Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. My też jesteśmy, ale nie ma domku...
  2. Pieski są w hoteliku w Bukownie koło Olkusza!
  3. Ja również Wiewiórce bardzo, bardzo dziękuję! Pisałam już nie raz. Zrobila wspaniałą rzecz zabierając Franię do siebie. Mam jednak kilka zastrzeżeń. Po pierwsze, to że Franka w momencie przekazywania jej była mocno zapchlona i brudna. O brudny brzuch i łapki tej grubaski kochanej - mniejsza, ale pchły i to w dużych ilościach, to już gorzej. Po drugie, przesuwanie spotkania z przyszłymi właścicielami Frani. Wiem, że wróciłaś Wiewiórko dopiero co znad morza. Mogłaś przecież Państwu powiedzieć, że na spokojnie chcesz to wszystko ogarnąć i umowić się choćby w tym tygodniu.. A takie dzwonienie i przekładanie terminu... Oni naprawdę myśleli, że im Frani nie chcemy oddać i że się rozmyśliłaś. Powiedziałaś też podobno temu Panu, że musisz przelożyć spotkanie, bo Frania jest u Twojego kolegi pod Krakowem. Ja już z tego nic nie rozumiem. Wiem, że to właśnie ze niezrozumienia i niedomówień biorą się wszystkie, albo prawie wszystkie utarczki i zadry. Nie kontaktujemy się osobiście, tylko za pośrednictwem Dogomanii, i może to stąd te nieporozumienia. Mam nadzieję, że odtąd wszystko się ułoży. Napisz proszę, jeżeli zajrzysz czy wysłałaś zaświadczenie, bo to ja teraz mam kontakt z Panią Agatą ( nazwałam ją w jednym z postów Panią Anetą chyba, pomyliło mi się) i to ja się tłumaczę. Na dzień dzisiejszy nie wywiązałam się z niczego co jej obiecałam. to znaczy Frania nie ma ani zaświadczenia o szczepieniu ani kuponu na sterylizację ani książeczki ( byłaś z nią przecież u weterynarza, prawda?) ani nie jest odrobaczona. Jestem trochę zniecierpliwiona tym wszystkim, co nie znaczy, że jestem zła na Ciebie. [B]I powtórzę jeszcze raz: Dziękuję za Tymczas dla Frani![/B]
  4. Lajla - piękna sunia i imię piękne!
  5. Tak to jest z tymi przystojniakami.... Charaktery czarne łamią nasze serca....:diabloti:
  6. Do góry Fafi! Rozpowiedziałam wśród znajomych że mini-sznaucerek cudny szuka domu! Może akurat...
  7. Jak pojadę do Frani w sobotę to zapytam czy mogę wziąć aparat i popstrykam może trochę fotek...:lol:
  8. Z Rumcajsem też się uda! Dzisiaj pospraszam dużo ciotek na wątek!:lol:
  9. Zaglądamy i lecimy dalej!
  10. Kolejny e-mail. Witam serdecznie, na [URL="http://www.nasipupile"]www.nasipupile[/URL] znalazlam ogloszenie o pieskach szukających nowego domu i bylabym zaintersowana przygarnięciem jednego szczeniaczka.Pare dni temu straciliśmy swojego ulubieńca, a piesek z pańskiego ogloszenia jest bardzo do niego podobny.Chcialabym wiedzieć czy jest możliwość wzięcia jednego ze szczeniaczków,a jeśli tak to czy są to suczki czy pieski i czy byla by możliwość dowiezienia pieska do Oświęcimia bo ja jestem z Porąbki kolo Kęt i nie bardzo wiem gdzie Bukowno sie znajduje.Koszt transportu jaki pan/i poniesie moge pokryć,prosze tylko podać ile on wyniesie.I ostatnie pytanie-czy piesek jest za darmo,a jeśli nie to ile by kosztowal? Odpisałam, żeby kontaktowała się z hotelikiem i podałam raz jeszcze namiary na niego.
  11. No to już mamy 15PLN stałych deklaracji!:loveu: Kto sie dorzuci dla Rumcajsika? Kto chce zostać jago księgowym?
  12. Aha, no i [SIZE=3][B]potrzebna jest osoba, która poprowadzi finanse[/B][/SIZE]. Lara ma juz trzy psiaki, chyba nie da rady....
  13. Jeżeli ktoś chciałby wystawić [B]bazarek [/B]to ja mam fanty. Zdjęcia mogę wysłać na e-mail. I deklaruję, ech...ciężko mam teraz, naprawdę:shake:, ale [B][U][COLOR=darkred]5PLN[/COLOR][/U][/B] miesięcznie ... Wiem, że to [B]mikrodatek[/B], ale zawsze coś... Kto dorzuci?
  14. Ok. Powiem. Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę Franię!:lol:
  15. Matuniu, te zdjęcie jest takie smutne...:-(
  16. No i szczuplejszy trzeba przyznać!;)
  17. i jeszcze: olx.pl pineska.pl neeon.pl petsy.pl
  18. kolejne ogloszenia: gumtree.katowice szerlok.katowice nasipupile ojej.pl e-zwierzak hiperogłoszenia
  19. Jest taki piękny, że mam nadzieję domek znajdzie bardzo szybko!:lol:
  20. Zaglądamy do Amidy przedpołudniowo!
  21. Podniesiemy tego mini owczarka :evil_lol:, chociaż ja bym uważała w ogłoszeniach z takimi określeniami.. Ludzie czytają to co chcą czytać. Będą potem dzwonić i pytać o rasowego ON-ka... Nawet jak sie pisze mix, to niektórzy, jakby nie wiedzieli co to znaczy...:diabloti:
  22. Dziewczyna cud-miód! :evil_lol:
  23. Poczekajmy na Larę może....
  24. Jasza

    Metamorfozy

    Cud miód! :loveu: Uściski dla przystojniaka!
  25. Jeszcze podniesiemy! Dzisiaj robiłam ogłoszenia Fafiemu, przepraszam, jutro zrobię duuużo ogłoszeń rodzince. Maluchy pewnie szybko znajdą domki, ale zależy mi żeby ich cudna mama ( ciągle bez imienia??) znalazła najlepszy domek na świecie. Jest piękna!
×
×
  • Create New...