Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Jestem , a tak w ogóle to pies wędrowniczek , pierwszy raz spotkałam go w spale (jakieś 7 km od Tomaszowa?)
  2. Livka już wysyłam konto magenka , mamy problem z transportem , mój kierowca czasu nie ma ostatnio .
  3. Aniu nawet nie musi być wysokoenergetyczna , byle była dla szczeniaków , narazie mała je pedegree , a to kiepska karma , niestety teraz innej nie mam .
  4. Tak wygląda ogon Kamy : [URL=http://img801.imageshack.us/i/p1110870.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/9826/p1110870.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img691.imageshack.us/i/p1110884s.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/4360/p1110884s.jpg[/IMG][/URL] a tyle już wycięłam z ogona : [URL=http://img833.imageshack.us/i/p1110863.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/3046/p1110863.jpg[/IMG][/URL]
  5. Biała sunia z maluszkiem są w Łodzi w klinice ,a Kudłata (Kama ) u mnie . Kamie wycięłam dzisiaj trochę dredów , właściwie to filców , nożyczki ciąć nie chciały , a w środku w tych kołtunach było chyba wszystko , niestety panienka szybko traci cierpliwość i ucieka przed nożyczkami .Ale jest bardzo spokojna , żadnej agresji chociaż widać , że jej się nie podoba to co z nią robię .Kochana jest myszka .
  6. [quote name='worty']A macie moze namiar na ta dziewczynke ile lat ma? co sie opiekowala chcialem jej podziekowac wyslac np. cos czego potrzebuje.....ksiazke,plecak do szkoly, piornik, ubranie......jak wie ktos albo ma kontakt ewentualnie zadzwoncie do mnie 504 339 769..pzdr[/QUOTE] Wszystkie informację będę miała w poniedziałek .
  7. Biała niunia pojechała z maluszkiem . Mam prośbę nazwijmy malutką róża , tam gdzie psiaki były zajmowała się nimi mała dziewczynka , chyba tylko dzięki niej przeżyły i ta dziewczynka nazwała szczeniaka różyczka , myślę , że powinnyśmy to imię zostawić .
  8. Podobno wszystkie psy ze Spały są w schronie , trzeba było posprzątać przed imprezą:angryy::angryy:
  9. Parę zdjęć , niestety dziewczyny nie chciały pozować , chyba odreagowują dzisiejszy dzień : [URL=http://img80.imageshack.us/i/p1110837.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6326/p1110837.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img836.imageshack.us/i/p1110838.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/7813/p1110838.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img690.imageshack.us/i/p1110858r.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/6007/p1110858r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img228.imageshack.us/i/sunia.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/446/sunia.jpg[/IMG][/URL]
  10. Narazie nie ma jej gdzie umieścić . Zostanie tam dopóki czegoś nie znajdziemy :(
  11. Ok , wstępnie (bardzo wstępnie ) jestem umówiona na transport (za zwrot kosztów ) za półtora tygodnia , więc jeśli ktoś ma pomysł na transport wcześniej to piszcie . Przepraszam ,że tak żadk się odywam , ale mam ostatnio urwanie głowy ...
  12. Serdecznie zapraszamy na bazarek dla Gucia , dokładnie na operację Gucia : [url]http://www.dogomania.pl/threads/192979-Karma-RC-smaczki-i-inne-dla-psa-i-kota-do-25.09-!-Na-operacj%C4%99-Gucia-[/url]!
  13. Serdecznie zapraszamy na bazarek dla Gucia , dokładnie na operację Gucia : [url]http://www.dogomania.pl/threads/192979-Karma-RC-smaczki-i-inne-dla-psa-i-kota-do-25.09-!-Na-operacj%C4%99-Gucia-[/url]!
  14. Bazarek dla Gucia : [url]http://www.dogomania.pl/threads/192979-Karma-RC-smaczki-i-inne-dla-psa-i-kota-do-25.09-!-Na-operacj%C4%99-Gucia-[/url]!
  15. Nie ma za co , powiedz mi proszę jakie leki dostaje teraz maluszek ??
  16. Niestety tylko tyle w tej chwili mogę :(
  17. cieszę się bardzo , mam nadzieje , że są dobre :)
  18. Jutro porozsyłam wątek , trzeba jak najwięcej ciotek zwołać . Zrobię też bazarek jutro .
  19. Rybko , a musi to być w Warszawie ? Znam ortopedę z Piotrkowa (może kojarzysz z wątku mojego krzywołapka ?)
  20. Przepraszam najmocniej , nie miałam kiedy usiąść , teraz kombinujemy transport
  21. Nie chcę Cię dobijać ,ale ja z moją ufcią (zwykłą kundelką) mam to samo , jest u mnie już pół roku a nadal leje w domu i najczęściej tam gdzie śpi , nie m sposobu żeby ją tego oduczyć , robiłam też badania bo myślałam , że to może zdrowotne , ale nie . Mi pozostało się tylko przyzwyczaić i nie dopuszczać Ufy do łóżek bo tam leje najchętniej , mam nadzieje , że wam się uda :)
  22. Pomyślę nad jakimś bazarkiem dla Gucia .
  23. Mnie tylko jedno zastanawia , ktoś włożył pieniądze i czas w amputację łapki , a później zostawił sunię na pastwę losu ?
  24. Ja zajrzałam , ale nie mam pojęcia jak pomóc :(
×
×
  • Create New...