-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Śmieszek dziękuje wszystkim:):)Znalazł domek:)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Przepraszam , ale myślę , że Śmieszek się nie pogniewa . ZAPRASZAM NA BAZAREK DLA FLIPA FLAPA I KORY (W MOIM PODPISIE) -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Tymonka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Koledzy z tego samego schronu zapraszają na bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/192639-Royal-canin-karma-super-psie-przysmaki-r%C3%B3%C5%BCnych-firm-obr%C3%B3%C5%BCki-do-16.09-[/url]... -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Między innymi dla Flipa i Flapa : [url]http://www.dogomania.pl/threads/192639-Royal-canin-karma-super-psie-przysmaki-r%C3%B3%C5%BCnych-firm-obr%C3%B3%C5%BCki-do-16.09-[/url]... -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Tymonka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Jak do mnie przyszła to miała czerwone (nienaturalnie ) dziąsła i jak jej nacisnęłam lekko przy z tyłu dziąsło w dwóch miejscach to krew poszła , ja jej podałam zaraz antybiotyk taki w sprayu specjalnie na ząbki , ale pomogło by tak po jednym razie ??A może przeszło samo . -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Chyba lepiej nie , za duże ryzyko ....Pamiętamy jeszcze historię Misi :( -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Tymonka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
a ząbki wet widział ?? Bo u mnie miała okropne zapalenie , może jednak ją bolą ??? A krew i mocz jak najbardziej bym zrobiła . Nie jest to drogie , a jeśli coś jest nie tak to wyjdzie w badaniu . -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Tymonka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Mi się wydaje czy Bertunia już trochę schudła ?? -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Gdzie wszystkie cioteczki uciekły ??? Mamy kolejne 20 zł stałej od siostry _Oczki (mam nadzieje że nie pomyliłam ) -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Czyli ja dzisiaj pogadam z TZ kiedy może jechać i czy pojedzie za darmo . Jeśli chodzi o tamte 3 staruszki w niedziele dowiemy się więcej mam nadzieje o ile kierownik po tym wszystkim zechce nas wpuścić do schronu , bo może być różnie .... -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Rozliczenie : Wrześień: pawel1w25 - 150 zł (deklaracja stała za 09.10.11 ) SONEK666 -20 zł DZIECINA- 20 zł bazarek - 15 zł DEANCRAFT - 50 zł Bazarek - 25 zł magenka - 10 zł Skarpeta im. Talcott -200 zł CYKLOIDA -30 zł ( dekl. za 3 miesiące ) Anja2201 - 10 zł MARZENA B - 50 zł sonikowa - 20 zł Tora&Faro - 50 zł haliza-20 zł BEKA - 20 zł od Iryska -113 zł bazarek - 30 zł PATIJA - 25 zł Razem : 858 zł -
Gustaw dziś pojechał do nowego domu!!! :) Powodzenia Guciu!
Tymonka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Gosiu jak ma obrożę to może zginął ??? Może warto mu cyknąć zdjęcie i zrobić parę plakacików , porozwieszać ??? Rybko , skontaktuj się ze mną jutro jak możesz ?? Mój numer : 798-211-667 -
Gustaw dziś pojechał do nowego domu!!! :) Powodzenia Guciu!
Tymonka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Aniu wiesz jak ze mną jest .... Jak taka bida może na ulicy dalej mieszkać.... -
Kontakt smsowy z państwem jest cały czas , Flapi ma jak w niebie w nowym domku :)
-
Gustaw dziś pojechał do nowego domu!!! :) Powodzenia Guciu!
Tymonka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Pytałam mojego wet mógł by najprawdopodobniej w czwartek do południa podjechać do psiaka , nie policzy za dojazd tylko za ewentualne środki podane psu . Tylko jedna ogromna prośba , żeby ktoś kto psa zna był tam podczas wizyty .Może być? -
Gustaw dziś pojechał do nowego domu!!! :) Powodzenia Guciu!
Tymonka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Ja zapytam mojego weta czy nie pojechał by tam na miejsce psiaka zobaczyć i zbadać , może zaszczepić , odpchlić ?? Tylko nie wiem ile to będzie kosztować . Gdybym miała chociaż budę dla Gustawa wzięła bym go .... -
Gustaw dziś pojechał do nowego domu!!! :) Powodzenia Guciu!
Tymonka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Rybko ja jestem blisko , mogę jakoś pomóc , ale niestety miejsca nie mam , co najwyżej na parę dni , ale nie na dłużej . -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Czy wszyscy dostali nr konta???Bo już się pogubiłam