Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. [quote name='KatiKorej']Ode mnie teraz tylko 10zł stałej, zobaczymy jak znajdę pracę.[/QUOTE] bardzo dziękujemy !!!! [B]Brakuje jeszcze 460 zł !!!![/B]
  2. [quote name='KatiKorej']Ode mnie teraz tylko 10zł stałej, zobaczymy jak znajdę pracę.[/QUOTE] bardzo dziękujemy !!!! [B]Brakuje jeszcze 460 zł !!!![/B]
  3. [quote name='marzenkap']też jestem , moogę wpłacić jednorazowo 50zł na początku wrzesnia[/QUOTE] Bardzo dziękujemy :) [QUOTE]To ja dam 30zł stałej.[/QUOTE] Ciociu ty chyba już nie powinnaś , ale bardzo dziękujemy :) [QUOTE]Dziekuje za zaproszenie. Moge tylko jednorazowo - 20 zl.. No chyba, ze 5 zl stalej chcecie, bo więcje nie mogę naprawdę..[/QUOTE] Każda złotówka stałej deklaracji jest nam bardzo potrzebna , bardzo dziękujemy
  4. [quote name='Czarodziejka']Kiedy biedaki mają termin eksterminacji? Jeżeli zadecydujecie przywieźć je do mnie, to kiedy?[/QUOTE] Termin będzie ciut przedłużony jak powiemy , że oba zabieramy . Chyba już zdecydowaliśmy , a przyjadą jak tylko uzbieramy choć część deklaracji i znajdziemy transport .
  5. [quote name='nescca']Swietnie ,że jest szansa dla chlopaczków...trzymam kciuki i porozsylam wątek do znajomych.[/QUOTE] Dzięki ogromne !!!
  6. Tymonka

    Metamorfozy

    Za stare i zbyt chore , żeby zapenić im godną starość , dostaną zastrzyk i odejdą w zimnym ciemnym boksie schroniska . Pozwolimy na to ???? Każda złotówka stała i jednorazowa może uratować te dwa psiaki : [url]http://www.dogomania.pl/threads/191806-Dwa-staruszki-Flip-i-Flap-które-czeka-igła-!-Za-tydzień-czeka-je-śmierć-[/url]!!!!
  7. Czarodziejko jak mamy Ci dziękować ??? Czyli teraz szybciutko szukamy deklaracji i transportu ! Psiaki będą odpchlone i odrobaczone.
  8. [quote name='agusiazet']Ciotki, a na co potrzebujecie pieniążki z Talcottowej Skarpety? leczenie czy hotelowanie?[/QUOTE] W tej chwili każda złotówka się liczy , przede wszystkim na hotel . Napiszę jeszcze do Czarodziejki , może u niej będzie ciut taniej . Kurcze na jednego psiaka ciężko uzbierać , a na dwa....:(
  9. [quote name='nescca']jeśli tylko zwolni sie u nas miejsce...możemy je zabrać natychmiast....(póki co...Zulus w szpitaliku więc jeden wolny boks jest) razem do jednego boskiku.Skoro zostaly znalezione razem to pewnie jest to dluzsza przyjaźn. Boże....żeby tylko zdążyć. Takie fajne dziadeczki.[/QUOTE] Nescca a jaki był by koszt ?? Bez deklaracji nie damy rady , przynajmiej ja nie dam , raz wyciągnęłam psiaka bez deklaracji i od roku spać nie mogę czy uda mi się zapłacić za następny miesiąc :shake:
  10. [quote name='NusiaiJa']to Ja 10,- dla dalszej zachęty[/QUOTE] Jednorazowa czy stała ??
  11. Przepraszam za offa , to nie mikruski , ale pomoc jest bardzo potrzebna : Za stare i zbyt chore , żeby zapenić im godną starość , dostaną zastrzyk i odejdą w zimnym ciemnym boksie schroniska . Pozwolimy na to ???? Każda złotówka stała i jednorazowa może uratować te dwa psiaki : [url]http://www.dogomania.pl/threads/191806-Dwa-staruszki-Flip-i-Flap-które-czeka-igła-!-Za-tydzień-czeka-je-śmierć-[/url]!!!!
  12. Za stare i zbyt chore , żeby zapenić im godną starość , dostaną zastrzyk i odejdą w zimnym ciemnym boksie schroniska . Pozwolimy na to ???? Każda złotówka stała i jednorazowa może uratować te dwa psiaki : http://www.dogomania.pl/threads/191806-Dwa-staruszki-Flip-i-Flap-które-czeka-igła-!-Za-tydzień-czeka-je-śmierć-!!!!
  13. Za stare i zbyt chore , żeby zapenić im godną starość , dostaną zastrzyk i odejdą w zimnym ciemnym boksie schroniska . Pozwolimy na to ???? Każda złotówka stała i jednorazowa może uratować te dwa psiaki : [url]http://www.dogomania.pl/threads/191806-Dwa-staruszki-Flip-i-Flap-które-czeka-igła-!-Za-tydzień-czeka-je-śmierć-[/url]!!!!
  14. Za stare i zbyt chore , żeby zapenić im godną starość , dostaną zastrzyk i odejdą w zimnym ciemnym boksie schroniska . Pozwolimy na to ???? Każda złotówka stała i jednorazowa może uratować te dwa psiaki : [url]http://www.dogomania.pl/threads/191806-Dwa-staruszki-Flip-i-Flap-które-czeka-igła-!-Za-tydzień-czeka-je-śmierć-[/url]!!!!
  15. [quote name='Czarodziejka']Melduję się na wątku. Anja, oba do mnie?[/QUOTE] Czarodziejko a masz miejsce ? Chyba najlepiej by tak było , żeby oba w jedno miejsce pojechały .
  16. Tu jest wątek tych staruszków , zapraszamy wszystkich bardzo !!!!! http://www.dogomania.pl/threads/191806-Dwa-staruszki-Flip-i-Flap-kt%C3%B3re-czeka-ig%C5%82a-!-Za-tydzie%C5%84-czeka-je-%C5%9Bmier%C4%87-!!!!?p=15277734#post15277734
  17. Wątek staruszków do uśpienia : [url]http://www.dogomania.pl/threads/191806-Dwa-staruszki-Flip-i-Flap-kt%C3%B3re-czeka-ig%C5%82a-!-Za-tydzie%C5%84-czeka-je-%C5%9Bmier%C4%87-!!!!?p=15277734#post15277734[/url]
  18. Wątek staruszków : http://www.dogomania.pl/threads/191806-Dwa-staruszki-Flip-i-Flap-kt%C3%B3re-czeka-ig%C5%82a-!-Za-tydzie%C5%84-czeka-je-%C5%9Bmier%C4%87-!!!!?p=15277734#post15277734
  19. Rozliczenie : wpływy na luty : ze stycznia 40 zł bazarek (ciuszki i buty ) -6,10 zł +18,10 zł +23,30zł +3,50 zł +49 zł +8,30zł +5zł+16,60 zł z bazarku Beli51 -50 zł sonek666 -10zł aldona_b -15 zł basia -70 zł ania shirley -100 zł sonikowa -10 zł PATIJA -25zł Razem wpływów :449,90 zł Wydatki : transport od Czarodziejki do Donki - 217 zł Na koncie Kajki jest : 242,90 zł Wpływy na Marzec : MAGENKA 1 -10zł WAPISZON -50zł Cantadora- 50zł anja2201-20 zł (deklaracja za 4 miesiące ) Mysza1 35zł MANAGUA -40zł malizna78 -10zł (deklaracja za dwa miesiące ) sonek666 - 10zł spadek po Campari - 95 zł bela51 -10 zł minia913 -100 zł magenka1 -10 zł Wydatki : opłata za hotel od 25.02 do 25.03 - 380zł Razem : 292,90 zł Wpływy na kwiecień: bazarek Fony i beli51 - 67 zł [COLOR=#373737][FONT=Tahoma]sonek666 - 10zł [/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma]bela51 -10 zł [/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma]CYKLOIDA 30zł [/FONT][/COLOR]Patija - 25zł Majku33krakow - 10 zł+10zł bazarek - 25,50zł [COLOR=#373737][FONT=Tahoma]MAGENKA 1 -10zł[/FONT][/COLOR] bazarek zabij kleszcza - 5zł +6,25 zł +11 zł Wydatki : transport - 130 zł opłata za hotel od 04.04 do 17.04 - 225 zł OPŁATA ZA HOTELOWANIE KAI OD 18.04 DO 02.05 -225 zł karma - 35 zł [B] wpływy na maj : [/B][COLOR=#373737][FONT=Tahoma]sonek666 -20zł bazarek - 7,70 zł Minia913. - 100 zł [/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma]malizna78 -10zł [/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma]bazarek ogłoszeniowy -52,50zł+3,50 zł +5zł+2,50zł+2,50zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=#373737][FONT=Tahoma]bazarek -19,25zł bazarek -4zł +11,80zł+3,50zł+6,50zł+17,50zł+5zł+1,50zł+5zł+8zł [/FONT][/COLOR]magenka1 -10 zł bazarek książkowy -3,50zł+14,50 zł bazarek kawa i herbata -8zł patija -25zł[B] wydatki : [/B]opłata za hotel od 02.05 do 16.05 -225 zł[B] Razem "-" 13,50zł Wpływy na czerwiec : [/B][COLOR=#373737][FONT=Tahoma]sonek666 -20zł bazarek myszy2 -176zł Bela51 -20zł [/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma]CYKLOIDA -30zł[/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma] [SIZE=4][B][SIZE=2]Razem :214,50 zł [/SIZE] [SIZE=2]Wpłaty na czerwiec [/SIZE][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma]Bazarek beli51 -100 zł+50 zł [/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma][SIZE=4][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][SIZE=2]malizna78 - 5zł magenka1 -10zł bazarek ogłoszeniowy - 15zł +20,50 zł+55 zł +43,50zł+25,50zł [B]Wydatki :[/B] opłata za hotel od 16.05 do 30.05 -225 zł Razem :192,50 zł [B]Wpływy na lipiec : [/B][/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma]MANAGUA 40[/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma][SIZE=4][SIZE=2]zł [/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma]malizna78 -5zł [/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma][SIZE=4][SIZE=2]Cykloida - 10 zł [/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma]SONEK666 -10 zł [/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma]z bazarku fony [/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma]bela51 -120 zł [/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma][SIZE=4][SIZE=2]bazarek -13 zł +8zł Majku33krakow - 50zł [/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma]sonek666 -20zł [/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma][SIZE=4][SIZE=2]Skarbonka Tomaszowska - 100 zł bazarek serwetkowy - 11,50zł magenka1 -10zł Majku33krakow - 100 zł [/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000]minia913 - 185zł (deklaracja za 2 miesiące + jednorazówka ) [/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma][SIZE=4][SIZE=2]anja2201 - 20zł (deklaracja za 4 miesiące ) wydatki : opłata za hotel od 31.05 do 14.06 -200 zł opłata za hotel od 15.06 do 15.07 -450zł opłata za hotel (po zniżce ) - od 15.07 do 31.07 -100 zł [B]Razem : 317,50zł [/B] [B]Wpłaty na sierpień :[/B] [/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma] PATIJA -50zł bela51 -10zł [/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma]CYKLOIDA -10zł [/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma]MAGENKA 1 -10zł [/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma]CYKLOIDA -10zł [/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma]MANAGUA-20zł [/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma] wydatki : opłata za hotel od 01.08 do 01.09 - 350zł [SIZE=2]Razem : 84,50 zł[B] wpływy na wrzesień : [/B]Asik007 - 160zł Fona -30zł [/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma]SONEK666 -10zł [/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma][SIZE=2]bazarek Beli51 i Fony -185 zł bela51 -10 zł bazarek ogłoszeniowy -37,50zł +16zł +7zł +6,50zł +5,50zł +14zł [/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma]MAGENKA 1 -11zł[/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma][SIZE=2] [B]Wydatki : [/B]opłata za hotel od 01.09 do 01.10 - 350 zł [B] Razem :227,0zł Wpływy w październiku : [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma]sonek666 -10 zł [/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma][SIZE=2]anja2201-20zł (deklaracja za 4 miesiące , do grudnia ) [/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma]CYKLOIDA -20zł [/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma]Cantadorra -80zł [/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma][SIZE=2]Ocelot bazarek - 47zł[B] wydatki- opłata za hotel od 01.10 do 19.10 -221 zł zaległa opłata za hotel u Donki5 -120 zł Razem : 63 zł (przekazane wyżełkom : [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233641[/URL])[COLOR=#373737][FONT=Tahoma][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][/COLOR]
  20. [B]Deklaracje stałe :[/B] sonek666 -10 zł Asik007 -15 zł aldona_b -10 zł minia913 -50 zł magenka1 -10zł malizna78 -5zł patija -25 zł majku33krakow -50 zł mysza 1 -30 zł anja2201-5zł cykloida -10 zł bela51 -10zł Managua -10zł Ocelot -10zł [B]Razem :250zł / brakuje 100 zł [/B]
  21. [CENTER][SIZE=5]Dwa kolejne psiaki z Tomaszowskiej mordowni . Za stare i zbyt schorowane , żeby je karmić , nikt na nich nie zarobi więc po co dawać im szansę ?? Kiepski interes ... Damy im szansę ????[/SIZE][/CENTER] [CENTER][B]Flip nie widzi kieruje się tylko węchem ..[/B] [URL="http://img266.imageshack.us/i/i1079550.jpg/"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/3417/i1079550.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img810.imageshack.us/i/i1079551.jpg/"][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/7751/i1079551.jpg[/IMG][/URL] [B]Flap ma jakąś narośl która na oko została nazwana rakiem ..[/B] [URL="http://img801.imageshack.us/i/i1079552.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/7570/i1079552.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img822.imageshack.us/i/i1079553.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/4287/i1079553.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=4]Misia i Kaja przebywają w płatnym DT u Czarodziejki , koszt to 600 zł / miesiąc [/SIZE] [SIZE=5]Chciałam bardzo podziękować za pomoc w sterylizacji suniek Skarbonce sterylkowej : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-(by-bezdomniaków-było-mniej[/URL]) [/SIZE][/CENTER]
  22. Czarodziejko czy przyjęła byś te psiaki do siebie ? Jak coś to za ile ? A z tym rakiem to poczekajmy , podejrzewam , że badań żadnych nie było a rak jest stwierdzony tylko na oko weta więc może go wcale nie ma .
  23. Lepiej , żeby oswajanie trwało dłużej , ale na spokojnie . Moim zdaniem , nie wiem może się mylę , ale trzeba być bardzo cierpliwym , nic na siłę , chodzić do nich gadać , a najlepiej jak byś miała możliwość robienia czegoś koło nich tak żeby widziały , że jesteś , ale nie interesujesz się nimi . Na mojego Bojuska taka metoda działała.
  24. Ja tekścik jakiś stworzyłam , nie wiem czy dobry jest na Śmieszkowym allegro i fotki też są
×
×
  • Create New...