[quote name='amikat']Jasza - znam kierowniczkę z Chorzowa, zadzwonię rano i zapytam o suczynkę.Biedne malenstwo.
TYMCZAS POTRZEBNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]
Dzięki Amikat, ja też dzwoniłam do schroniska, ale tyle się dowiedziałam, że pies o takim numerze jest jeszcze w schronisku, że została przeniesiona i że trzeba by jej poszukać.
Obiecałam, że się odezwię jak będzie ktoś zainteresowany Malutką.