Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Dzięki Zuzia63! Zaglądaj do Iskierki w miarę możliwości!
  2. Pani odpisala, że jednak woleliby suczkę...:shake: Boją się, że pies będzie uciekał przez ogrodzenie za suczkami. Czy Zumi jest wykastrowany? Może to by ją przekonało?
  3. Dzisiaj dostałam dwa e-maile w sprawie Suzi, a skoro to nieaktualne to poleciłam inne psy, a między innymi Iskierkę....
  4. Polecilam dzisiaj Zumisia jednej Pani z Katowic. Jak odpisze to przekażę Wam. Namiary podałam do Wiosny.
  5. Dziękuję, że jesteś! Jakbyś słyszała gdzieś o Dt lub DS dla takiej kruszynki, to daj znać!
  6. Dziękuję dziewczyny że zajrzałyście! Może jakaś starsza Pani, może ktoś, może, może... znajdzie się mały kącik dla małej Iskierki, zanim zgaśnie...
  7. Fafi ma jednego obserwującego na Allegro które zrobiłam!
  8. Lecę dalej z ogłoszeniami!
  9. Jeżeli możecie, to zajrzyjcie. To pierwszy wątek który założyłam. Nie mogę przestać o niej myśleć. Szukam DT, choćby płatnego, no i oczywiście DS. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/malutka-przestraszona-iskierka-potrzebujemy-dt-ds-144058/[/URL]
  10. No właśnie!
  11. Dziękuję mamanabank, może znów Ci się uda!:lol:
  12. Jeżeli ktoś umiałby napisać piękny tekst do ogłoszeń dla Malutkiej, to zapraszamy! Ja zaraz podmieniam dane w ogloszeniach!
  13. [quote name='amikat']No i Sunia jest w schronisku od 2006 roku. W 2007 roku była sterylizowana i czipowana. W chwili przyjęcia w 2006 r. miała 3 lata teraz ma około 6 lat. Została przeniesiona do boksu gdzie dogaduje sie z psami bo w poprzednim boksie były kłopoty. Tyle wiemy.[/quote] [SIZE=3][COLOR=green]Dzięki Ci Amikat kochana!!![/COLOR][/SIZE] Jak to dobrze, że Iskierka już nie siedzi na wybiegu, gdzi musiała tak strasznie się bać!! Zaraz dodam na pierwszą stronę, że sunia jest wysterylizowana i zaczipowana. No i zmienię jej wiek...
  14. Ogłaszać!! Znaleźć choćby Dom Tymczasowy! Trzymać kciuki! Sama nie wiem! [SIZE=4][B][U]Jeżeli ktoś wziąłby ją na tymczas, to jestem w stanie pomóc finansowo w jej utrzymaniu!![/U][/B][/SIZE] [SIZE=4][B][/B][/SIZE]
  15. Cudny kopciuszek...no wlaśnie... Ale skoro Iskierka przeżyła, to teraz ja zrobię wszystko, żeby znalazła najlepszy dom na świecie! Dzięki mamanabank że zajrzałaś!
  16. [CENTER][SIZE=4][COLOR=darkolivegreen]POTRZEBNY TYMCZASOWY DOM DLA ISKIERKI!!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#556b2f][/COLOR][/SIZE] :placz:[/CENTER]
  17. Zaglądamy i lecimy do innych psiaków...
  18. Zaglądamy i lecimy dalej!
  19. Podniesiemy cię maleńka z ranka... Dzisiaj zrobimy nowe ogloszenia. Czekamy na wieści od Amikat.
  20. Witamy RudaSuzi! Dzięki , że jesteś!:loveu: Może mogłabyś pozapraszać inne ciotki na wątek? :oops: A może ktoś banerek umiałby zrobić?
  21. Byłam w schronisku. Mam kupon. Zaświadczenie od Wiewiórki doszło dzisiaj. (Dzięki Wiewiórko :lol:) Na sobotę jestem umówiona( dziś potwierdziłam) na kawę do Frani. Dzisiaj Pani Agata pisała do mnie i Frania w 100% podbiła ich serca!:loveu:
  22. [quote name='amikat']Jasza - znam kierowniczkę z Chorzowa, zadzwonię rano i zapytam o suczynkę.Biedne malenstwo. TYMCZAS POTRZEBNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] Dzięki Amikat, ja też dzwoniłam do schroniska, ale tyle się dowiedziałam, że pies o takim numerze jest jeszcze w schronisku, że została przeniesiona i że trzeba by jej poszukać. Obiecałam, że się odezwię jak będzie ktoś zainteresowany Malutką.
  23. Dzięki Wam kochane dziewczyny!! Boże kochany, jak ona może być jeszcze chudsza... Naprawdę potrzebny tymczas i to na cito! Jakby co , ja mogę jej zasponsorować weta i wyprawkę... Maleństwo takie....:placz:
  24. No właśnie, czy one się dogadają ? Chociaż, taki przystojniak, z taką piękną damą, to jakby miało być inaczej?
×
×
  • Create New...