Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Zaglądamy w przerwie śniadaniowej i lecimy dalej...
  2. ma ogłoszenia na: Alegratka e-zwierzak katowiczak.pl ojej.pl gumtree.katowice hiperogłoszenia nasipupile szerlok.katowice olx.pl nalepka.pl 1001ogłoszeń.pl ćwirek.pl petsy.pl Wkrótce nowe....:lol:
  3. Zaraz się zabieram za ogłoszenia!
  4. Cudne wszystkie, a ich mama najcudniejsza!:loveu:
  5. Zapraszam na wątek, jak zobaczysz to się zakochasz, a pieniądze się przydają na sterylkę... Tak tylko proponuję... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/malutka-mamusia-dwie-kruszynki-jamniczkowata-trojka-szuka-domkow-142923/[/URL]
  6. [quote name='amikat']A JA POWIEM DZIAD DZIAD DZIAD - ALE KOCHANY :diabloti:[/quote] :evil_lol:
  7. Dzięki Wiewiórko. Ja pół dnia siedzę w pracy, czas mam ograniczony. Jutro jadę do schroniska po kupon na sterylkę, mam nadzieję że zaświadczenie od Ciebie dojdzie najpóźniej pojutrze i będę je mogła zawieźć. Frania jest już wykąpana, spryskana preparatem na pchły. Oczka ma przemyte świetlikiem. I najważniejsze, że już wszystko się wyjaśniło, więc ok.:lol:
  8. To czekamy na propozycje! Ja dzisiaj jestem na Dogo przez chwilkę, ale jutro w pracy porobię więcej ogłoszeń. Mam jeszcze pytanie ( przepraszam za moją ignorancję geograficzną) czy Olkusz i Bukowna to województwo małopolskie?
  9. Dzięki. Namiary podane na pierwszej stronie są też na misieek czy na Malawaszkę? I czy suczka ma jakieś imię?
  10. Jak dobrze mieć takich sąsiadów! My niestety jesteśmy w zgoła odmiennej sytuacji. W całej klatce schodowej tylko my mamy psa. I wszyscy patrzą krzywo, oprócz jednej przemiłej rodziny z trójką dzieci i jednej pary staruszków. A jak na weekend zawitała do nas Zuzia ( potem w nocy pojechała wreszcie do swojego wymarzonego domku w Białymstoku) to już myślałam, że nas spojrzeniami powybijają niektórzy i tylko czekałam na komentarze...:mad:
  11. Ty masz chyba szczęście do takich wyczynowców Amikat!
  12. Dokładnie! I uściski dla smutnej Patusi!:loveu:
  13. Dostałam dzisiaj e-maila od Pana zainteresowanego rodzinką. Bez szczegółów jednak. Dodał swój komentarz do mojego ogłoszenia na Allegro. Odpiszę mu i podam raz jeszcze numer telefonu i e-mail pod którym dowie się czegoś więcej. No i on będzie mógł być sprawdzony przede wszystkim. Malawaszko, czy suczka ma jakieś imię, czy je przeoczyłam? U kogo przebywają pieski, w hoteliku, czy u Ciebie?
  14. Zaglądamy i lecimy dalej!
  15. Podnosimy chłopczyka przystojniaka!
  16. Jeszcz raz wielkie dzięki Wiewiórko!:loveu: Posyłam Ci na PW jeszcze mój adres, proszę wyślij to zaświadczenie zaraz w poniedziałek jeśli możesz, bo ja muszę je dostarczyć w tym tygodniu!
  17. Polecam się!:multi:
  18. Zgłaszam się na wątku i oczywiście pomogę w ogłoszeniach. Jutro lub pewnie prędzej w poniedziałek.:loveu:
  19. Zdąży się nią nacieszyć, potem będzie miała biały śnieżek do swojej dyspozycji, ale to już może na spacerach ze swoją nową rodziną..:oops:
  20. Dziewczyny, ukłony w Waszą stronę!
  21. Kolejny e-mail. Odsyłam Panią do Amikat oczywiście. Nie wiem doprawdy dlaczego wszyscy korzystają z zakładki "dodaj komentarz do ogłoszenia" zamiast kontaktować się telefonicznie i e-mailowo z Amikat... "Bardzo wzruszył mnie los Stefcia, a jeszcze bardziej moją 9 letnią córę. Chciałybyśmy go poznać i nie wykluczone, że adoptowałybyśmy go. Mam jednak kilka pytań:Jak dorosły jest Stefek obecnie, czy lubi dzieci, ile kosztuje? Bardzo proszę o szybki kontakt ."
×
×
  • Create New...