chyba mi serce pęknie . [SIZE="6"]Jeśli ktoś mógł by wziąć maluszka chociażby na podwórko w pakiecie dostanie budę dla niego !!![/SIZE] [URL=http://img829.imageshack.us/i/p1100835.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/4943/p1100835.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img251.imageshack.us/i/p1100840.jpg/][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/2185/p1100840.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img37.imageshack.us/i/p1100844.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/7932/p1100844.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img716.imageshack.us/i/p1100858g.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/6705/p1100858g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img51.imageshack.us/i/p1100866.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/1122/p1100866.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  10. Jak będzie jakiś tekst do ogłoszeń to ja porobię i może jakaś fotka lepsza??
  11. A może Pixelowi by się jakieś witaminki na wzmocnienie przydały ??
  12. Czarodziejko a możemy liczyć na jakieś ładniejsze fotki Pixela do ogłoszeń?
  13. [SIZE="5"]Wpływy na lipiec : DZIECINA- 10 zł viola005 - 25 zł BJUTA -5 zł RENIAX1- 50 zł Atomowka-20 zł Andrew180-10 zł MAŁGORZATA N - 5 zł ADAM P - 20 zł UNDERCIA - 10 zł PAULINKEN - 10 zł MEGAAN-20 zł go-ja-10 zł WIOLABISZOP -10 zł managua -60 zł (06,07,08 10r) Wydatki : Opłata za DT od 22.07 do 22.08 - 300 zł [SIZE="5"]Stan konta na dzień 21.07. - 765zł
  14. Asik , żeby zapisać zmiany musisz wejść w edycję zaawansowaną wtedy się zapisze .
  15. Asiu dzięki ,że jesteś :)
  16. Szczególnie na tym ostatnim zdjęciu podobna .
  17. Trzeba Asi pokazać . Wyślesz wątek??
  18. Sunia cudna , a to nie jest jakiś mix z collie ??
  19. Ciekawe jak tam Pixelek w te upały się czuje ??
  20. Aniu chciałaś powiedzieć " jak ze schodów spada :D " ??
  21. Dzięki , tekst super , ale zastanawiam się czy nie poczekać jeszcze z tydzień z ogłoszeniami , maluch jest jeszcze bardzo nieporadny .
  22. Wpływy na lipiec : DZIECINA- 10 zł viola005 - 25 zł BJUTA -5 zł RENIAX1- 50 zł Atomowka-20 zł Andrew180-10 zł MAŁGORZATA N - 5 zł ADAM P - 20 zł UNDERCIA - 10 zł PAULINKEN - 10 zł MEGAAN-20 zł Stan konta na dzień 13.07. - 985zł
×
×
  • Create New...