-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fona']POproszę o numer konta, wpłynie 20 zł za tusz i coś jeszcze :)[/QUOTE] Pieniążki za tusz wpłynęły już na moje konto :) -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='deancraft']Dziękuję :) Na razie mogę zadeklarować stałe 50zł Ile jeszcze czasu zostało na zbiórkę?[/QUOTE] Bardzo dziękujemy , brakuje już tylko 215 zł :) -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Witamy na wątku :) deklaracja stała , to suma pieniążków którą deklarujesz się wpłacać na utrzymanie psików co miesiąć , aż do momętu znalezienia przez nie domu , w przypadku Flipa i Flapa trzeba się liczyć z tym , że będzie to deklaracja dożywotnia . Wpłacamy deklaracje na konto psików które podaje na PW (prywatna wiadomość ) . -
Proponowałam tu bo Loluś to jedyny pieluszkowy psiak którego znam , ale jeśli nie są dobre , a inny psiak potrzebuję to chętnie dam innemu .:)
-
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='cykloida']Anju dopisz mnie do stałych - 10zł miesięcznie.[/QUOTE] Dzięki ogromne !!!:) -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']dużo chyba 275 zł :([/QUOTE] Dokładnie , a jednorazowych zbyt mało , żeby dokładać .... -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
doszły pieniążki od pawel1w25 deklaracja za 3 miesiące 150 zł -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Zaraz powrzucam :) Porozsyłałam nr konta , jeśli kogoś pominęłam proszę krzyczeć . -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
dla Flipa i Flapa : [url]http://www.dogomania.pl/threads/192086-Podaruj-im-%C5%BCycie-kup-sobie-psi%C4%85-wdzi%C4%99czno%C5%9B%C4%87-to-tylko-3-z%C5%82-....Do-15.09?p=15304425#post15304425[/url] Podnoście cioteczki i do kupowania też zapraszamy !!!! Kupcie im życie ! -
[quote name='agusiazet']Czy ciotki założycielki zajrzały na ten wątek Flipa i Flapa: [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/1918...a-je-%C3%85%C2%9Bmier%C3%84%C2%87-%21[/IMG][URL="http://www.dogomania.191806-Dwa-staruszki-Flip-i-Flap-kt%C3%B3re-czeka-ig%C5%82a-%21-Za-tydzie%C5%84-czeka-je-%C5%9Bmier%C4%87-"]http://www.dogomania.pl/threads/1918...a-je-śmierć-[/URL]! Jeśli tak to jaka decyzja?[/QUOTE] tu jest wątek staruszków
-
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Aniu przeoczyłaś jeszcze deklaracje jednorazową marzenkap - 50 zł.i chyba sonikowej stałą 5 zł. I NusiiJa - 10 zł. Pieniążki po Bojusie jak nie wróci 150 zł. na Kundelkową skarbonkę, reszta na Flapa i Flipa - bodajże 341 zł.[/QUOTE] NiusiiJa zapisałam w jednorazówkach , a to stała ??? Resztę już dopisuję ! -
Mam pytanie czy Loluś może używać tylko pieluch które nosi teraz ? Bo mam paczkę (27 pieluch ) z jedynki , jest mi nie potrzebna , może Lolusiowi by się przydała . Wiem , że to nie dużo , ale jak się przyda to proszę o adres , wyślę .
-
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='pawel1w25']Deklaruję 50 zł. miesięcznie na Flipa i Flapa . Poproszę o numer konta . Szkoda bardzo tych starszych psiaków . . . Trzeba im pomóc . I ważny jest czas . Bardzo ważny . . .[/QUOTE] Bardzo dziękuję !!! -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Daj konto Anja, wyslę 20 zł Niestety tylko tyle[/QUOTE] Bardzo dziękujemy , konto zacznę rozsyłać jak się uzbiera chociaż 300 stałych . Wtedy napewno będziemy psiaki wyciągać . Dzwoniłam do Ocelot rozmawiała z kierownikiem , mamy dosłownie parę dni ...Prowsze wszystkich bardzo rozsyłajcie wątek gdzie się da ! -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Czy nasz staruszki są już na wątku staruszków? Aneczko porozsyłaj konto.[/QUOTE] Aniu poczekajmy jak zbiorą się deklaracje , bo jeśli się nie zbiorą to ja się nie podejmę , Ty wiesz czemu . -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
gdzie wszystkie ciotki?? Nasze maluszki nadal pilnie potrzebują pomocy !!!!!!!!! -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Jeśli nie uzbieramy przynajmiej 300 zł stałych i dodatkowych jednorazowych nie wyciągniemy ich , przykro mi bardzo , ale nie dam rady ich sama utrzymać :( -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='dziecina']a konto to to samo co do Pixelka?[/QUOTE] Tak , to samo . [QUOTE][B]dmajku33krakow[/B] ziekuje za zaproszenie.[/QUOTE] My bardzo dziękujemy za obecność na wątku :) -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='dziecina']dajcie numer konta to i ja jakos pomogę . Wpłacałam co miesiac na Pixelka, ale odszedł, to teraz bym tym bidom miesiecznie stale po 10 zl wplacała[/QUOTE] Bardzo dziękujemy !!! -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='aldona_b']ja daję teraz 40 zł a od września deklaracji stałej 15 zł i na jakie konto wpłacić?[/QUOTE] ogromnie dziękuje , ja ze swojej strony postaram się załatwić darmowy transport , ale narazie nic nie obiecuje .... -
Mam nowe informacje od pańciów Bojuska - Jest super , daje się wygłaskiwać i wogóle pani bardzo dziękowała za tak wspaniałego psiaka :)