-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Śmieszek dziękuje wszystkim:):)Znalazł domek:)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Allegro dla Śmieszka : [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1207970541[/url] -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Tymonka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
A z takich przyziemnych spraw to transport Berci wyszedł 100 zł wiem miało być mniej , ale jednak to było trochę dalej niż liczyłam , także u mnie jest jeszcze 36 zł Berty które oddam za transport , a 64 zł jeszcze do zapłacenia . Komu wysłać konto ?? -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Tymonka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Tak też zauważyłam ,że Bercie miska nie służy do jedzenia , a do zabawy właśnie .:D -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Tymonka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='nescca']Dziewczyny..... ja bede na Jasieniu jutro okolo 15. Zróbcie tak abysmy sie spotkaly. Do Tomaszowa nie jest daleko.....166km. Wetka za parę dni bedzie w hoteliku. Oczywiście pooglada niuńkę.[/QUOTE] Sorki ale nie damy rady tak późno , będziemy koło 12 bo mój tz nasz kierowca musi być po południu w Tomaszowie . -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Tymonka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Berta , nie wiem czemu wołam na nią Belutka , jakoś berta kojarzy mi się źle . No ale o Bercie : Jest super wesołą sunią , uwielbia się bawić i jak na swoją nadwagę ma mnóstwo energii . Co do zdrowia nie jest najlepiej z zębami są strasznie starte i ma stan zapalny przy paru ząbkach , nie ma mowy o jedzeniu suchego bo bardzo ją boli , fajnie jak by to wet zobaczył . No i ma odleżyny na łokciach bidulka . Dzisiaj jej ząbki antybiotykiem w sprayu potraktowałam . -
Śmieszek dziękuje wszystkim:):)Znalazł domek:)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Niesety zajęte , powstaje tam powolutku hospicjum dla psików niepełnosprawnych , znaczy jest remont . -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Tymonka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img837.imageshack.us/i/p1110353.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/8179/p1110353.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img841.imageshack.us/i/p1110357.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/6849/p1110357.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img827.imageshack.us/i/p1110364.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/7218/p1110364.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Tymonka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Jeśli ktoś kiedyś powiedział ,że Berta to spokojna starsza sunia , to był w ogromnym błędzie , Berta zachowuje się jak szczeniak ,a tu dowód : [URL=http://img251.imageshack.us/i/p1110327.jpg/][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/7554/p1110327.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img163.imageshack.us/i/p1110333z.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9348/p1110333z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img820.imageshack.us/i/p1110338.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/9882/p1110338.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img718.imageshack.us/i/p1110346.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/1760/p1110346.jpg[/IMG][/URL] -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Tymonka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
A i dostałam 100 zł ze skarbonki Tomaszowskiej na Bertusię . Więc 64 sobie odbiorę za wykup ze schronu (50 zł ) i smycz z obrożą (14 zł , Ocelot kazała kupić ) , zostaje 36 zł to przesłać do skarbnika Berty , czy zostawić na transport ?? Transport wyjdzie około 70-80 zł . -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Tymonka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Berta już u mnie , dostała jeść pić i odpoczywa , strasznie agresywnie zareagowała na moje psy , ale myślę ,że to stres no i cała wataha robi wrażenie . Ja chyba dochodzę do siebie , bo już dawno takiego stresa nie miałam jak dzisiaj jak siedziałam w krzakach pod schronem i czekałam czy uda się Berte wyciągnąć ... To już drugi raz jak się muszę po krzakach pod schronem chować , niedługo dojdę do wprawy :D -
A ja wiedziałam , już dawno wiedziałam !!!! Już wtedy jak Figa z adopcji wróciła :)
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Tymonka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Być może się uda , narazie nic nie piszę żeby nie zapeszyć , ale chyba uda się Bertę jutro wyciągnąć . -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Tymonka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
A ja poproszę nr konta to wyślę 550 zł które Berta dostanie po Pixelku ... -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Tymonka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ghanima']Witajcie, Nikus mnie "zmolestował", więc jestem :) Ile brakuje miesięcznie Bertuni na hotelik?[/QUOTE] Brakuje 200 zł stałych :( -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Tymonka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
DEKLARACJE STAŁE: Livka - 10 zł. ocelot - 10 zł. Anja2201 - 10 zł magenka1 - 10 zł memory - 10 zł. Nikus - 10 zł beataczl - 10 zł. mama Anji2201 - 30 zł. Razem: 100 zł. DEKLARACJE JEDNORAZOWE: Monika083 - 20 zł Maruda666 - 50 zł mamanabank - 20 zł. NusiaiJa - 20 zł Razem - 110zł Brakuje nam 200 zł. -
[quote name='LAZY']Cieszę się, ze Bojusek pojechał. Czy Państwo zmienili mu imię? :)[/QUOTE] będzie Flapim :)
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Tymonka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Aniu jeszcze 30zł stałej od mojej mamy (od września ) -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A może ktoś zechce swoją deklarację przekazać na Bertę: http://www.dogomania.pl/threads/191232-Postawmy-pomik-Misi...-pomagaj%C4%85c-nijakiej-Bercie. -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Tymonka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Brakuje nam jeszcze 240 zł deklaracji , bez tego nie wyciągniemy Berty , przepadnie transport na 26 . Bardzo prosimy o deklaracje !!!! -
[quote name='polubek']ufa a ty dalej czekasz?[/QUOTE] Czeka nadal ....
-
Właśnie dzwoniła pani Bojuska i jestem zazdrosna , Bojus do Pani podchodzi na głaski , ja musiałam się o to starać przez parę miesięcy .Jest wszystko super . Domek marzenie ...
-
Narazie przerwa bo czeka mnie wymiana ogrodzenia i "remont" podwórka i nie ma warunków , ale myślę o którymś psiaku ze Spały , te bidy na już potrzebują pomocy , a na ich wątku cisza:(